Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung hdd 250gb-formázás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cadarn


cadarn
tag

A problémás hardver: Samsung HDD 250GB 7200 8MB

Gond:
Az alapból nyers merevlemezt a win nem simerte fel igy nemis tudtam formázni win alatt( a win természetesen másik meghajtóról üzemel).

Meg próbáltam a WinXp telepítő CD-vel formázni a meghajtót mivel az felajánlja ezt a lehetöséget a win install elött de az csak 130GB-osra volt hajlandó leformázni, ez után már felismerte a win de továbbra se tudom ugy formázni hogy megkapjam a teljes 250GB-ot(vagy legalább a körülit ne csak a felét...)

Kérdés:
Mit csináljak hogy a formázás végeredményeként a valós kapacitást kapjam meg azaz kb 250GB-ot.

elöre is thx.

''Ez kizárt dolog mert nem tudom!''

(#2) XaraX válasza cadarn (#1) üzenetére


XaraX
addikt

Win xp sp2......?
Win az új winyot nem ismeri fel alapból,elöbb inincializálni kell,remélem jól írtam. :) :B

[Szerkesztve]

(#3) cadarn válasza XaraX (#2) üzenetére


cadarn
tag

igen Xp Sp2-ő van ezen a másik winyón amiről msot netezek, amugy arra rájöttem hogy nem simeri fel alapból de ez nem segit rajtam, továbbra se tudom ugy formázni(inincializálni) hogy ne csak a fele kapacitást kapjam emg végül(130GB) hanem a teljeset(250GB).

''Ez kizárt dolog mert nem tudom!''

(#4) #54715584 válasza XaraX (#2) üzenetére


#54715584
törölt tag

initialize - inicializal :)
mernem vinyos topicban kerdezed ezt meg?
telepitsd a frissiteseket a gephez, fel kell ismernie a vinyot, nekem a 200 gb-os hibatlanul uzemel
asszem erre kulon is van egy frissites vagy patch, amit a microsoft honlapjan megtalalsz
vagy formazd le 130 gigasra, utana a maradek 120ra, es egyesitsd a ket particit kesobb...
utolso tippem: win xp kerdesek es valaszok topic... :)

(#5) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Van pár topic ahova befér ez a téma, úgyhogy ezt most zárom, ezek közül lehet válogatni:

Samsung winchesterek [link]

Szex, vér, és vinyó problémák 127gb felett [link]

vagy akár

Win XP kérdések és válaszok [link]

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung hdd 250gb-formázás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.