Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy A71 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nababika


nababika
aktív tag

Nem talalaltam ilyen topikot, nyitottam egyet. Tegnap kaptam egy ilyen telefont, egyelore nagyon tetszik, az akumlator merul mint a bolond de nagyon sokat nyomogattam, ugyhogy ez meg nem relevans. Szokni kell a led hianyat, de az always on screen kompenzal valamennyire. 3:4 ben szamomra megfelelo a fenykepek minosege. Huawei mate 20 lite-rol valtottam, meg nem bantam meg.

[ Szerkesztve ]

(#2) Kungelfang


Kungelfang
csendes tag

Üdv!
Havernak lett egy A71-es, szintén a gyors merülésre panaszkodott, amit azért furcsállok egy 4500 mAh-s akkunál. Ami inkább durvább probléma, hogy a telefon pár nap után szinte semmilyen töltővel nem hajlandó tölteni, se a sajáttal, se másmilyennel, amíg töltött is szakadozva, néha nem töltve. Kimértem, egyik töltővel 0,00A, egy másikkal 0,02A-t jelzett a műszer. Tapasztalt valaki hasonlót ezzel a modellel? A szoftver a legfrissebb rajta amire lehetett frissíteni eddig.

(#3) sopipapa81


sopipapa81
újonc

szasztok nekem idén májusba lett egy a71 em, páromtól kaptam ,
a lényeg megvettem xiaomi által gyártott vezeték nélküli fülest mert sokan írták forumokon hangzás sokkal jobb mint a saját fülesük ,de egy idő mulva azt vettem észre normál hivásoknál én hallom a másikfelet ő viszont engem nem eleite heti egyszer volt újra inditás megoldotta ,de mára ez minden napos lett sőtt már olyan is volt hogy napi 2x is .....
következő észrevétel : üzenet írásközben folyamatosan hibázik félre érzékel ,előszőr azt hittem hogy én vagyok balf.sz de a másodlagos telomon nincs ilyen problémám úgy hogy ez is telefon hibája ,az aksi eleinte 2,5 nap ma már csak ilyen 17-18 óra lett ,én vigyázok rá folyamatos tokba van meg üvegfólia védi ...ez már nem rajtam múlt ...szervíz lesz belőle

Lol..a király.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Srácok, a topic itt van. [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy A71 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.