Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLam


LLam
senior tag

szia,

több helyen, pl: itt is, azt olvasom hogy IDE csatis a drágám... igaz lehet? kellene az asztali gépembe, ofkoz csak akkor ha nem valami spéci a csati...

i need more info (samsung magyarország ennyit érdemel... kisbetűket)

Stay hungry!

(#2) liksoft válasza LLam (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Iden, PATA, de a stadard noti csatlakozós. Így átalakító nélkül se tápot, se 80 eres IDE kábelt nem tudsz beledugni. Ilyen kell hozzá.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) LLam válasza liksoft (#2) üzenetére


LLam
senior tag

hú ez gyors volt, köszönöm szépen!

Stay hungry!

(#4) Vangelis válasza LLam (#3) üzenetére


Vangelis
nagyúr

szia

nem tudnál nekem küldeni egy firmwiret-t hozzá?

Samsung dvd rw

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) csakutya


csakutya
csendes tag

Hali-hó!
Vki tud segíteni?
Van egy Asus laptopom, és igencsak tönkre ment benne az iró (két és fél éves volt) és leszeretném cserélni egy ilyen samsungra a régi tipusa a következő: matshita uj-841s! Az lenen a kérdésem, hogy ez a samsung kopmatibilis lenne-e és a méterei is jo-e?
Köszi Kutya és BUÉK

(#6) LLam válasza liksoft (#2) üzenetére


LLam
senior tag

megerősítve! :) ma megjött az íróka és passzol hozzá az átalakító! :)

amugy miért írtok ide hüleségeket?? :(

Stay hungry!

(#7) Rover623 válasza LLam (#6) üzenetére


Rover623
félisten

amugy miért írtok ide hüleségeket??

1. azért írnak ide, mert ez egy nyílt fórumon egy "élő" topic
2. azért írnak ide, mert a hülye topicnyitó a címben nem jelezte hogy mi a témája a topicnak...csak egy eszköz típusa van megjelölve benne
3. éppen ezért Vangelis joggal gondolhatta, hogy a topicnyitó már valamilyen szinten körbejárta a témát és felkészült a firmware frissítésre, vagyis esetleg elküldhetné neki is, mivel szüksége van rá...esetleg úgy gondolta, ha már megkaptad, akkor szerzel hozzá vagy megpróbálod lementeni róla (ami amúgy valóban elég esélytelen:U)...azt nem tudhatta hogy a topicnyitó olyan fű a témához hogy a kérdést sem érti
4. szintén a cím miatt gondolta Csakutya (igen helyesen), hogy mivel ő is egy ilyen típusú eszközt szeretne, a kérdésének nem nyit feleslegesen egy újabb topicot (neked sem kellett volna feltétlenül;]), mikor ez itt van kéznél...nem gondolta, hogy a stupid topicnyitó a személyes játszóterének gondolja az általa nyitott topicot és úgy hiszi, csak ő írhat bele, csak ő tehet fel kérdéseket

P.S.:
Abban csak reménykedni tudok erősen, hogy nem liksoft segítő hozzászólását nevezted "hüleségnek"...:DDD

Amúgy: mivel a problémád megoldódott, zárasd be a topicot...nehogy valakinek, aki ilyen holmit szeretne vagy birtokol, lehetősége legyen kérdéseket feltenni...nyisson csak a nyomorult egy újabb topicot...:P

primus inter pares

(#8) LLam válasza Rover623 (#7) üzenetére


LLam
senior tag

miután beldöngölt a sárga földbe, köszönöm a félisten magasságának, hogy megvilágosított.

megjegyzésem csak annyi hogy ha beleolvas valaki a topicba akkor, véleményem szerint, látja, hogy miről folyik a diskurzus, ugyanakkor elismerem hogy a topic címe félrevezető l e h e t.

végül örülök hogy ily sok idővel áldott meg a mi Egész Istenünk :)

sőt miután megvan a kicsike és már tápkábel is került mellé (remélem ;) asszonyka vette :D ) szóval lehet hogy nem fű hanem szalma leszek a témában :)

peace? hehe

Stay hungry!

(#9) LLam


LLam
senior tag

no emésztem a kicsikét :) és eddig egy problémát vettem észre miszerint hangos kissé a mechanikája ami behúzza illetve kiadja a lemezt..

Stay hungry!

(#10) 7Heads Drago válasza LLam (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hi
Ha jól tudom egy normál helyre 2 db sli optikust is be lehet tenni?
Szintén Fü vagyok...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.