Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pet_i


Pet_i
senior tag

A következő probléma adódott: van egy Samsung TS-H492A CD-RW/DVD combom, ami pár napja rendszertelneül néha magától kinyílik. Valamikor 10mp-enként, valamikor óránként műveli ezt. Mi lehet a probléma? Ad-Aware nem talált semmit. Esetleg vírus?

(#2) KrAt válasza Pet_i (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Előfordulhat. Csak Win alatt? Esetleg hagyd nyitja, azt jólvan :U

Egyébként hülyére röhögtem magam, mikor elolvastam, az esett le, h ki az, aki ilyen vírust írt :D Bocsi :B

(#3) Winner_hun válasza Pet_i (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg vírus?

akkro esetleg vírusellenőrzés?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) Winner_hun válasza KrAt (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

És mitől fordulhat elő? Csak akkor kéne kinyílnia, hogyha a pillanatkapcsolót megnyomja, ami vmi áramot enged tovább vagy hogy van. És ki lehet nyitni szoftveresen is a tálcát, többféle képpen is. Ha nem az elektronika, akkor ott vmi program van, ami szórakozik szvsz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) KrAt válasza Winner_hun (#4) üzenetére


KrAt
veterán

Igen, én is ezért asszociálok a programra. Azért kérdeztem, h nem win alatt (mondjuk bios) is csinálja-e, mert ha ott is, akkor nem vírus / spyware..

Egyébként mikor régen a földön volt a gépem, akkor azzal szórakoztam, h mikor a macsek odament a cd-olvasómhoz, intézőből kinyitottam a cd-t, és akkorát ugrott a macska ijedtében :DDD

(#6) Pet_i válasza Winner_hun (#3) üzenetére


Pet_i
senior tag

Azt mindenképpen megpróbálom, de csak holnap, mert 1 órát el szokott vele szórakozni. Egyébként nem valószínű, hogy vírusom van én is gondoltam arra, hogy esetleg egy program futna a háttérben, de mi a fene okozna ilyet? :F

(#7) Pet_i


Pet_i
senior tag

Azt nézem épp, hogy még a Hijackthis log file-jában sem látok se gyanús, se új dolgokat.

(#8) Pet_i válasza KrAt (#5) üzenetére


Pet_i
senior tag

Hát, az az igazság, hogy egész nap megy a gép (win-nel) és csak este kapcsolom ki, biosban csak ritkán időzöm.

(#9) KrAt válasza Pet_i (#7) üzenetére


KrAt
veterán

Nézd meg a feladatkezelőt, hátha van ott vmi, aminek nem kéne :U Ami gyanús, zárd be (persze csak akkor, ha mindent mentettél, és semmi olyan nem fut a gépeden..)

(#10) Pet_i válasza KrAt (#9) üzenetére


Pet_i
senior tag

Köszi, holnap végigzongorázom, de most el kell raknom magam holnapra, vár a munka reggel... :( És megcsinálom a vírusellenőrzést is, amint lesz egy kis időm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.