Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung fájlrendszerhiba??!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bkiky


bkiky
csendes tag

Heló Mindenkinek!!!
Mondom is a gondom:
Még a nyár közepén vetem egy Samsung Sata 2-es 200GB-os wincsit..Megosztottam 40/160 arányban és két hét múlva a c(40-es)partíció elveszett...Azt hittem,h csak windows hiba, de két hét múlva ugyanez történt..Visszavittem garral, találtak rajta 1db bad sectort, kaptam 3 hét múlva egy újat,de addig cserébe adtak egy Sata-s Maxtort,ami hibátlanúl működött..Az új samsung 3 napot bírt ki és ugyanavval a hibával vihettem vissza,megint három hét múlva kaptam egy újat,de addig cserébe megkaptam az előbb említett maxtort,amivel semmi gondom nem volt...A 3. Samsungom kibírt 3 hetet...Ugyanez a hiba..
Már nem tudom mit tegyek...Szerintetek mi lehetett a hiba?? Tápgond,nem elég neki(400W Mercury)??
De akkor meg a maxtor miért nem ment tönkre,hisz 3-szor annnyit eszik??Vajon van esélyem visszakapni az árát,mert nem látok rá reményt,hogy esetleg a 4. jó lenne...??
Válaszotokat előre is Köszönöm!!!!!!

u.i.:Moderátorok!!! Remélem nem offoljátok a topicot olyan hozzászólással,hogy van már ilyen kérdés,mert nincs időm több ezer hozzászólásközt keresgetni,gyors válaszra várok...
thanks

[Hát igen. Nálunk már csak az a perverzebb lelkületű idióta, aki még külön jogokat is ad nekünk, hogy a csupa hasznos topikot szétoffoljuk... - peterkeT]

By:Kiky

(#2) Loretto válasza bkiky (#1) üzenetére


Loretto
veterán

Imádom az ilyen megjegyzéseket :((( Csak megemlítem nem biztos hogy többezer hozzászólást kéne átnyálazni... . Címet javítottam.

Soirée...

(#3) Old Death válasza bkiky (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

1. ha gyors válasz kell [link] :P
2. egy sz.gép konfigot írhattál volna, mert így nehéz megmondani, hogy kevés-e a táp...
3. ha jól tévedek akkor róla van szó: [link]
4. no meg a táp: [link] de mind a kettőről írhattál volna pontos típust...
5. találjuk meg önmagunk rejtett képességeit megoldás: házoldal le vesz, tápoldalát gondosan tanulmányoz, meg nézi a feszültség, áramerősség számokat, megnézi az összes perifériát mi melyik szálról kapja az áramot, megnézi mi mennyit zabál és számol... majd ha végzett akkor megvan a megoldás, hogy a táp kevés-e
6. segítőkész válaszhoz információ kell és nem történet :)
7. 3. meghibásodás után elvileg fel kell ajánlaniuk egy pénz visszafizetést vagy levásárlást a szokásos garancia mellett, ha nem teszik akor te kérd... pl. azt a maxtort ami nálad ment minden gond nélkül

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#4) WN31RD


WN31RD
addikt

Ezt a topicot zártam.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung fájlrendszerhiba??!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.