Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung dvd-rom , cd író, help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Antonio


Antonio
senior tag

Üdv. mindenki!

A helyen ahhol lakom (vidéken) a sulinete exp-n belöl csak samsung DVD-rom- okat, ill cd írókat lehet kapni! .... Combot nem akarok

Mit kell tudni a samsung ezen termékeiről? TEAC felveszi a versenyt? vagy inkább LG (nem mintha olyan rosz lenne) ....

Ha valakinek vannak tapasztalatai ... megköszönném!


Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2) Tiltus válasza Antonio (#1) üzenetére


Tiltus
tag

Hali!!

Nézd én ismerem mind a kettőt/ mármint Lg és Samsung.
Szvsz tudásban talán 1 picivel jobb, +bízhatobb a samsung.

Az élet része a szenvedés, tehát mindenki mazoista aki élvezi az életet!!!

(#3) Pupák


Pupák
tag

Szerintem samsungot ne vegyél sem lg mert a legtöbb egyezik csak az előlap más rajta inkább vegyél valami mást a sulinettel árulnak olcsón asust is az Msi még rosszabb.
Most járt nálam egy Teac és Az Én Asusommal teljesen megegyezik külsőre és belsőre is csak az asus halkabb és szerintem nagyon pofás is.
A Teac rosszabbúl teljesített bár nem tudom miért?!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#4) Antonio


Antonio
senior tag

Kösz a ''bőséges'' hozzászólást! :))

Bár okosabb nem lettem! :DDD :O

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5) Adrian Mole válasza Antonio (#4) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nekem kombó van múlt héttől. Samsung SM352. Eddig ok. Nero drivespeedben 8x dvd olvasás felett valamiért hullámzó volt a teljesítménye, de eddig faja mindenben a használat során.
A két év gari nem ucsó szempont, bár LG ugyanennyit kap.
Az SM348 még jobb lett volna, de már alig lehet kapni (8Mb puffer).
Ez persze mind kombó, bocs. Ennyit tudtam segíteni. :(

42

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Samsung dvd-rom , cd író, help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.