Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Mate válasza Intruder2k5 (#950) üzenetére


Mate
nagyúr

Arról van valami infó, hogy mikor kell beüzemelni?

Egyelőre szekrény mélyén van, foggalmam sincs, hogy hova fog még menni és mikor. Időm elég kevés, hogy foglalkozzak vele.

(#952) Intruder2k5 válasza Mate (#951) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Elvileg azonnal, na jó, mielőbb, amint átvetted! Kollégám szüleihez kérte vidékre a küldést, mert ők vannak otthon egész nap, tegnap volt érte, de mondta, hogy már tegnap sípoltak is emailben, hogy nem mennek az adatok...

[ Szerkesztve ]

(#953) Mate válasza Intruder2k5 (#952) üzenetére


Mate
nagyúr

Hmm. Nekem még nem szóltak. Mindegy, ha szólnak majd elkezdek gondolkodni, hogy miként legyen.

(#954) woodworm


woodworm
veterán

Sziasztok!

Ontopik lettem én is.
Nekem 2-án jött a final step mail, arra 13-14-én válaszoltam, 23-án jött a feladásról a következő, ma meg is kaptam a küldeményt.
Kis csomagom van egy helyi szolgáltatónál, de gigabites alhálót adtam meg az adatoknál, wdr3600-ast kaptam, bár nem tudom küldenek-e még egyáltalán 741-est.

(#955) Heller2 válasza Mate (#953) üzenetére


Heller2
aktív tag

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#956) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!

Rendeltem unokatesómnak Whiteboxot. Kaptam emailt, hogy jön a cucc. 3600 jön mostanság?.
Az én 2 évem már februárban lejárt (még 741-es ), és július végén kiszálltam. Most meg jött az email, hogy kapcsoljam már vissza.. :)

Dehogy kapcsolom hisz már nincs is rajta FW... és a szerződésem is lejárt, nem?
Mi van ha az unokatesómét nálam kötöm be? :)

(#957) Mate válasza szabifotos (#956) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem bárhol bekötheted, a lényeg, hogy mérjen. Unokatesód adatait adtad meg ,vagy sajátodat?

Legjobb tudomásom szerint szinte mindenki 3600-at kap.

(#958) Intruder2k5 válasza szabifotos (#956) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az, hogy mit kapsz, attól függ milyen paramétereket adtál meg! Ha Gbit LAN-t írtál be, akkor majdnem biztos, hogy 3600 lesz!

A régit természetesen nem vagy köteles már visszakapcsolni, ha egyszer már azt mondták, hogy letelt!

Nincsen semmi, ott kötöd be, ahol akarod!

(#959) szabifotos válasza Mate (#957) üzenetére


szabifotos
senior tag

Az unokatesómét. Az enyém csak szállítási cím. De lehet ő nem akarja méretni magát, úgyhogy majd látom. hogy bekötöm e itthon. De egyébként irta itt valaki, hogy többször is regelt. Akkor most hogy nekem lejárt a 2 év (nem kaptam értesítőt, csak kihuztam) regisztrálhatok újra nem? :)

(#960) Mate válasza szabifotos (#959) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem simán regisztrálhatsz újra, de egyszerűbb ha unokatesód címével kérsz még egyet, másik netre hivatkozva. Akkor legalább 1 felhasználófiókkal lehet követni több box méréseit.

(#961) szabifotos válasza Mate (#960) üzenetére


szabifotos
senior tag

Hogyhogy másik netre hivatkozva? Egy címen miért lenne 2 net bekötve? :D Lehet 2-t kérni, egy címre?

(#962) Mate válasza szabifotos (#961) üzenetére


Mate
nagyúr

Lehet. Nekem is kettő van.

[ Szerkesztve ]

(#963) Intruder2k5 válasza szabifotos (#961) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Még 5-öt is! Amennyit csak ki tudsz fizetni...

(#964) szabifotos válasza Intruder2k5 (#963) üzenetére


szabifotos
senior tag

Mármint whiteboxot gondoltam :D

Értem! és akkor írjak nekik, hogy 2-t küldjenek, vagy simán regeljek mégegyszer ugyanarra a címre? Ha jól értem 2 helyen mér egy accountra, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#965) Mate válasza szabifotos (#964) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen. Céges és sima netet is méri 1-1.

Várd meg míg megérkezik és üzemeld be. Várd meg míg elkészül a fiókod és tudod nézni az eredményeket, majd írj nekik, hogy van még egy net és küldjenek ahhoz is mérőt.

Ekkor maguktól intéznek már mindent, neked csak várnod kell a postát illetve beüzemelned.

[ Szerkesztve ]

(#966) szabifotos válasza Mate (#965) üzenetére


szabifotos
senior tag

ÓÓ értem. Köszi!

(#967) szente


szente
addikt

Azt meg lehet valahol utólag nèzni,hogy gigabites hálózatot jelöltem be? Már nem emlèkszem. :W

(#968) Mate válasza szente (#967) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem nem. Bár nagy valószínűséggel 3600-ot kapsz.

(#969) szente válasza Mate (#968) üzenetére


szente
addikt

Mondjuk 120-as netet jelöltem be emlèkeim szerint,csak nem küldenek hozzá 100 megabites routert.

(#970) Intruder2k5 válasza szente (#969) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egész biztosan nem! Bár az már elég gáz lenne részedről is, hogy 120-as netet fizetsz 100-as LAN-al! :)

(#971) szente válasza Intruder2k5 (#970) üzenetére


szente
addikt

Az a baj èn kinèzem magamból, hogy valamit benèztem,vagy nem vettem èszre. :D

(#972) Intruder2k5 válasza szente (#971) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Túl sok technikai részletet nem kellett megadni regisztráció alkalmával, ha jól emlékszem! Talán az internet szolgáltatód neve, előfizetésed sebessége, és a LAN hálózatod sebessége! Ezeket nem nagyon lehet összekeverni...

(#973) szente válasza Intruder2k5 (#972) üzenetére


szente
addikt

Arra emlèkszem,hogy megadtam az UPC-t,meg a 120-as netet,de a lan-ra nem. Na mindegy,pènteken elvileg kiderül,akkorra ìgèrtèk.

(#974) gyuszaa válasza gyuszaa (#881) üzenetére


gyuszaa
őstag

Tegnapi nap, ilyenkor kaptam levelet, hogy átadták a csomagot a királyi postának. :)
Mai nap már útnak is indult felénk, Heathrow-ból.

Kereken két hétig tartott, mire sorra kerültem.

[ Szerkesztve ]

(#975) Intruder2k5 válasza gyuszaa (#974) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az jó, nálam még semmi...

(#976) molnarpeter válasza gyuszaa (#974) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem is írtak ma mailt, hogy pár nap múlva várható :)

(#977) Intruder2k5 válasza molnarpeter (#976) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És kaptatok tracking url-t is?

(#978) szente válasza Intruder2k5 (#977) üzenetére


szente
addikt

Nekem is 1nappal haladta meg a kèt hetet amíg kaptam tracking numbert.

(#979) gyuszaa válasza Intruder2k5 (#977) üzenetére


gyuszaa
őstag

Igen.

(#980) donmackó válasza gyuszaa (#974) üzenetére


donmackó
őstag

Várjál te még avval. lehet hogy még Németországban is fog pihenni egy kicsit. Úgy emlékszem hogy az enyém is ott ült egy kis időt.

Release the cable hounds!

(#981) molnarpeter válasza Intruder2k5 (#977) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Van, de még incorrectnek írja a royal mail tracking.

(#982) Intruder2k5 válasza molnarpeter (#981) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor előrébb jártok, én még nem kaptam tracking url-t...

(#983) Mate válasza Intruder2k5 (#982) üzenetére


Mate
nagyúr

Furcsa, hogy nem küldik az emailt. Lehet, hogy neked is postával küldik, mint nekem a másodikat. Azt sima postás hozta, se email, se infó róla. Csak meglepődve fogadtam a csomagot, mert azt hittem még fel sem adták.

(#984) Intruder2k5 válasza Mate (#983) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet, majd meglátjuk...

(#985) Balinov


Balinov
félisten

sracok, azt hiszem nekiallok buheralni. 741ND-t kaptam tavaly, valahol lattam egy forumhsz-t (nem talalom) ,hogy letezik olyan custom dd-wrt-s fw, amivel ugy lehet hagyomanyos N-es routerkent hasznalni,hogy kozben fut a samknows diagnosztikai csomag

Nem tudnatok belinkelni? Orok halam uldozne titeket :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#986) Intruder2k5 válasza Balinov (#985) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kétségtelenül van ilyen, de szerintem csak WDR3600-ra elérhető!

(#987) Mate válasza Balinov (#985) üzenetére


Mate
nagyúr

Írj nekik, hogy gigabites a hálózatod, küldjenek új routert. Akkor megtarthatod a 741ND-t és azt csinálsz vele amit akarsz. Illetve küldenek 3600-ot, amit szintén át tudsz alakítani.

(#988) Balinov válasza Intruder2k5 (#986) üzenetére


Balinov
félisten

koszi, akkor korbejarom meg a temat elobb

mate3553: vissza (ennyire) nem akarok elni a dologgal, bar van racio abban, amit irsz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#989) Mate válasza Balinov (#988) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez nem visszaélés. Gondolom ki tudnád használni a gigabites hálózatot.

(#990) Balinov válasza Mate (#989) üzenetére


Balinov
félisten

hat, szo mi szo, ki. TV/PS3 ugyan csak 10/100-as, de a NAS-on GB van, mogotte meg 200/20-as UPC kabelnet...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#991) Balinov válasza Balinov (#990) üzenetére


Balinov
félisten

lejart az 5perc, elnezest a duplaert. TL-WDR3600 az aktualis modell, amit kuldenek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#992) Mate válasza Balinov (#991) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen. Van másik típus is, de szinte biztos, hogy 3600-ot kapsz.

(#993) Balinov válasza Mate (#992) üzenetére


Balinov
félisten

koszi az infot :R

Masik tipusra a 741ND-re gondolsz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#994) Mate válasza Balinov (#993) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem. Azt már szerintem nem küldenek. Ha jól tudom 4900 van még nekik.

Whitebox 1.0 (SK-TL-WR741ND)
Whitebox 3.0 (SK-TL-WDR3600)
Whitebox 4.0 (SK-TL-WDR4900)

Whitebox 2.0 meg elvileg wr1043nd, de azt szerintem senkinek nem küldenek még. Akinek 100-as hálózata van talán még 741-et kap. A 4900-et meg nem tudom kik kapták, talán digi gigás netesek.

[ Szerkesztve ]

(#995) Balinov válasza Mate (#994) üzenetére


Balinov
félisten

wow! nem semmi vas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#996) Mate válasza Mate (#994) üzenetére


Mate
nagyúr

"Whitebox 2.0 meg elvileg wr1043nd, de azt szerintem senkinek nem küldenek már."

[ Szerkesztve ]

(#997) wwenigma válasza Mate (#994) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hopp, már ment is a levél nekik. ;] :))

WDR3600 411Mbitre képes csak. :/

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#998) Mate válasza wwenigma (#997) üzenetére


Mate
nagyúr

Kíváncsi vagyok küldenek másikat vagy elhajtanak a francba :D

(#999) Balinov válasza Mate (#998) üzenetére


Balinov
félisten

bocsanat a szohasznalatert, de ezen beszartok!

3 perce jott az alabbi level a SamKnows-tol (nem, nem leptem veluk kapcsolatba, teljesen maguktol).

Dear BALAZS

Thank you for volunteering to participate in the SamKnows Broadband Performance Measurement Study, in association with the European Commission.

We are contacting you from SamKnows as we would like to upgrade your SamKnows device.

We are aware that your broadband speeds have now progressed around 100Mbps which your current device Unit 165762 is unable to fully measure. Therefore, we would like to replace your device with a new gigabit SamKnows Whitebox which can accurately measure speeds above 100Mbps.

This device is more reliable and suitable for you and we would like you to use this device as opposed to the SamKnows device you are currently using.

blablabla...elfogadom e az eula-t, hogy kuldhessek az ujat..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1000) Mate válasza Balinov (#999) üzenetére


Mate
nagyúr

Probléma megoldva :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.