Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sirály69 válasza rgabesz55 (#50) üzenetére


sirály69
őstag

Az LTE verziót azért vettem, hogy ne kelljen mindig magammal vinni a telefont.
Buds nincs a közelemben. :B
Pulzusmérés- háttt.... mihez nézzem ami pontos....?
Reggel újra próbálkozok az üzemidőteszttel...

Szerver Hosting Debrecenben

(#52) MLA válasza sirály69 (#48) üzenetére


MLA
tag

Elsőre nekem is hamar lemerült. Igaz többet is nyomkodtam.

(#53) sirály69 válasza MLA (#52) üzenetére


sirály69
őstag

Sajnos nekem még nem volt időm nyomkodni.... :O , de remélem ma!

Szerver Hosting Debrecenben

(#54) urgelacko válasza sirály69 (#40) üzenetére


urgelacko
csendes tag

Nem vagyok tulaj (meg) szoval bocs az okoskodasert, de sokat olvastam a tapasztalatokrol a vasarlas elott es ezek alapjan eleg sok helyen lehet faragni a fogyasztasbol. Pl a bixby alapbol konstans figyel, ha jol remlik es eleg sokat eszik. Azt kikapcsoltad?
Illetve itt ugyanugy az lte verzioval volt hasonlo gondja egy formanak es neki a factory reset megoldotta a dolgot.
https://forum.xda-developers.com/smartwatch/samsung-galaxy-watch-3/poor-battery-life-t4149843

Illetve nem irtad (vagy csak vak vagyok) hogy 41 v 45mm-es verziod van-e. A 41es meret nekem jobban tetszik (kar h nincs fekete), de sajnos ugy nez ki egyelore az emberek tapasztalatai alapjan, hogy legalabb egy nappal kevesebbet bir az akksi mint a 45nel.

[ Szerkesztve ]

(#55) sirály69 válasza urgelacko (#54) üzenetére


sirály69
őstag

45 mm verzió...

Szerver Hosting Debrecenben

(#56) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Igaz nekem nem eSim, de reggel bekapcsolva 100%-ról nap végére átlag 75% marad benne! Tehát a három nap hozható vele! Nálam!
Igaz kellett pár töltési ciklus mire beállt erre a szintre!
A hosszú töltési idő nem zavar, mert minden nap töltőre teszem, fürdés, kézi mosogatás és olyan helyzetekben, amikor nem akarom, hogy rajtam legyen! Még ha csak negyed órára is, de akkor is tölt pár %-ot rá!
45mm-es amúgy!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#57) sirály69 válasza sirály69 (#55) üzenetére


sirály69
őstag

Most van 50 %-on.....( 9-kor kapcsoltam be)

Szerver Hosting Debrecenben

(#58) sirály69 válasza urgelacko (#54) üzenetére


sirály69
őstag

Bixby kikapcsolva....

Szerver Hosting Debrecenben

(#59) sirály69 válasza sirály69 (#57) üzenetére


sirály69
őstag

Háááát! Ma sikerült 9 órát működnie.... :Y
Holnap benézek a Samsung store/szerviz-be. Hátha tudnak valamit mondani.... :U
Ez borzasztó, hogy nem csinálok semmit, csak be van kapcsolva a 4G, de nincs kiengedve semmi. Nem netezek, szinkronizálok semmit.
WIFI, kékfog, GPS kikapcsolva...
Csak 4 sms érkezett amiket nem néztem meg az órán illetve 3 bejövő hívásom volt amit csak 1-2 másodpercig jelzett mert felvettem a telefonon.
Mit és hol próbáljak meg kilőni még....: :U

Szerver Hosting Debrecenben

(#60) MLA válasza sirály69 (#59) üzenetére


MLA
tag

Szerintem ne lőj ki többet. Ez így nem normális. Nekem 4G, wifi, kékfog engedélyezve, emailt, SMS-t, hívásokat szinkronizál (meg még pár dolgot) Reggel 80 százalékra töltöttem, most van benne 47 százalék. Annyi csak hogy a legkisebb fényerőn van. Ja és 41-es.

(#61) sirály69 válasza MLA (#60) üzenetére


sirály69
őstag

:Y
Ma bemegyek a samsung szervizbe.
Ha nem javul a helyzet kedden kérem a cserét....

Szerver Hosting Debrecenben

(#62) sirály69 válasza sirály69 (#61) üzenetére


sirály69
őstag

Most voltam a samsung szervizben...
Gyári visszaállítást javasolnak, most folyamatban.
Ma is eddig óránként -10% az akkuból :W

Szerver Hosting Debrecenben

(#63) PeteePeti válasza sirály69 (#62) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én ma reggel 7-kor kapcsoltam be! 94%-on van jelenleg!
Nálad nagyon nem kerek valami! Kíváncsi leszek, mi lesz a vége! :(((

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#64) sirály69 válasza PeteePeti (#63) üzenetére


sirály69
őstag

Újrahúztam....
12- től figyelem, hogy mit fog csinálni.
Csak a 4G van engedélyezve, kékfog, GPS, WIFI kilőve...

Szerver Hosting Debrecenben

(#65) sirály69 válasza sirály69 (#64) üzenetére


sirály69
őstag

Újrahúzás után is -10%.... :W :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#66) ferenck válasza sirály69 (#65) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem lehet, hogy a telefonnal párosítás után átmászik rá a telefonról valami kapcsolt alkalmazás? Esetleg töröld. Gyári számlapot használj, töröld a többit egyelőre. Teszt jelleggel próbáld ki, hogy egy full feltöltés után csak BT. kapcsolaton keresztül használod, a 4G-t kikapcsolod. Ha így rendeződik a fogyasztás, akkor a 4G ami szívja az akkut. Főleg ha sokat ugrál a tornyok között és állandóan keresgél.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#67) sirály69 válasza ferenck (#66) üzenetére


sirály69
őstag

Napközben az irodában ülök... Nincs mászkálás tornyok között, de akkor is sok -10%/óra...
Milyen alkalmazásra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#68) PeteePeti válasza sirály69 (#64) üzenetére


PeteePeti
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy a 4G lesz a ludas nálad! Próbáld ki csak bluetooth kapcsolattal! 4G-t lődd ki! És teszteld így!
Ha a 4G eszi ennyire az akksit, akkor viszont érdemes 14 napon belül elállni és rendelni egy 4G nélkülit, ha nem létfontosságú!
Vagy használd 4G nélkül, de az meg akkor elég tré! :F
Jelenleg enyém 89%-on van amúgy!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#69) sirály69 válasza PeteePeti (#68) üzenetére


sirály69
őstag

Pont a 4G lenne a lényeg...
MLA kolléga: "Nekem 4G, wifi, kékfog engedélyezve, emailt, SMS-t, hívásokat szinkronizál (meg még pár dolgot) Reggel 80 százalékra töltöttem, most van benne 47 százalék. Annyi csak hogy a legkisebb fényerőn van. Ja és 41-es. "
Ha a 41 mm-es változat így bírja akkor ennek min. 1.5 napig mennie kellene szerintem....

Szerver Hosting Debrecenben

(#70) ferenck válasza sirály69 (#67) üzenetére


ferenck
senior tag

Az hogy egy te helyben vagy, attól még lehetsz két torony határán és akkor bizony ugrálni fog.

Vannak alkalmazások a telefonon amiknek vannak az órán is használható kliensük, ezek a párosítás során ha jól emlékszem automatikusan települnek.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#71) dionaea


dionaea
őstag

A 4g miert jó egyébként az órában? Laikus kérdés bocsi. A hívások miatt? De elég lenne 3g is vagy gsm. Vagy net miatt? De ahhoz meg ugyancsak elég a 3g vagy rosszúl gondolom?

(#72) ferenck válasza dionaea (#71) üzenetére


ferenck
senior tag

2G, 3G már mind régi tech. senki nem fog már ilyet tenni új csúcstech. eszközökbe. Van olyan mobilszolgáltató aki pl. 3G-t már nem is használ csak 2G-t és 4G-t (Digi) és már itt van az 5G-is csak még gyerekcipőben.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#73) PeteePeti válasza sirály69 (#69) üzenetére


PeteePeti
őstag

De miért olyan fontos a 4G képes óra?
A mobiltelefon úgyis az embernél van mindig, az meg kommunikál az órával, így minden funkció elérhető rajta!
A 4G csak akkor kell, ha telefon nélkül van valaki és szeretné, hogy elérhető maradjon anélkül is!
Vagy van valami más előnye is ennek a 4G-s óra dolognak?
(nem kötekedni akarok ám, csak érdekel, hogy a gyakorlatban mi a haszna ennek a funkciónak, ami miatt ilyen fontos sokaknak) :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#74) sirály69 válasza ferenck (#70) üzenetére


sirály69
őstag

Minden szinkronizálás ki van kapcsolva. Nem jelenik meg csak ha sms-t kapok vagy hívnak telefonon. Pont erre kellene....

Szerver Hosting Debrecenben

(#75) sirály69 válasza PeteePeti (#73) üzenetére


sirály69
őstag

Nincs mindig nálam.
Kiszaladok az autóhoz, be megyek a szerverterembe, kertben dolgozok....stb.
Pont erre kellene, hogy a fontos hívásokról ne maradjak le.
Amint több helyen is olvasom bírnia kellene másfél napot, nem 8 órát...., még akkor sem, ha szinkronizál...
GSMArena.com teszt a 41 mm-es változattal:
"For the purpose of our test, we left pretty much every setting in its default state and we were able to get an easy two days with one workout and a short bike ride in the city with the GPS turned on and a couple of phone calls through the watch.

We had the watch strapped the entire time, even when sleeping to get that sleep data in as well. Here are the settings we used and that we believe have the biggest impact on battery life.

Screen brightness set to 6/10 with auto low brightness setting switched on
Notifications enabled with sound and vibration
Automatic heart rate measurements every 10 minutes
Bluetooth constantly on and Wi-Fi set to auto
Wake up gesture on with 30 seconds screen timeout

We believe that the bigger 45mm watch will have considerably longer battery life but we doubt it would beat the original Galaxy Watch as it had larger battery and it's hard to get around that. In any case, we weren't particularly impressed by the endurance of the 41mm variant that we had with us."

A fentiek szerint gond nélkül ment neki 2 napot amiben volt GPS használat is.....

Szerver Hosting Debrecenben

(#76) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok, de most komolyan, mit vártatok?! A 2018-as 46mm-es GW-nek 472mAh-as aksija van, ennek 340mAh... Egyszerűen nevetséges ez 2020-ban... Nagyobb proci, nagyobb kijelző, több memória+funkció+érzékelő és ezek bizony semmivel sem energiatakarékosabbak, mint ahogy mondják. A szaros S20+om alig bír 1 napot 4500-es aksival. Teljes vicc a Samsung aksi politikája és aksi kezelése... Szerintem fél év múlva egy GW3 óra sem bír majd 1 egész napot... Nagyon sajnálom, mert imádom a GW1-emet, szívesen váltottam volna erre, ha valaha elromlik... :((( :((( :(((

(#77) PeteePeti válasza Tündike25 (#76) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azért a -10%/óra nem amiatt van, hogy kisebb az akkumulátor!
Nekem is a 45mm-es van, mint neki és nap végére 75%-on áll az akku, nem egészen 2% merülés óránként! Ez teljesen normális és vállalható! :R
Nála egész már probléma van, talán a 4G miatt!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#78) Tündike25 válasza PeteePeti (#77) üzenetére


Tündike25
tag

Igen, az S20am is kibír 2 napot, ha leveszek róla minden funkciót és fényerőt, de akkor minek vettem ilyen drága készüléket... ;) De kívánom, hogy ne legyen igazam és egész napos BT-vel, ébresztő mozdulat bekapccsal, jónéhány értesítés kezeléssel, 1 órás GPS-es edzéssel tényleg bírjon ki 1 napot az óra még egy fél év után is. Igaz, 1 nap már 3 éve is gáz lett volna, nemhogy 2020-ban...

(#79) PeteePeti válasza Tündike25 (#78) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem elég, ha kényelmesen bír minden egy napot, aztán mehet töltőre! Nem kell nekem a több napos üzemidő, nem vagyok én Bear Grylls, aki a tundrán tölt napokat konnektor nélkül! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#80) sirály69


sirály69
őstag

Éjszaka, fél 1 kor vettem le töltésről.
Most 62 % on áll az akksi. :F
Ez most hogy????

Szerver Hosting Debrecenben

(#81) MLA válasza sirály69 (#80) üzenetére


MLA
tag

Ki van kapcsolva a 4G?

(#82) PeteePeti válasza sirály69 (#80) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tesztelted 4G nélkül a merülést?

Amúgy más aki 4G variánst vett nincs hasonló hiba?

Nyilatkozzon már valaki, akinek olyan van!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#83) sirály69 válasza MLA (#81) üzenetére


sirály69
őstag

Nincs, de most nem jönnek be az smsek és a hívások.... :U

Szerver Hosting Debrecenben

(#84) MLA válasza PeteePeti (#82) üzenetére


MLA
tag

Nekem 4G modell van, de 41-es nem 45-ös. Nekem teljesen jól muzsikál, mostmár csak kicsit több a fogyasztása mint az Active2-nek, gondolom a 4G miatt, de nem vészes. Mínusz fél nap. Talán az éjjeli merülés sok, majdnem 10 százalék, pedig repülő mód, jóéjszakát mód be van kapcsolva.

(#85) sirály69 válasza MLA (#84) üzenetére


sirály69
őstag

Ma visszaadtam és rendeltem másikat.
Állítólag az órában is van tanuló funkció..., az első 4 napban figyeli a fogyasztást.

Szerver Hosting Debrecenben

(#86) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Van már, aki megkapta az előrendelői akcióban lévő ajándékokat?
Nekem már vissza jeleztek, hogy jogosult vagyok! Kíváncsi vagyok, mikor ér ide hozzám majd! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#87) MLA válasza sirály69 (#85) üzenetére


MLA
tag

Kíváncsi leszek. Mikorra ígérik az újat?

(#88) sirály69 válasza MLA (#87) üzenetére


sirály69
őstag

Jövő hét elejére...

Szerver Hosting Debrecenben

(#89) sirály69 válasza sirály69 (#88) üzenetére


sirály69
őstag

Kedden jött a futár, de tévedésből a 41 mm-es változatot küldték.... :O :U
Ma hozza a futár elméletileg amit kértem.
A mai nap töltés és konfigurálás lesz.
3 napig tesztelem minden bekapcsolva állapotban.
Hétfőtől GSM kikapcsolt teszt lesz 3 napig...

Szerver Hosting Debrecenben

(#90) ferenck


ferenck
senior tag

Tech2 Galaxy Watch3 teszt: [YouTube]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#91) szokelaszlo válasza ferenck (#90) üzenetére


szokelaszlo
tag

Elég szegényes,tesztnek nem mondható.
És sok dolgot körbe sem járt!
Van rá navigáció és egyebek.

(#92) sirály69 válasza ferenck (#90) üzenetére


sirály69
őstag

Háááát.... :U
Nagyon általános. Inkább bemutató mint teszt....

Szerver Hosting Debrecenben

(#93) ferenck


ferenck
senior tag

Nézzétek meg az active2 teszteket és képzeljétek oda az új külsőt. Kb. ennyi. :D De persze azért várjuk a mobilarénás bemutatót/tesztet is. Ha megnéztek pár youtube-os külföldi tesztet/bemutatót kb. erről szól mind.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#94) dionaea


dionaea
őstag

hát nézegetve nem nagyon érzem az újdonságot akár frontierhez sem. nincs az a must buy hangulat. De szerencsére ára megy le hétről hétre :D

(#95) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Na vettem egyet én is. A feleségemnek megy egy Active 2-t. Nem volt még okosóránk, kezdődik az ismerkedés.
Telenornál nem tudjátok, hogy mikor lesz esim?

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#96) Viper26 válasza Gabbana (#95) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem még ők sem tudják. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#97) sirály69 válasza Viper26 (#96) üzenetére


sirály69
őstag

Hamarabb lesz a diginél...

Szerver Hosting Debrecenben

(#98) ziyan


ziyan
tag

A Watch 3-hoz már csak 1 év gyári garancia jár? :F a Watch 1-re 2 évet adtak, kellett is, másfél év után meghalt a barométer (sok embernél előfordult itt a fórumban is, valami típushiba volt). Kicsit félek úgy megvenni, hogy a Samsung sem bízik benne...

(#99) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Galaxy Watch 3 update promises longer battery life, better tracking
[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#100) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok! Beléptem a klubban fekete 45-ös Watch3-al. Egy Active 2 44mm-es LTE-t váltott. Sokkal jobban tetszik ez a forma. Eddig az óra is hozza az általam elvártakat.

Rappi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.