Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung i300

Hozzászólások

(#1) koxkids


koxkids
őstag

Hali ide várom a ''telefonrol'' a hozzászólásokat
:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD

(#2) koxkids


koxkids
őstag

Teszt olvashato itt : Bővebben: link

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#3) koxkids


koxkids
őstag

:):)

[Szerkesztve]

(#4) AS


AS
félisten

Várhatoan oktoberben jön.

Tesztben még bétás szolt volt telon.

113x48x20 mm
130 gramm
GSM/GPRS 900/1800/1900 MHz
Windows Magneto operációs rendszer
240x320 pixeles, 262000 színű TFT kijelző
3 GB-os(!!!) beépített merevlemez (USB-s külső HDD-ként is használható)
Plug&Play támogatás
TransFlash bővítőkártya
1,3 megapixeles, mobilfényes kamera
videófelvétel (MPEG4), videólejátszás (MPEG4, H.263, H.264, WMV), videóüzenet, videóstreaming
MP3/WMA/AAC/AAC+/OGG lejátszó
dupla hangszóró, sztereó hangzás (Bluetooth-os is)
Bluetooth/infra/USB 2.0 csatlakozás
email kliens
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) koxkids


koxkids
őstag

Véleményeket várok !!!

(#6) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Atom zura telefon!!!!!:DDD

(#7) AS


AS
félisten

Oktoberben már kapható lesz.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) I. Richard


I. Richard
senior tag

Végre egy majdnem tökéletes teló... Nekem nagyon tetszik!! Semmi flip-kinyitás-szétcsúsztatás...:D:D Az i398-am lehetséges utódja (persze csak mikor már emberi áron meg tudom majd venni:DDD)

(#9) AS


AS
félisten

[kép]
És ott a 3gigás winyo!
[kép]:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Athos07


Athos07
senior tag

Ez tényleg a - számomra - leginkább bejövős Samsung, de ez OKOSTELEFON! Nem ott kéne folytatni? De ha nem is akkor is kiemelném, mert ez a legjobb benne, hogy Windows 2005 megy majd rajta. :C

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#11) AS


AS
félisten

Ja tényleg átkéne helyezni.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Polacheck válasza AS (#11) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Áthelyezve.

less qq more pewpew!

(#13) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

[kép]
Ez a baj csupán.Tessék csak nézzni.......:(:(:(

(#14) Sunyi Sanyi válasza AS (#7) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Kíváncsi leszek az itthoni nyitó árára!!!! Úgy 180ezerben fog ez fájni kezdésre sztem..........

(#15) AS


AS
félisten

Én 160-rol tudok, de lehet hogy kevesebb.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) Athos07


Athos07
senior tag

Ezek az árak kicsit elrugaszkodtak már a valóságtól - szép, okos, jó teló, de ennyit kiadni érte? Miért kell ezt is csak a gazdagoknak ajánlani? Reméltem, hogy a megapixeles kamera azt fogja jelenteni, hogy nem száll el az ára (mint ahogy a motó rokrból is kispórolták a rendes kamerát).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#17) AS


AS
félisten

igazábol egyedi lezs a piacon, mivel a Nokia N91 már csak jövöre jön és az nagyobb is.

Szoval itt van O2:nél mikor várható: Bővebben: link
És ami ott van az a magyar gsm boltokban is van, bizony:)

Bővebben: link
Oktober 5. :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) Sunyi Sanyi válasza AS (#17) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Thanks for visiting the O2 Online Shop

We're sorry you're unable to look at the Online Shop or My O2 at the moment. Following feedback from customers we are making changes so it's even better for you to use.

Ez jön be nekem ha arra linkre kapkodok.Nálad is így kezdődik???Tiszta értelmetlen számomra ez vagy nem az jön be mint nálad vagy passsz.....

(#19) AS válasza Sunyi Sanyi (#18) üzenetére


AS
félisten

Ez fura elöször nekem sem müködöt, de most már igen. várjál lementem a oldal képet.:):R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Sunyi Sanyi válasza AS (#19) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

OK!

(#21) AS


AS
félisten

o2:
Bővebben: link
:)

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Sunyi Sanyi válasza AS (#21) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

thx!

(#23) Sunyi Sanyi válasza AS (#4) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

D600 Vs. I 300
Szerinted melyik AS? :P:P:P
De most komolyan???:C:C:C :R:R:R

(#24) AS válasza Sunyi Sanyi (#23) üzenetére


AS
félisten

Hát én gondolkoztam egy keveset.
Külső: hát itt nálam a D600 nyer nekem eszméletlenül tetszik a képeken, és nekem fontos a Slide teknologia.
I300 is nagyon szép, többi gyártó igazán tanulhatna töle.:)

Ha belsőt nézzük a D600-ba a D500 továbbfejlesztet menüje van ami nekem a legjobb,
A i300-ba meg a legújabb windoz, amit sajna nem tudom milyen, gondolom sok eltérés nincs, a 2003 között de csak gondolom..

Ha kijelzőt nézzük ugyan az a felbontás, de D600 egy picivel nagyobb.,

Memoria:D
Na igen 3 gb mikro winyo nem semmi, + még bővíteni is lehet, ami 2006-ba + 2 Gb-t is lehet!!!!

D600 belső memóriája kb 80-86 mb-t lehet ami így is több mint a nokia se telefonokban, és bővíthető , egyenlőre 256 mb-al, de 2006 ugyan úgy lesz 2 gb-os változat,

Meg i300 zenében biztos jobb és van infra port,

De viszont a kamerában sajnos elbukik,, 1.3 kamerájáról nem tudunk semmit mert még xar volt a szoftver az orosz tesztben az nem mérvadó,
De ha D500 kamcsiját tudja az már nem is rossz.

D600 ezzel szemben erősebb mobiléfényt, és egy erős 2 megapixles kamcsit kapott,
Videóban már a legjobb, fényképben meg akkor derül ki majd ha kezembe lesz.:)

Szóval, én D600-at választom, de akinek windoz kel korlátlan memória szintén szép egyszerű forna, Annak a I300 lesz a jó választás,

Valljuk be mint kettő jó lenne de sajna ara nincs pénzem,,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Sunyi Sanyi válasza AS (#24) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Nagyon tetszet ez a HSZ. AS!!!!Akármelyik (2) telót is veszi meg az ember nem fog benne csalódni.A kamera annyira nem is baj, mert még nem vesszik fel annyira a versenyt a digi fényképezőkkel ezért az árért.De akkor is nehéz lesz döntenem.talán I300 a 3gb vinyó miatt mert én zeenee őrült vagyok!!!!!!!!!!!:C:C:C :R:R:R

(#26) AS válasza Sunyi Sanyi (#25) üzenetére


AS
félisten

I300 vegyed:DD Mert én D600-at fogom igy, majd összetudjuk hasonlitani.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) Sunyi Sanyi válasza AS (#26) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

OKé!!!! :C:C:C Remélem összejön a pénzem......... :DD

[Szerkesztve]

(#28) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Bővebben: link
Ígéretes a Hitachitól!

(#29) Polacheck válasza AS (#26) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

fejet váltottál? :DD

less qq more pewpew!

(#30) Sunyi Sanyi válasza Polacheck (#29) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

A Samsung Rizsszemű mérnőkei megkövetelték,ha akkar egy D600-at!! :DD :DDD LOL

(#31) AS válasza Sunyi Sanyi (#28) üzenetére


AS
félisten

Igen, jövöre már több merevlemezes telefon lezs, 5-10 gb-t is elöfordulhat 2006 végén,
Ez nem vicc,, tényleg ez lesz.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Sunyi Sanyi válasza AS (#31) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Ez jó lesz!!!!Addigra úgy is töpörödnek még a vinyók és el lesznek látva mégjobb védő mechanizmussal..........:C:C:C

(#33) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Kíváncsi vagyok,hogy a i300 és a D600-al készített képek között mennyi és milyen az eltérés. 1.3MP és 2MP között.
AS???

(#34) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Régebbi Windows kerül a Samsung SGH-i300 mobilra
A sokak által várva várt Samsung SGH-i300 specifikációi a fejlesztés közben némileg megváltoztak.

Konkrétan arról van szó, hogy a mihamarabbi piaci debütálás érdekében a dél-koreai székhelyű gyártó úgy döntött, hogy nem a legújabb, hanem az eggyel régebbi Microsoft szoftverrel látja el a smartphone-t. A legfrissebb információk szerint októberben érkező Samsung SGH-i300-on a márciusi CeBIT-en közöltekkel ellentétben nem a Windows Mobile 5.0, hanem a jó öreg Windows Mobile 2003 Second Edition teljesít szolgálatot.
Hát,hát............

(#35) IkszIpszilon válasza Sunyi Sanyi (#34) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

S 5.0-t később rá lehet rakni vajon?

X.Y.

(#36) Sunyi Sanyi válasza IkszIpszilon (#35) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Jó kérdés........

(#37) Bibby


Bibby
addikt

És ez a hír konkrétan honnan származik? Egyébként is októberben jön a telefon, ehhez képest az új windows már szinte készen van, szóval nem ezzel kellene indokolni.

Ελευθερια η θανατος

(#38) Sunyi Sanyi válasza Bibby (#37) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Terminal.hu oldal.

(#39) AS


AS
félisten

Microsoft a Felelös a Samsung meg nem vár tovább!
Hát jól megszivata.
Na mindegy..
Igy is király lezs!
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) Bibby


Bibby
addikt

Végülis olyan szempontból mindegy, hogy utólag szinte 100% hogy rá lehet tenni azt is.

Ελευθερια η θανατος

(#41) Sunyi Sanyi válasza Bibby (#40) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Jah akkor meg tök mindegy.

(#42) IkszIpszilon válasza Bibby (#40) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

S mivel most nem az újabbal jön ki lehet, hogy olcsóbb is lesz...

X.Y.

(#43) AS


AS
félisten

Volt haverom a multimédi napon és ott volt I300 is! is igaz angol menüs volt de ott volt!
a Windoz nem winyon van hanem külöm memorián!
Igy 3 giga az szabad tárhely van rajta.!
Legjobb hir hogy kapható lesz hivatalosan magyarországon a Samsung I300 is!!!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) AS


AS
félisten

Aki kiváncsi a i300-ra az itt megnézheti
Bővebben: link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁ nagyon megfogott ez a teló!!!!:R:R:R:R
Már csak az itthoni ára érdekel igazából.D600 is kircsi meg a W800.Ez a három teló ami igazán jó 2. félévben eddig számomra..

(#46) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Hy All!
Ha valakinek a kezébe kerül hosszabb időre akkor dobjon már fel ide egy kisebb-nagyobb tesztet,véleményt.Nagyon kíváncsi vagyok rá.Nem-nem érdekel a Mobile-review ha vki ezt tanácsolja.Én 1 magyar szakembertől akarom hallani :C:C:C :R:R:R.

(#47) AS válasza Sunyi Sanyi (#46) üzenetére


AS
félisten

Gsmportálon a aki teszteli a samsungokat nála már volt i300-
Majd ha idejön beszámol rola

Még ebben az évben kapható lesz Magyarországon hivatalosan ez csoda..:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) Sunyi Sanyi válasza AS (#47) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Várjuk!!!:C:R

(#49) Rusi válasza AS (#47) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, rólam lenne szó!

Azért nem kell még elájulni, mert nekem is csak egy rövid ideig volt a kezemben!

Annyit mondhatok, hogy a mérete és a súlya szerintem abszolút korrekt, nyilván nagyobb egy normál telónál, de okostelefonhoz képest nem nagy és nem is nehéz.
A kezelhetősége jónak tűnik, bár nekem még kissé szokatlan volt a Windows, hiszen nem használtam ilyen telefont. A forgatható középső gomb nagyon jó, csak egészen finoman kell forgatni, ugyanakkor bármilyen állásban négyirányú nyomógombként is működik, a forgatás bárhol használható.
Sajnos a telefon totál üres volt, tehát egyetlen kép, fotó, hang nem volt rajta. Azonban a beépített HDD TELJES mértékben háttértárként használható, mert a Windows nem erre van telepítve, PC-hez csatlakoztatva meg külső HDD-nek látszik.
Van minden, ami csak szükséges: Media Player rengeteg formátumot ismer, sztereó bluetooth, infra, sztereó hangszórók (sajnos nem tudtam kipróbálni), gyönyörű kijelző, és még amit egy Windows nyújthat. Várhatóan nem lesz túl olcsó (árat nem tudok mondani), de egy igazán ütős modell lesz, viszont az akku teljesítménye még kérdéses (az Enternetben való egész nap során nem kellett tölteni, mondjuk a GSM rész ki volt kapcsolva). No és akinek a 3GB sem elég, ott a TransFlash (microSD)...

Mobilaréna (2010-2017)

(#50) Sunyi Sanyi válasza Rusi (#49) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Hali Rusi!
A beszámolód alapján igen ígéretes telefon elé nézünk!!!:R:R:RVárom már!!!;];];]
THX!
Mj:Az akksi készenléti idejére én is nagyon kíváncsi vagyok, mert Mobil-Reviewnél nagyon lehúzták,ha jól emléxem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung i300
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.