Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:44

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch ingyenes számlapok, kupon kódok, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Írtam. Meglátjuk.

Everybody lies.

(#452) Luigi962


Luigi962
őstag

Akit érdekel az ilyen stílus annak Swiss Face óralapból most 3 féle free!!! [link]
2. képernyőkép

[ Szerkesztve ]

(#453) Luigi962 válasza Luigi962 (#452) üzenetére


Luigi962
őstag

Kipróbáltam ezekből kettőt...hát nem véletlen ennyi az ára ezeknek! 1.390 Ft itt egy óralap, de nagyon meg van csinálva, nagyon sok beállítási lehetőséggel. Szerintem kajálja is az akksit rendesen, mert itt aztán mozog, forog, pörög a világ izomból. Próba cseresznye.

(#454) Mike81 válasza Barthezz2 (#448) üzenetére


Mike81
senior tag

Csak egy érdeklődő mailt küldtem hogy mi is a menet a dolognak. De nem jött válasz. De úgy látom mást sem tisztelnek meg a válassual. Ha le lehetne pontozni őket akkor megtenném ;]

(#455) Luigi962 válasza Mike81 (#454) üzenetére


Luigi962
őstag

Háborúban állnak egy szomszédos országgal és lehet behívták őket.

(#456) Luigi962


Luigi962
őstag

TIZEN
Nagyon csajos, itt egy kupon hozzá S8ZEMVRN62S66ATW
screenshot_pc

(#457) Mike81 válasza Mike81 (#454) üzenetére


Mike81
senior tag

Amúgy ha valamikor válaszolnak kívancsi leszek mi lesz a reakciójuk, mivel már nincs fent a Store oldalukon hogy egyet veszel egyet kérhetsz. Viszont amikor én is vásaroltam akkor még élt ez a lehetőség. Most nem az a 600 Ft de ne nézzek már hülyének az embert :U

(#458) Luigi962


Luigi962
őstag

Ettől a csapattól többet várok, ez az új alkotásuk. [link]

(#459) synar


synar
őstag


GW5 stílusú óralap.
A Telegram csatornámról letölthető az APK: [link] , vagy [link]
Az órán a hosszú rányomás után a testreszabásnál válaszható az appok megjelenítése, az időjáráshoz állítottam be a kinézetet, a többit nem próbáltam végig.
Néhány színtéma és háttér is választható.
A hotspotok a kijelzőn fetről lefelé:
akku állapot
időjárás (vagy ami ki van választva az órán)
edzés fajták
naptár
Sajnos az iránytűre nem találtam megoldást, így az csak dekoráció.
Az alsó kör alakú ikonra az órán válaszd ki az edzés funkciót vagy amit szeretnél helyette az fog működni. Próbáltam megy a google wallet, a média vezérlés, az időzítő meg sok minden más is indítható innen.
Teszteljétek, ha gond van vele szóljatok. :)

(#460) synar válasza synar (#459) üzenetére


synar
őstag

Tettem még fel pár fotót a Telegram-ra a színvariációkból. [link]

(#461) Barthezz2 válasza Luigi962 (#452) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Fuu, ezek durvák :Y
És ha felrakod az appjukat, kapsz még egy ajándékot is :)

Everybody lies.

(#462) ollie válasza Barthezz2 (#461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vírust? ;]

***

(#463) Barthezz2 válasza ollie (#462) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Remélem nem :DDD

Everybody lies.

(#464) Luigi962 válasza synar (#460) üzenetére


Luigi962
őstag

Köszönjük a munkádat és az új variációkat is :R

(#465) Luigi962


Luigi962
őstag

Valaki keresett olyan óralapot, amin látható nem csak az óra, hanem a telefon töltöttsége is. Itt van pl. ez kuponnal [link]
r/GalaxyWatchFace - Pace 3 watch face ⌚ [release + 400 PROMO CODES]

(#466) ferenck válasza Luigi962 (#465) üzenetére


ferenck
senior tag

Felrakta valaki ezt a számlapot? Én igen, de nálam nincs olyan lehetőség, hogy a telefon akku töltöttséget lássam, sőt a pulzus sem választható, csak lépések, eső valószínűsége, uv-index, és az óra akku választható.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#467) Locutus válasza ferenck (#466) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem volt olyan, hogy újra kellett indítanom az órát, hogy bekérje a szükséges engedélyeket, és utána már ment minden. (másik számlapnál)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#468) ferenck válasza Locutus (#467) üzenetére


ferenck
senior tag

Köszönöm a tippet, kipróbáltam, de továbbra sincs más lehetőség, csak amit felsoroltam.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#469) ratcache válasza ferenck (#468) üzenetére


ratcache
aktív tag

én is kipróbáltam pont ugyanezért, de csak az óra töltöttségét lehet kitenni, telefoné nincs a lehetőségek között :(

(#470) Luigi962 válasza ferenck (#468) üzenetére


Luigi962
őstag

Akkor lehet csak a fejlesztés során volt benne és arról készült egy screenshot. Jártam én is már így elég sok óralappal. Írj nekik és kérdezz rá support@amoledwatchfaces.com

[ Szerkesztve ]

(#471) synar válasza Luigi962 (#470) üzenetére


synar
őstag

Sajnos Watch Face Studo-ban sincs lehetőség a telefon akku szint kijelzésére, de Facer-ben össze tudok rakni egyet. Ha van rá igény, szívesen elkészítem, de ennek használatához sajnos szükséges lesz a Facer app telpítése órára és telefonra is, amit sokan nem szeretnek. Régebben volt ilyen óralapom, de elég rendszertelenül frissítette az adatokak, sokszor csak óralapváltáskor, vagy újraindításkor töltötte át a telefonról az aktuális akku állapotot.

[ Szerkesztve ]

(#472) bordi10 válasza ratcache (#469) üzenetére


bordi10
senior tag

Ezt a segéd app-ot kell a telódra telepíteni, hogy jelezze az összes olyan számlap a teló töltöttségét, amit az amoledwatchfaces™ ad ki :K
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#473) bordi10 válasza bordi10 (#472) üzenetére


bordi10
senior tag

+az órára is :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#474) Mike81 válasza ferenck (#466) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Ez mutatja azt amit szeretnél.

[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#475) gippazoid válasza Barthezz2 (#461) üzenetére


gippazoid
Topikgazda

Én gyorsan le is szedtem, mert őrült módon elkezdett merülni az óra. 30% 1-2 óra alatt, pedig 2 napot ki szokott bírni. Igaz, előtte sokszor próbáltam telepíteni és sosem indult el, majd később feltelepült, aztán utána még egyszer települni akart. Letelepítettem, de utána se állt meg a merülés (csak BT volt bekapcsolva az órán). Újraindítások után sem.

Gippazoid Novelties Inc.

(#476) Mike81 válasza Mike81 (#474) üzenetére


Mike81
senior tag

Ami lemaradt még hogy ők kreálták a szamlapot.Ultra Watch Face. Én nem vettem meg az app-ot így nem.is lehet sok mindent variálni vele. De ezt a szamlap alapból tudja.
De ahogy látom van több óra lapjuk is ami mutatja mind a 2 készülék töltöttségét.

[ Szerkesztve ]

(#477) Luigi962


Luigi962
őstag

Menjen egy ROLEX is! [link] és az áruházi link [link]
r/GalaxyWatchFace - Rolex Sky-Dweller 5in1 - free coupons!

(#478) Luigi962


Luigi962
őstag

A Nighty WF-től egy [link]

(#479) sixpak válasza Luigi962 (#477) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, egyet pipáltam. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#480) Barthezz2 válasza gippazoid (#475) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És hogy lett jó? Mert nálam is baromira merül..

Everybody lies.

(#481) gippazoid válasza Barthezz2 (#480) üzenetére


gippazoid
Topikgazda

Nem tudom, feltettem tölteni, reggel levettem, most 81%-on van. Ezt nem tudom, hogy jó-e, ha estig 60%-ra megy le, akkor talán jó. Rémlik, hogy egy munkanap után 60% körüli töltöttséggel teszem fel a töltőre. Tegnap is talán 60%-al indultam el, aztán a délutáni megzuhanása miatt 8%-al tettem fel tölteni. Lehet abbahagyta a számlap letöltési kísérleteket vagy nem tudom. Most egy megszokott számlap van beállítva.

Gippazoid Novelties Inc.

(#482) Barthezz2 válasza gippazoid (#481) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Törölted őket, vagy csak másikat állítottál be?

Az a baj, nekem mostantól van csak eSIM is, az is aktív, így nem tudom eldönteni mi meríti jobban :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#483) gippazoid válasza Barthezz2 (#482) üzenetére


gippazoid
Topikgazda

Tegnap bekapcsoltam az eSIM-et egy rövid időre, de a merülés a kikapcsolás után is folytatódott. Én uninstalláltam a számlapokat.

Most szerintem nem lesz gond vele, mert 16:-03-kor írtam az előző hozzászólást, akkor épp 81-ről 80%-ra csökkent. Most eltelt 50 perc és még mindig 80%-on van. Reggel 8 körül vettem le a töltőről, jött pár Viber üzenet, meg mail, amelyekről értesítést kaptam az órára. Ezeket meg is néztem, töröltem. Így fogyott el 20% eddig a percig. 9 óra alatt.

eSIM, WiFi kikapcsolva, AOD nincs. Értesítésekre nem kapcsol be a kijelző, csak rezeg.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#484) Barthezz2 válasza gippazoid (#483) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam egy napot megy. AOD nekem sincs, de wifi, mobilhálózat(auto mindkettő), értesítésekre bekapcsol, folyamatos pulzus és stressz szint mérés.
Az 1 nappal megbarátkoztam, de kevesebb azért ne legyen. Na majd ma tesztelem akkor. Most vettem le töltőről.

Everybody lies.

(#485) ferenck válasza Mike81 (#474) üzenetére


ferenck
senior tag

Hát nekem nincs szerencsém ezekkel az óra számlapokkal. Eddig egyiken sem mutatta a telefon töltöttségét, azon sem amit mutattál. Többet is kipróbáltam, ez volt eddig az egyetlen ami mutatta, de telepítéskori értéken ragadt, azóta sem frissült az adat, pedig minden engedélyt megkapott amit kért.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#487) Barthezz2 válasza ferenck (#485) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez nálam teljesen jó. Amúgy is egyik kedvenc. Ha nem veszed meg, csak annyi a limit, hogy alul kiírja, hogy "demo mode", de együtt lehet élni vele. Én mondjuk megvettem :)

Everybody lies.

(#488) racerx válasza ferenck (#485) üzenetére


racerx
őstag

A Marine Commander mutatja . Igaz telefonra is installálni kell.

(#489) $atirka válasza Barthezz2 (#487) üzenetére


$atirka
senior tag

Ez tényleg f@sza:)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#490) gippazoid válasza Barthezz2 (#484) üzenetére


gippazoid
Topikgazda

Na, 71%-ra ment le mire hazaértem.

Gippazoid Novelties Inc.

(#491) Mike81 válasza ferenck (#485) üzenetére


Mike81
senior tag

Akkor passzolom. Én semmit nem mókoltam és mutatja frissíti a tőltöttséget.

(#492) Barthezz2 válasza gippazoid (#490) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem megint hamar merült. Délután 5kor vettem le 94%-on, hajnal 4 fele tettem töltőre 30-on. De sokat basztattam, úgyhogy megint nem releváns :DDD
Talán majd most :)

Everybody lies.

(#493) Barthezz2 válasza Mike81 (#457) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egyes óralapokhoz ha bemész az áruházban, akkor első képnél még mindig ott van, hogy 1+1 akció. Ennek ellenére a második levelemre is sz@rtak nagy ívben 2 nap után is..

Tényleg nem az a fillérbaszás, de én asszem értékelem újra az óralapot amit megvettem, hogy kamu az egész..

Everybody lies.

(#494) Luigi962


Luigi962
őstag

Kupon [link]
Képernyőkép

[ Szerkesztve ]

(#495) Luigi962


Luigi962
őstag

Free [link]
1. képernyőkép

(#496) Luigi962


Luigi962
őstag

Kupon és wf link [link]
watch-img

(#497) ferenck válasza Mike81 (#491) üzenetére


ferenck
senior tag

Közben rájöttem, hogy nem elég az órára telepíteni a számlapokat, a telefonra is fel kell rakni, és úgy már megjelenik az órán a telefon töltöttség érték.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#498) Luigi962


Luigi962
őstag

(#499) synar


synar
őstag

Sziasztok elkészültem a Syorbit óralap újabb verziójával ahol a perc számlap forog körbe. Többféle színvariáció és összeállítható belőle.
A Telegram csatornámról letölthető az APK hozzá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#500) ratcache válasza bordi10 (#472) üzenetére


ratcache
aktív tag

köszi szépen, ez így tényleg működik. kár, hogy nem általános megoldás van rá csak a sajátjaikkal megy.
az már a saját nyomorom, hogy egyik sem tetszik belőlük igazán és a végén mindig visszatérek ehhez már Tizen óta :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.