Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gasMask!


gasMask!
tag

Ebben a topikba nem mindenféle netről lekapott képeket várok, hanem olyanokat amiket te magad készítettél PsP-vel Photoshop-pal vagy esetleg sima painttel :D .

Tehát grafikusok munkára fel! Éljen a kreativitás.

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#2) gasMask!


gasMask!
tag

Kezdésnek kinyilvánítanám véleményemet arról hogy Vin Diesel lesz a filmbeli Hitman...

[link]
[link]
:D

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#3) zsiga667 válasza gasMask! (#2) üzenetére


zsiga667
addikt

LOL, az első nagyon jó! :C
Egyébként a neve nem Hitman hanem Agent 47. ;)

[Szerkesztve]

(#5) kgb87


kgb87
tag

Abszolút saját készítésű, Painttel követtem el. 1-2 haver + én szerepelünk a képeken. Van még...:DDD

[link]
[link]
[link]

"Of all the things I am not very good at, living in the real world is perhaps the most outstanding." - Bill Bryson

(#6) I_Am válasza gasMask! (#1) üzenetére


I_Am
veterán

[link]

10 éve készült a kép. Paintel, azóta is kint van a falamon, meg jóbarátomén is. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#7) lesaux válasza kgb87 (#5) üzenetére


lesaux
veterán

ööö, hátizé

(#8) Agostino válasza gasMask! (#2) üzenetére


Agostino
addikt

Teljesen off, de mond azt, hogy csak vicc, hogy looser benzin fogja játszani Agent 47-t...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9) Andie


Andie
őstag

Sokat csináltam ulead photoeditorral, vannak mókás effektek benne, de most hirtelen csak ezt tudom elörántani:
Csibi : bombázzatok hibás [...] rossz alkatrészekkel ( [link] )topicjának apropóján : [link]
(ö sajnos elsőre nem értette a poént... remélem azért ti igen :) )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#10) Thulcandra válasza kgb87 (#5) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ez nagyon gáz, márbocs... :O

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#11) God Vazzeg válasza Agostino (#8) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''looser benzin''
Váháhhháááá :DDD :C

:R

(#12) gasMask! válasza kgb87 (#5) üzenetére


gasMask!
tag

Igen sajnos a Dízel fog a filmben játszani. Azok a hülyék 20 millió dollárt adtak neki hogy vállalja el a szerepet :O . Mérnem az a csávó játssza a szerepet akiről mintázták a 47-est?
jaaa... mert ő nem sztár vindízel meg igen :D

kgb87 :DDD nagyon el lettek találva azok a fejek (bár a minőség nem 100%-os de hát mit is várjunk a jó öreg májkroszaft péjnttől? :D

Ez a slipknot fanoknak biztos tecceni fog :D [link]

Manapság az emberek nagyon fontosnak tartják hogy minden bio legyen meg természetes... .[link]

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#13) Boxer001 válasza gasMask! (#12) üzenetére


Boxer001
veterán

dízel srácért megőrülnek a nők...talán azé lehet...
maguk alá vizelnek, ha meglátják a seggsima fejét. :D

(#14) GP-Sz válasza gasMask! (#12) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ez valami vicc? Egy ilyen tehetségtelen senki 20 milkát kap egy szerepért? Bazz...

(#15) Protezis


Protezis
őstag

Robxx értetlenkedett itt: [link]
Kellett neki egy ilyen kép, hát én csináltam neki: [link]

(#16) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

[link] ezt a képet tavaly csináltam, unalmas számtech-órám alatt :D; a kép két haweromat ábrázolja.

[link] --> ez is tavalyi kép, 3 oszt.társam és én vagyunk láthatóak. Én a kékfejű voltam :D.

[Szerkesztve]

(#17) gasMask! válasza Ráczkölke (#16) üzenetére


gasMask!
tag

Nah bazz méhinvázió :DDD
hát ja, meg kb annyiban hasonlít a 47-esre hogy kopasz, és tudsz olyan embert aki 20 millió DOLLÁRÉRT ne vágatná le a haját?! :((

Tavalyi osztálykirándulás (anita teret ugrik) kissé primitív kép de éljen a sliders :D
[link]

Ez pedig a lób@szó osztálytársam :D :D :D [link]
plusz poén hogy a gyerek sosem járt ott a lovak mellett, csak bevágtam oda. A képet pedig kinyomtattuk és kitettük az osztályba :D ofőnek is tetszett csak a ''dual anal massive attack'' nem. :D

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#18) Protezis válasza gasMask! (#17) üzenetére


Protezis
őstag

Az Anitás nagyon beteg :DDD

(#19) Tangerine


Tangerine
senior tag

Nekem csak egy önarcképre futotta. :U

[kép]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#20) kgb87 válasza gasMask! (#12) üzenetére


kgb87
tag

A péjntes khmm gyenge minőség koncepció volt: :DDD
[link]
[link]

"Of all the things I am not very good at, living in the real world is perhaps the most outstanding." - Bill Bryson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.