Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sai blog (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sai


sai
aktív tag

hihi beszálok én is a körbe.. :)
ugyis most éppen itthon unom a fejem.. :(
de jó volt elmult 3om napom.. péntek estétől vasárnap estig party :DDD ebből 2házibuli és 1 NEO koncert!! :)
Szombat - Vasárnapi házi party eléggé ütös volt.. vasárnap kicsit másnaposág volt.. de aztán NEO hejre rázott! :)
ma szerintem megyek haverokkal biliárdozni.. holnap megyünk havernöhöz dvd zni.. szerdán megyek paintball ozni.. huh szét tunkolok mindenkit ;] haverokkal megyek akikel cs -t is 1üt nyomjuk.. nyáron velük voltam Dánszenmiklósón 1 cs lan on.. mindenkit elvertünk.. veretlenek voltunk :DDD söt legtöbbet 0/12öre vertük ;] nagyon zuztunk!! :)
na egyenlöre ennyi.. de szerintem ma még irok unalmamba.. :t :)

(#2) sai


sai
aktív tag

sai a hajónaplónak:
nah végre nem uncsiztam.. elmentünk haverokkal biliárdozni.. tök jól elvoltunk hülyült röhögtünk!! :) aa és haza fele nyomattam a kézis kanyarokat!! ;] nagyon zsir volt.. holnap este go party +int.. és ugy érzem + int bebaszok! ;]

(#3) sai


sai
aktív tag

zzz vétel vétel.. zzz.
nah szóval még mindig itt vagyok.. és unom magam.. lehet h aldunom kéne :F
hm.. ez könyen + eshet.. és azt szem ma megyek haverokkal party.. és +int jól beiszok :D de sajnos muszáj.. jön volt b nöm is akivel nyaralásom alatt szakitottunk.. és csak pai mellet tudom elviselni szerintem.. de jópofizni nem fogok vele az is biztos!! ;] na szerintem még lehörpintem maradék ice team és elmegyek alvadni..

(#4) sai


sai
aktív tag

jaaaj hát 1fontos dolgot elfelejtettem..
tegnapi nap folyamán + változtattam itt ph-án a kis arcocskámat!! :) Múmiából eme emberke lettem :t :DD :DD

(#5) sai


sai
aktív tag

hah ma is sikerült felkellnem korán.. 13:03 nem lesz ez igy jó.. visszakéne szokni a hajnali kelésre.. jövö7 szerdán + fogom cumini ha igy folytatódik.. :O
hm.. valamikor hajnalba (9fele) hivott haver hogy mikor hol van holnap tali h menjünk paintball ozni.. huh azt szem fél9 et mondott.. de az a baj h nagyon komás voltam.. és ilyenkor nem mindig emléxem pontosan a dolgokra.. :(
hm elöreláthatóan mai progim 1enlöre semmit tevés aztán 1nagyon régen látott havernömnél dvd zés és utána + elvileg megyünk party.. aztán + int jól berugok.. (kezdek imuninsá válni a piával szemben.. ) 1re többet kell +innom h +érezzem.. :( nem jó.. igy többe kerül berugni :t

huh.. este nem birtam elaludni.. :( fél4ig forgolodtam az ágyban.. már mindent csináltam.. bekapcsoltam tv (ha megy a tv ált mindig elalszok) most ez sem jött be.. akkor telomal hülyéskedtem.. irtam bele 1polifonikus csengönahgot.. (egész jól sikerült) aztán nagy nehezen elaludtam..
jaaj hát ma vissza kell vinnem a cipömet a puma boltba.. 3hónapos csuka és szétjött.. hát azért ez igy nem koser.. 22e ft ért.. bezzeg a nike-im több mint 1évig birta.. :) nah az jó csuka volt.. ez a puma most nem annyira.. remélem azt mondják h levásárolhatom :) akkor nézek valami másikat :)

(#6) sai


sai
aktív tag

:Y :Y :Y
Hajaj szar van a palacsintába emberek!!
nem találom a csukám blokját :Y anélkül + nem tom vissza vinni!!!! :O
valaki nem látta??? :F
ez így antikoser!!!! :O
azt szem megyek Searc ölni..
end off session!

(#7) sai


sai
aktív tag

háh kaptam irodai széket!! :) aah mennyivel kényelmesebb ebbe punnyadni mint azon a régin.. :) aaa tiszta kényelem van!! :DDD

(#8) sai


sai
aktív tag

nah akkor Mondásai

ma semmi extrát nem csináltam.. de azt szem lassan indulok Biliárdozni haverokkal. :) aztán go alvászat reggel korán kelek! :)
hm.. éppen 3.müszak kezdödött :DD
azt szem semmi más nem törpént ha igen akkor leirom :)

(#9) sai


sai
aktív tag

huhuh... voltam PAINTBALL ozni!!! aaa nagyon komoly volt..
fuu olyanokat csináltunk hogy az nem igaz.. :) ez 1 örök emlék marad :D
komandoztunk + minden.. fuu kaptam 1olyan fejlövést hogy még a fülem is becsöngött tőle!! :DD
aa az jóvolt mikor FOX modot nyomtunk.. 11vs2 ;] és olyan volt hogy 11en együt mentünk és +szólal valaki hogy ott vannak fent!! :) (1domb tetön voltak fent..) és igy 1× re 11en elkeztük öket sorozni.. mint a filmekben.. 1sorba áll 11ember és mindenki csak tunkol.. :DD de nem löttük ki öket.. szerencséjük volt hogy sok fa + bokor volt elöttük.. és azokon szétmentek a golyók.. :) de nagyon ütös volt :)
aztán + olyan volt hogy bent vagyok a házba és + látom az 1ik rókát.. és pont háttal állt nekem.. már löni akartam.. de beragadt a stukim :( vissza huzodtam és elkezdem basztatni aztán belelöttem 1et a földbe és már jó volt felnézek és ott van a róka.. abba a pillanatba elkezdtük 1mást lőni!!de nagyon kb 1méteről.. az volt a szerencsém hogy a rókásnak kifogyott a golyója :C neki nem volt ilyen szerencséje!!ugy szénné löttem hogy az nem igaz!! ;]
aztán másik róka + a ház végébe volt én hátúról mentem +2 emberel a ház másik végéből is mentek.. és mondtam a 2embernek hogy ugorjünk 1üt 3man mert 3munkat ugysem tud 1ből lelőni.. 1ikünk + ugyis lelövi.. szóval kiugrottunk.. és elkezdtük lőni.. de pont akkor ugrottak ki a másik oldalt is ugyhogy szegéyn rókát 2irányból lötték szénné!! :DDD aztán utólsó kör volt.. 1elenség élt már csak.. és láttam hogy melyik fedezék mögött van.. mögé tudtam menni mert a másik irányba lött.. és kb fél méteről ugy hátba löttem ;] hogy még én nekem is fájt!!de élvezet volt!! :DDD szóval nagyon király volt a napom..
aztán most átmentünk 1régen nem láttot oszt társnömhöz és tök jól dumáltunk..az évek során felhamozodott jó storik repkedtek!! :) nagyon jó volt.. aztán most rohadt nagy vihar van :( de nem szeretem..
na de mind1.. azt szem mára ennyi.. megyek aludni mert hulla vagyok..
END

[Szerkesztve]

(#10) sai


sai
aktív tag

Fuu mi ez a rossz idö?? :((( blaa de nem szeretem.. kikéne takaritanom a kocsit mert anyáméknak kell holnap.azt sem mindjá neki leselkedek..
de legalább nem lesznek itthon 3om napot! :DD az viszont tök jó!!! :)
nah ahgyo hallom most is esik ez a ratyiság..
remélem Bp Parádét nem fogja elmosni az esö mert ha igen akkor nagyo nagyon morc leszek.
nah go kocsi takaritás :((

(#11) sai


sai
aktív tag

JEEEE anyámék elmentek!!! :) mindjárt hivom át haverokat! :DD de bazze 1csaj nem jön akit szerettem volna ha jön.. :O nah de mind1.. ez van.. most music vol max van!!! :C
PARTY TIME!!!! :DD :DD :DD

(#12) sai


sai
aktív tag

HUHU.. ütös volt a PARÁDÉ legalábbis nekem nagyon bejött! :)
Love Parade kamionon nagyon nyomták az ipart!! :) utána meg mentünk party-zni hát az sem volt semmi.. de sajnos nem Bonuszra mentünk.. :( csak 1szorkozo helyre.. (Morisons) de ott is jó volt a hangulat!! :) meg +ismerkedtem 1lányal ugyhogy már + érte elmenni!!! :DD
de szerintem most még vissza alszok..

(#13) sai


sai
aktív tag

ujra itt vok!! :C
h ja picit vissza aludtam.. :) de nem is baj.. ugyse csináltam volna semmi érdekes dolgott! :)
aa ma mehetek el + venni a tankönyveimet.. blaa.. még nekem kell értük menni.. hát ez bahalás.. na de mind1.. ez van..
most tv zek.. de lehet h folytatom alvászatomat! :DDD
PEACE ALL!!!

(#14) sai


sai
aktív tag

+ vannak a tankönyveim.. :(((
és szerdától +int 05:45kor kelés :O :O

(#15) sai


sai
aktív tag

NA túl estem évnyitón!!! :( blaaa uncsi és szar volt.. + utána 2× 60perc O.F
aztán holnaptól + rendes órarendszerinti szarságok.. pff minden nap 6órám van.. tele geci Szakmai órákkal..
viszont jöttek egész jó csajok!! :DDD ez viszont zsirság!! :)

(#16) sai


sai
aktív tag

huh kicsit elmaradtam.. :( de alig élek.. nincs tul sok idöm..
suli.. kocsi csinálás + stb.. :( de a kocsim jobban érdekel most mint a suli!! :DDD
huh tegnap este nagyon mákos estém volt.. de ez nem publikus mert a végén itt rosszt goindoltok rólam.. :t
ma punny van.. aztán holnap + int kocsi szerelés van.. hétfön + elvileg megyünk hozzá alkatrészeket nézni..

(#17) sai


sai
aktív tag

Rohadt meleg van!!!
és éhes vagyok de még nincs kaja :( és álmos is vagyok...
és már most a tököm is kivan a sulival!!!lefárasztottak és tanulnom kéne és ááá inkább alszok :t

(#18) sai


sai
aktív tag

huh kicsit elmaradtam magamtól! :(
most éppen 1 picit betegeskedek! :( de megyek moziba! :) meg nézem a Pokolfajzatot! :) és jövö 7en már tok menni saját kocsimmal :C

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sai blog (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.