Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) nightshadow válasza Zola007 (#16246) üzenetére


nightshadow
veterán

Ez csak a Samsung TV-kre vonatkozik vagy úgy általánosságban az LCD piacra.

Ha megnézed a Koambra Inc. honlapját [link], akkor minden műszaki és háztartási cikkekre a mósógéptől a laptopon át a tévékig.

A fentiek fényében melyik az a bolt, ahol nyugodt szívvel lehet vásárolni?

Mint írtam, az én infóim szerint az MM is ezt csinálja (ez nem azt jelenti, hogy az összes készülékük ilyen, de árul ilyet is), s ott drágább is, mint a webshop. Szerintem nálunk (ismerve az állapotokat) bárhol előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

(#16252) hami85 válasza cudarz (#16222) üzenetére


hami85
tag

Mármint milyen tükröződésre gondolsz? A kijelző maga nem tükrőződik, a keret meg olyan vékony hogy azon semmi sem csllan meg :)

(#16253) Füleske válasza nightshadow (#16251) üzenetére


Füleske
addikt

Szerintem a rendes gyári garanciás termékek lehetnek a nem javított termékek , a bolti garanciások meg a javítottak. Szerintem.

(#16254) Mauddip válasza BBéci (#16118) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Koax kábellel rákötve, DigiTv-s rendszerrel menni fog, ha HDMi kábellel kötöm rá a gépemet?

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#16255) €uro


€uro
őstag

Tudtok olyan média lejátszót ajánlani, ami hálózatról lejátssza a FULL HD 3D-s MKV filmet és a 3D-s képet HDMI kábelen keresztül teljes felbontásban továbbítja a tévére?

(#16256) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Szeretnék érdeklődni, hátha valaki tudna nekem választ adni, vettem egy Samsung UE40D6000-es tv-t, és van hozzá egy Alcor HD-2800-as DVB-T beltérim és amit a beltéri rögzít TS-formátumot aszt a tv nem tudja lejátszani, ez mitől lehet pedig a tv nél a lejátszható formátumok közt ott szerepel a TS formátum is. Előre is köszönöm a válaszokat !!!

(#16257) Zola007 válasza nightshadow (#16251) üzenetére


Zola007
veterán

A kérdést rosszul tettem fel, azt láttam, hogy javítanak az lcd TV-től kezdve a mosógépen keresztül a thai csirkáig mindent, de ezek szerint a Samsungon kívül a többi gyártó is hagyja, hogy újként kerüljenek vissza ezek a cuccok a piacra?

Azt nem értem, hogy miért nincs erre törvényi szabályozás ebben a qva országban.
A Koambra rak elméletileg ilyen
címkét a felújított készülékre.
Bár gondolom ezt nem nagy művészet eltávolítani.
Egy huszárvágással megoldható lenne, ha az ilyen méretű hivatalos javító cégeket köteleznék arra, hogy mondjuk ne ragasszák a címkét, hanem gravírozzák bele 0,5-1 mm mélyen a készülék valamely rejtett részére (alja/hátfal), hogy bizony ez egy felújított darab.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16258) BBéci válasza Mauddip (#16254) üzenetére


BBéci
titán

Ha nincs box, hanem antennajelet kap a tévé, amiből a saját tunerje alkot képet, akkor menni fog, de nem lehet teljes méretű, csak fele vagy a pici a sarokban.

(#16255) €uro
Szerintem 3D-képes lejátszó kell hozzá, például CineMaster HD.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16259) BBéci válasza smobika (#16256) üzenetére


BBéci
titán

Nem értem a kérdést. Miét nem az a készülék játssza le, ami rögzítette? Hogyan akarod áttenni a tévébe?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16260) smobika válasza BBéci (#16259) üzenetére


smobika
tag

Szia ! hát ez egy próba volt, az Alcor HD-2800-sal rögzitettem a tv-adást usb-re és a beltéri TS-fájlba rögzít, kivettem az usb-t és rá tettem a tv-re az usb-t és próbáltam lejátszani de aszt írta a tv hogy nem támogatott fajl formátum ! ez mitől lehet !

(#16261) nightshadow válasza Füleske (#16253) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerintem a rendes gyári garanciás termékek lehetnek a nem javított termékek , a bolti garanciások meg a javítottak.

MM-ben minden termék rendes gyári garanciás, állítólag mégis árul ilyen termékeket.

Zola007: ezek szerint a Samsungon kívül a többi gyártó is hagyja, hogy újként kerüljenek vissza ezek a cuccok a piacra?

Szerintem ez márkától független.

[ Szerkesztve ]

(#16262) Gergőke88 válasza nightshadow (#16261) üzenetére


Gergőke88
addikt

Badarsag amit irsz. AZ MM-ben csak uj keezulekeket arulnak. Ahol a felujitott darabok elofordulhatnak azok a webshopok. Azert is sokszor olcsobbak

(#16263) Füleske válasza Zola007 (#16257) üzenetére


Füleske
addikt

"ezek szerint a Samsungon kívül a többi gyártó is hagyja, hogy újként kerüljenek vissza ezek a cuccok a piacra?"

Mivel (elméletem szerint) a gyártók ezen ( selejtként féláron a javítócégeknek eladott) termékekre garanciát nem vállalnak , ezért az eladás után úgymond semmi közük ezekhez a termékekhez. Mert ha mondjuk a Samsung Magyarországhoz beviszel egy ilyen terméket úgy elhajtanak mint a huzat. Tehát ez nem Samsung tv csak Samsung feliratú javított "márkanélküli" tv. Tehát amikor bolti garanciás olcsó tv - t vesz valaki akkor elvileg ezt tudomásul veszi , tehát ő az árengedmény fejében lemond a gyári garanciáról. Ez szerintem tiszta sor , csak sokan ezzel nincsenek tisztában , az eladó boltnak pedig nem érdeke ezt közölni a vásárlóval. Tisztára olyan mint egy hitelszerződés , amikor a hitelfelvevő akár elolvasta a hitelszerződést akár nem , a benne foglaltak érvényesek rá nézve amint aláírta azt.

(#16264) Füleske válasza nightshadow (#16261) üzenetére


Füleske
addikt

"MM-ben minden termék rendes gyári garanciás, állítólag mégis árul ilyen termékeket."

Tehát a gyártók garanciát vállalnának az általuk selejtként eladott , mások által megjavított termékekre ? Ez számomra nehezen hihető.Meg azért annyi selejt szerintem csak nincs a gyárakban. (nem hiszen hogy érdekük lenne a nagy selejtarány)

[ Szerkesztve ]

(#16265) hami85


hami85
tag

T-Home vagy UPC-s TV előfizetést ajánlotok ? Kinek mi a tapasztalata?

(#16266) nightshadow válasza Gergőke88 (#16262) üzenetére


nightshadow
veterán

Mint mondtam, az egyik közeli családtag ismeri az egyik MM áruház első emberét, s az infó tőle van. Ha badarságnak tartod, azzal sincs semmi gond, nem kell olvasni a hozzászólásaimat.

(#16267) JoeYi válasza Füleske (#16264) üzenetére


JoeYi
őstag

amúgy vszinű hogy az outletekben tűnnek fel ezek a cuccok.

(#16268) air válasza hami85 (#16265) üzenetére


air
nagyúr

Nem itt van a helye!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16269) Zola007 válasza Füleske (#16263) üzenetére


Zola007
veterán

Rendben, csak ez ellen jobb helyen küzdeni szoktak a nagy cégek.

A nemzetközi vállaltoknak érdeke lenne, hogy ne rombolják a saját renoméjukat azzal, hogy megengednek ilyet előfordulni.
Az teljesen más, ha valaki szánt szándékkal, spórolás miatt választ ilyen kétes eredetű vagy garanciájú árut.

A probléma az, hogy még mostanság is kevesen olvasnak fórumokat és sokan nincsenek tisztában azzal, hogy milyen feltételekkel vásárolnak az üzletek nagy részében.

Törvényben kötelezném a kereskedőket, hogy amennyiben nem a hivatalos disztribútortól származik egy adott termék, akkor tüntessék fel és tájékoztassák a vevőt, hogy miért is olcsóbb.

Sajnálom, hogy nem folytatták idővel azt a kezdeményezést, mikor a TV-ben fogyasztóvédelmi reklámokat nyomattak (számla hiteles formátuma, 8 napon belüli elállás lehetősége, kötelező 1 év garancia x összeg felett, stb)

Anno ennek nem örültek a kereskedők, de szerintem bukjon is bele a bizniszbe, aki mások átb.szásából akar meggazdagodni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16270) pepe4


pepe4
tag

Sziasztok!Be szeretném köttetni a digitális adásokat van az alap csomag azt most is tudom fogni,de elő szeretnék fizetni a full hd 107 csatornás csomagra.Az lenne a kérdésem,hogy melyiket válasszam hozzá a ca modult vagy a stb médiaboxot melyik a jobb?

(#16271) air válasza pepe4 (#16270) üzenetére


air
nagyúr

Ezt biztosan nem ide akartad. :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16272) Zotó123


Zotó123
csendes tag

Halihó.

Tegnap vettem egy Samsung UE32D5000 Led tv-t.
A kérdésem az lenne, hogy milyen okai lehetnek a szemcsés képnek. Nem tiszta sajnos.
Minden ami nem HD adás vagy USB-ről betett film az elég rosszminőségű. Új vagyok értelmes válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm!
Üdv: Zoltán

(#16273) BBéci válasza Zotó123 (#16272) üzenetére


BBéci
titán

Attól tartok, túlzott elvárásaid vannak, az a tévé csak ezt tudja produkálni az SD adásokkal.
Azt fel sem tételezem, hogy a rengeteg felesleges, képjavítónak nevezett szolgáltatás még működik, aktív.

(#16270) pepe4
A box nélkülit válaszd!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16274) Füleske válasza Zola007 (#16269) üzenetére


Füleske
addikt

"Rendben, csak ez ellen jobb helyen küzdeni szoktak a nagy cégek."

Magyarország meg a jobb helyek szerintem két külön kategória...

"A nemzetközi vállaltoknak érdeke lenne, hogy ne rombolják a saját renoméjukat azzal, hogy megengednek ilyet előfordulni."

Ha a selejtet kidobnák , bezúznák eladás helyett akkor az veszteség lenne a cégnek , amit a jó termékek árában kellene megfizetni a vásárlónak . Mivel így már ez a cég nem lenne versenyképes szépen lassan csődbe menne . Mivel minden gyártó a lehető legnagyobb profitra törekszik , ezért ha az egyik beveti pl. eme gazdaságossági tényezőt az előnyben van a többi céggel szemben. Szerintem ilyen lépés a Samsung panellottója is , nagy mennyiségben vásárolja fel a legolcsóbb panelokat aztán azt kapsz ami éppen a panelgyártók raktáraiban porosodott , vagy ki tudja milyen minőségteszten már nem hozta az elvártakat...

(#16275) Zola007 válasza BBéci (#16273) üzenetére


Zola007
veterán

BBéci: UPC és Digi közül melyiknek korrektebb az adása?

Digink van most az egyik tv-n, de az egy kis 51 centis crt, így nem mérvadó.
jelenleg a helyi kábelszolgáltató adása van 2 másik TV-n, de most szeptemberben kivettek a csomagból 10-12 normális csatornát (Spektrum, sport1..), helyette kaptunk Disney CHannelt, Zone Romanticat meg még pár hasonlóan értelmes csatornát, így a váltáson gondolkodom.
kábeles megoldás se upc, se digi nem tud felénk biztosítani, csak STB-ra van lehetőség. Ennek tükrében egy új tv-hez melyik lenne a jobb előfizetés. Gondolom mindegyikkel csúnya lesz a kép egy fullhd tv-n, de melyikkel kevésbé?
köszi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16276) InfiniteReality válasza Zotó123 (#16272) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Szia!

Kicsit igazítani kell a képbeállításokon, mert alapból a kontraszt meg a fényerő is elég magas (az egyik maximumon). Ez nagyon ilyen "beégett jellegű" képet fog produkálni, fals (azaz az élethűtől messze lévő) színekkel.

Szerintem ez lehet. Amúgy úgytűnik a TV adásokkal van gondod? Melyik szolgáltató, illetve analóg vagy digitális csatornákkal van gondod?

Nekem otthon az analóg csatornák nagyon rossz minőségben jönnek be (vacak az antennakábelem, le kell cserélni), ezért csak a digitális adásokat scanneltettem le a TV-vel. Azok megfelelő minőségben jönnek szerintem (kikapcsoltam az összes képjavító funkciót és igazítottam a beállításokon).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#16277) InfiniteReality válasza €uro (#16255) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Cyberlink PowerDVD
WinDVD

Hogy csak a nagyobbakat említsem:)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#16278) Zola007 válasza Füleske (#16274) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, sajnos tudom. Éltem kint egy ideig UK-ban.
Ott megkapja minden bolt a gyártótól az "authorized dealer" vagy "official stockist" plecsnit és aki nem ilyen helyen vásárolja az adott márkás termékét, az joggal feltételezheti, hogy szürkeimportról van szó.
Ha pedig kirakta a bolt és mégsem jogosult rá, akkor olyan pert zúdít a nyakába a gyártó, hogy lehúzhatja a rolót.

a plecsnis helyeken sokkal nagyobb a raktárkészlet, kapható az összes modell, ha valami mégsincs akkor meghozzák 2 napon belül és sokkal kedvezőbbek a garis feltételek (pl 1 <-> 3 év, 2 <> 5/10 év gari)
Tehát normális angol embernek szinte eszébe sem jut kib.szni magával és nem hivatalos helyen vásárolni. De az valóban egy más világ.
már bánom, hogy hazajöttem...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16279) €uro válasza InfiniteReality (#16277) üzenetére


€uro
őstag

:) Ugye csak humorizálsz!

Asztali lejátszót keresek, nem programot...

(#16280) Zotó123 válasza InfiniteReality (#16276) üzenetére


Zotó123
csendes tag

Köszöntem! :D problem megoldva :D :DD :C

(#16281) Zsubi


Zsubi
őstag

Üdv!

Samsung LE40D551K2W LCD TV-ről szeretnék véleményeket kérni? :B :R

[ Szerkesztve ]

(#16282) Viktojka


Viktojka
tag

Halihó!

Érdeklődni szeretnék egy Samsung TV-vel kapcsolatban, nevezetesen: LE22D450. Különböző oldalak eltérő információt adnak a felbontásáról. Egyes oldalak szerint HD Ready, más oldalak szerint Full HD felbontású. Mi az igazság? :D A gyártó honlapja azt állítja, hogy Full HD, ami azért érdekes, mert pl. a 19D450 és a 32D450 is "csak" 1366x768 pixel.

Előre is köszönöm a választ.

(#16283) air


air
nagyúr

Fórumok böngészése közben láttam valahol hogy a Samsung tv-k Type kódjában (nem a modell kódban pl. UE37D6500) melyik karakter mit jelent, de sajna nem bookmarkoltam, így most nem tudom hol láttam.
Tudna valaki segíteni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16284) cudarz válasza air (#16283) üzenetére


cudarz
tag

(#16285) JoeYi válasza cudarz (#16284) üzenetére


JoeYi
őstag

sztem nem erre gondolt, hanem ami a számok után jön

(#16286) sanyaboy válasza air (#16283) üzenetére


sanyaboy
csendes tag

Ez?
Vagy ez

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#16287) Lesliegold


Lesliegold
tag

Sziasztok!

Ez a 37D6100-as egy szuper cucc, minden HD-t, Avit visz csont nélkül, PC-s hálózatban a megosztás gond nélkül megy, szuper a PVR rögzítés, a felhősödés szinte észrevehetetlen, Xbox játékoknál is elegendőnek tűnik az input lag és a DVB-c tuneren keresztül a HD adások gyönyörűek. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Gyakorlatilag már ott tartok, hogy kidobom a DVD-s házimozit, mivel már a felkonvertálós DVD-s házi mozi feleslegessé vált. Egy dolog kéne még, hogy elmondhassam a TV-m maga a média center, mégpedig, hogy egy 2.1-es aktív hangfalszettet valahogy ráillesszek, mert a TV-nek a hang egy eléggé gyenge pontja. Tud valaki eszközt javasolni? Köszi!

Xiaomi Redmi 3

(#16288) BBéci válasza Zola007 (#16275) üzenetére


BBéci
titán

Ha műholdasra gondolsz, egyértelműen a UPC a nyerő.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16289) tibike8


tibike8
őstag

Na most kellene 'pici' segítség. A fentebb leírt módon beléptem a szerviz menübe és átnéztem, hogy melyen lehetőségek vannak. Nem állítottam semmit át. Aztán eltűnt az EPG, a wifi, a hangolás rész, a hálózat, majd ki/be kapcsolás után már gyenge jelet ír és nincs tunerem, semmi adó nem jön be, hangolni nem lehet mert nem aktív a menüpont. A külső jelet viszont fogadja. Most mi van? 40D6500 van.

(#16290) air válasza sanyaboy (#16286) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, erre gondoltam. Bár az enyémet nem tudom pontosan beazonosítani, mert 37P1UF3E a panel kódja. A "P"-t nem írja.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16291) Csaby15


Csaby15
csendes tag

Sziasztok.

Hogy tudnám a Tv-t összehangolni a T-home távirányítóval??Hogy a STB.távkapcsoloval tudjam be és ki kapcsoln :Y

(#16292) BBéci válasza Csaby15 (#16291) üzenetére


BBéci
titán

Benne van a box kezelési füzetkéjében, leírásában. Még én sem olvastam el, de ha lesz időm tanulmámyozni fogom és megosztom Veled az ismereteket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16293) nightshadow válasza air (#16290) üzenetére


nightshadow
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16294) air válasza nightshadow (#16293) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16295) JoeYi


JoeYi
őstag

indítottam egy blog bejegyzést a D szériához kapcsolódóan. Még feltöltés alatt

(#16296) Imifej válasza humax (#16234) üzenetére


Imifej
senior tag

Nincs benne satellite tuner. Többek közt monitornak is használom, és a sarokban a beépített tuner képét tudom kitenni, de csak a Mindig TV-t, azt is csak a saját belső tunerével. Két adást úgy szoktam egyszerre nézni, hogy egy Alcor DVB-T tuner van rákötve HDMI-n. Vagy még úgy is lehet azt hiszem, bár még nem próbáltam, hogy DVD íróról nézem az analóg TV adást, közben a saját digi tuner képét kiteszi kicsibe. Majd kipróbálom ez nem 100 százalék.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#16297) Imifej válasza smobika (#16260) üzenetére


Imifej
senior tag

Nekem lejátsza a C650

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#16298) kr1sz válasza BBéci (#16226) üzenetére


kr1sz
csendes tag

Megtettem de sajnos semmi változás. A budapest bankos reklámnál mikor fehér alapon piros betűk vannak kb. úgy néz ki, hogy a szöveg és mellette kicsivel az egész "lemásolva" halvány pirossal... Kicsit idegesítő ez a szellemkép. Ez esetben lehet visszavinni a tv-t a boltba? Vagy volna még esetleg ötletetek?

(#16299) Imifej válasza InfiniteReality (#16235) üzenetére


Imifej
senior tag

PIP módban a nagy képen csak a külső forrást, kis képen csak a beépített DVB tuner képét lehet nézni. A hang az választható, hogy melyiké szóljon.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#16300) BBéci válasza Imifej (#16296) üzenetére


BBéci
titán

100 %, a nagy kép bármilyen külső forrás lehet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.