Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LSL1337


LSL1337
őstag

Az #1.hsz, a könnyebb frissíthetőségének érdekében a LOGOUT blogon elérhető!

---------------------------------------

Eredeti hozzászólás:

Még nincs (nem találtam) kizárólag ezzel a témával/tablettel foglalkozó Topicot

a teszt kommentjeinél felmerült, remélem a moderátorokat nem zavarja hogy egy új topicot nyitottam a tulajoknak, megoszhatjuk egymással a tapasztalatokat, tippeket, custom ROM
én is új vagyok a témában, honeycomb, android, rootolás, videókódolás, Google Music, etc

szolgáltató, hw verzió, ilyesmik

Akkor kezdem én, T-nél vásárólt 3G-s modellem van 16GB fekete (GT-P7500)

(7510 a wifi, 7100 pedig a 10.1v, amihez tudtommal nem nagyon lesz support)

rootolt, júliusi FW-vel, KH7 azt hiszem, TW-t levettem róla

Google Music nem elérhető magyarországon, de ha proxy-val regisztrálsz, akkor utána böngészőből és androidról is minden fennakadás nélkül tudod használni. Regió miatt nem tudod letölteni magyar marketről, de rootolás nélkül is elég ha google-n rákeresel az apk file-re (kezdőknek: kb mint egy exe, futtatod és abból települ az alkalmazás) és feltelepíted (előtte engedélyezni kell az idegen fileok telepítésének engedélyezését (applications menüpont azt hiszem) és már fut is
a felhőben lesz az összes zenéd (20.000db mp3), szóval onnan streamelheted, DE be lehet állítani hogy offline is elérhetőek legyenek, ekkor a cucc letölti a felhőből amit akarsz, és akkor offline megy
a gui és a search funkciója NAGYON tetszik

viszont jelenleg US only béta, de jelenleg van 4 v 5 invite-m, és ha meghívok embereket, kis idő után elvileg ők is kapnak, így a kicsi de növekvő magyar galaxy közönséget szerintem be tudjuk juttatni.

Játékból a hype-olt Angry Birds-ön kívül az én kedvencem a Cut The Rope, nem teljesen tablet optimalizált HDk a textúrák, de tökéletesen működik, és szép, a játékmenet pedig nekem nagyon bejön.
Ezzel szemben a Plants vs Zombies HD az egyik kedvencem. Nagyon szép (a sima nem HD verziója nem annyira), szinte tabletre találták ki:)

Kíváncsian várom a többiek tapasztalatait, nekem igazából Videokódolással kapcsolatban lenne kérdésem, hogy ti mit használtok. Pengeéles HD sztereoval lenne a célom, de ami progikat eddig próbáltam, azok nem tökéletesek

Kies-sel sem, Kiessel a kép nagyon jó, de nekem a hangot néha elszúrja, pedig mindig DD5.1-es forrásból konvertál, néha jó lesz, néha rossz.

Xilisoft Video Converter Ultimate elég jó, ráadásul tud CUDA-val és 4 maggam kódolni (nagyon gyors ezért), de a sztereo hangot elszúrja NÉHA jobb oldali monora, ami hangfalról nézéskor annyira nem gáz, de fülessel nagyon az.

Valakinek van tapasztalata videókodolással szemben?

Kíváncsian várom a többiek tapasztalatait, véleményét

És légyszi csak tulajok, esetleg érdeklődők írjanak, Apple Fanboi-ok kerüljenek, Flame topiknak ott a teszté :).

[ Módosította: Barthezz2 ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.