- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
szjoci
őstag
Köszi, én nem is találtam miket lehet! Becseszett volna ha valami Galaxy Buds PRO2 vagy ilyesmi!
Már így is feleslegbe fizettem 40K-t :XD Amúgy most már 300K megint a 256 GB-os 
Szerk:Samsung Galaxy S24 FE szilikon tok, menta | Samsung HU
17K
Nem néze ki rosszul, de ehhez kell kameravédőlencse is. Mert kb az asztalon karcolja a felület a kamerát tőle. Vajon mennyire lehet masszív?Azért olcsóbban is be lehet szerezni, alzán nincs 10k sem.
A54-hez is ilyen tokot használtam, párszor esett le asztalról, ágyról, telefonnak nem lett baja, de a műanyag házon lévő szilikon réteg "megrepedt", idővel elkezdett leválni. Ha nem ingyen lett volna, nem valószínű hogy ilyet rakok rá...
A lencséket nem tudod összekarcolni az asztalon, mert pár tizedmilliméterrel kijjebb áll a tok mint a lencse.
-
GoodSpeed
veterán
Jaja, elég nagy bughalmaz... Ezt az ingyen kiegészítős mókát csak akkor vettem észre miután leadtam a rendelést, hétvégén. Chaten próbáltam módosíttatni, nem lehet, hívjam a szállítást hétfőn, de itt egy 5%-os bánatkupon... Hétfő reggel beszéltem velük telefonon, hogyha megoldható, csapjanak már hozzá egy tokot is a promóció végett. Persze nem lehetett, mondjam le a rendelést, rendeljem meg újra... Mivel küldtek egy 5%-os kupont , nem voltam rest lemondani és leadni mégegyszer a nyilvános 5+10 és a chaten kapott 5%-os kuponokkal újra, így még barátságosabb lett a végösszeg.
Tokot és kijelzővédő fóliát próbáltam, azokat biztos lehet. Egy tokot dobtam mellé: [kép]
Köszi, én nem is találtam miket lehet! Becseszett volna ha valami Galaxy Buds PRO2 vagy ilyesmi!
Már így is feleslegbe fizettem 40K-t :XD Amúgy most már 300K megint a 256 GB-os 
Szerk:Samsung Galaxy S24 FE szilikon tok, menta | Samsung HU
17K
Nem néze ki rosszul, de ehhez kell kameravédőlencse is. Mert kb az asztalon karcolja a felület a kamerát tőle. Vajon mennyire lehet masszív? -
szjoci
őstag
Amúgy az oldaluk eléggé nagy káosz...
A bővebbenre meg csak ez jön be:
https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/hu/2025/terms-and-conditions/2/TnC_Better_Life_B2C_Shop_App_W08-09_0211.pdfJaja, elég nagy bughalmaz... Ezt az ingyen kiegészítős mókát csak akkor vettem észre miután leadtam a rendelést, hétvégén. Chaten próbáltam módosíttatni, nem lehet, hívjam a szállítást hétfőn, de itt egy 5%-os bánatkupon... Hétfő reggel beszéltem velük telefonon, hogyha megoldható, csapjanak már hozzá egy tokot is a promóció végett. Persze nem lehetett, mondjam le a rendelést, rendeljem meg újra... Mivel küldtek egy 5%-os kupont , nem voltam rest lemondani és leadni mégegyszer a nyilvános 5+10 és a chaten kapott 5%-os kuponokkal újra, így még barátságosabb lett a végösszeg.
Tokot és kijelzővédő fóliát próbáltam, azokat biztos lehet. Egy tokot dobtam mellé: [kép]
-
GoodSpeed
veterán
Amúgy az oldaluk eléggé nagy káosz...
A bővebbenre meg csak ez jön be:
https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/hu/2025/terms-and-conditions/2/TnC_Better_Life_B2C_Shop_App_W08-09_0211.pdf -
GoodSpeed
veterán
-
szjoci
őstag
220-ért el lehet hozni kuponozva, és még választhatsz mellé ingyen egy kiegészítőt.
-
GoodSpeed
veterán
Az órámmal nem tud EKG-t, meg vérnyomásmérést. Amikor a POCO-t vettem, akkor még nem volt egy Smarttag2-esem sem. Azóta van négy, és rendelek kb még hármat. Hivatalosan a POCO-val meg semmelyik, a Samsungtól eltérő márkájú telefonnal nem működik együtt. Nem Hivatalosan igen, de harmadik fél által mókolt cuccot nem akarok feltelepíteni, ami hozzáférhetne a Samsung accountomhoz.
-
Narxis
nagyúr
Hehe, gondolom nem úgy működik együtt a Samsung óráddal vagy egyéb samsung cuccoddal a Poco mint a Samsung de viszont kellett egy A54-nél erősebb telefon. 30 ezer forint 300 ezerből messze nem akkora kedvezmény, hogy emiatt megvegyek egy telót főleg ha nemrég vettem újat.
-
GoodSpeed
veterán
Samsung Duo EP-P5400_T_BEGEU, és van benne egy EP-TA800. szóval 18Wattot vesz fel.🙃
-
GoodSpeed
veterán
Plusz a töltő és a tok:
-
GoodSpeed
veterán
Megérkezett az S24 FE és a Spigen tok.👌
Az S24 FE-t a Samsung Szlovákiából küldte. 😆
-
GoodSpeed
veterán
-
GoodSpeed
veterán
Szóval jó telefon (mások szerint is), és az nem igazán róható fel neki, hogy nem megy Samu cuccokkal.
Igen, jó, sőt, ha valaki nem használ ennyire elkötelezetten Samsung eszközöket, akkor 2024-ben szerintem ár/érték bajnok a POCO X6 Pro 5G 12/512, 2025-ben pedig még magasabban az X7 Pro 12/512 .
-
Robi BALBOA
őstag
-
GoodSpeed
veterán
-
janeszgol
félisten
De, jó. Csak annyira jól működik az "árukapcsolás", ha azt veszem,hogy hivatalosan a SmartTag2 -eseket sem tudom használni a POCO-val , a Galaxy Watch6 két lényegi funkcióját meg sehogy, de fontos,ha két mobil van, akkor lehetőleg mind a kettő tudja őket teljesen kezelni, akkor mind a kettőnek Samsungnak kell lennie.
Ó, így érthető.
-
GoodSpeed
veterán
De, jó. Csak annyira jól működik az "árukapcsolás", ha azt veszem,hogy hivatalosan a SmartTag2 -eseket sem tudom használni a POCO-val , a Galaxy Watch6 két lényegi funkcióját meg sehogy, de fontos,ha két mobil van, akkor lehetőleg mind a kettő tudja őket teljesen kezelni, akkor mind a kettőnek Samsungnak kell lennie.
-
janeszgol
félisten
-
Aweriot
aktív tag
Követve téged az A54 topikban... Úgy is lecseréled fél éven belül
Használd egészséggel!
-
GoodSpeed
veterán
Na látod, ezen hezitáltam én is sokáig. Mondjuk az A54 nálam még jól bírja, persze az AI szempontjából egy kiherélt valami. Sajnos a Samsung a tárhelyyel és a fizikai RAM-mal mindig ezt játssza.
Szvsz én úgy gondolom,hogy most még nem lesz döcögés pár évig. Meg ugye alapból be van kapcsolva a sokkal lassabb memóriabővítmény is, de nyilván elgondolkodtató, ha a 130K-s POCO-ba belefér a gyors 12 GB RAM, meg az UFS 4.0-s 512 GB tárhely akkor, a 270K-s cuccba miért nem. Mondjuk sokat nem kell rajta gondolkodni. A POCO pl 2028-ig frissül, a Samsung meg 2031-ig. -
lowzor
veterán
Hát nem tudom, 8 giga rammal én már nem vennék telót ennyi pénzért, már most is simán tud bedadogásokat okozni, jövőállóság szempontjából is kérdéses.
-
GoodSpeed
veterán
Egy kicsit mintha tényleg sokat agonizálnál egy egy döntéseden, nem vagy az az impulzus vásárló az fix.
Amúgy jó telefon, persze vannak erős ellenfelek.
Igyekszem nem elhamarkodni, de néha még így is sikerül : pl POCO X6 Pro 5G.🤣
-
Robi BALBOA
őstag
-
GoodSpeed
veterán
Báttya!
Kiléptem az S24 FE topikból!
Kb. örökre!
Nincs harag, csak bőven elég volt az az ámokfutás amit csináltál az A54 topikban.Egy gratuláció, azért jól esett volna!
Hiányozni fogsz!❤️ -
fogselyem
senior tag
Báttya!
Kiléptem az S24 FE topikból!
Kb. örökre!
Nincs harag, csak bőven elég volt az az ámokfutás amit csináltál az A54 topikban.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- OLED monitor topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Béta iOS-t használók topikja
- További aktív témák...
- LENOVO X380 Yoga 360 touch - 13,3" FHD - i5 8250U, 8GB RAM, SSD, jó akku, - számla, 6 hó gar
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L380 - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- iPhone 15 Pro 128GB 89% (1év Garancia)
- AKCIÓ! MSI Katana 15 B14WEK-234 GAMER notebook - i7 14650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5050 8GB W11
- Apple iPhone 13 Pro Max 256,Használt,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Már így is feleslegbe fizettem 40K-t :XD Amúgy most már 300K megint a 256 GB-os 

A bővebbenre meg csak ez jön be:
Az S24 FE-t a Samsung Szlovákiából küldte. 😆
mondjuk nincs megnyitva semmi, csak a háttérben futó, automatikusan induló folyamatok.
