Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFrAgGeR


DeFrAgGeR
tag

Ki tudja mekkora a legnagyobb proci ami beleszalad ebbe a lapba?
Erre lennék kíváncsi....Prescott gondolom nem megy benne ugye?

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#2) Sanyo válasza DeFrAgGeR (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Eszerint nem megy bele:

Bővebben: link

(#3) DeFrAgGeR válasza Sanyo (#2) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

Ezt én is tudom..de ha jobban megnézed nincsen rajta a listán MÁR az SA7, mivel elég old lap.
De állítólag 2,8-ig fogadja a proccokat.....533-as FSB-vel

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#4) DeFrAgGeR válasza DeFrAgGeR (#3) üzenetére


DeFrAgGeR
tag

a topic zárható, köszönöm

Ha kikezdenek veled sose hátrálj meg!

(#5) fv82


fv82
tag

Sziasztok elszállt szükségem lenne sürgősen valakire, akinek ilyen alaplapja van valahol pesten, mert be kéne bootolni a rendszeremet és lementeni a cuccaimat. Légyszives írjon, aki tud segíteni. Előre is köszi.

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#6) Male válasza fv82 (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Ghosttal vagy valamivel mentsd le a biztonság kedvéért... aztán telepítsd rá az XP-t (gondolom az volt elötte) a régire, minden meg fog maradni... (egyszerűbb, mint egy ugyan ilyen lapot találni)

Vagy másik SiS chipsetes lap is OK... nekem P4S533 -> P4S800D-X (SiS 645DX -> SiS 655FX/TX) váltásnál simán elindult az XP, minden gond nélkül...

[Szerkesztve]

(#7) fv82 válasza Male (#6) üzenetére


fv82
tag

köszi a választ a ghosttal már faragtam rá úgyhogy abban nem bízom, de hirdetések között akad pár sises cucc, ez az xp rátelepítés jó ötlet, de nem szabad semmit kockáztatni :(

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#8) Male válasza fv82 (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Ghost nekem eddig még mindig működött... de ha nem bízol benne, azt is csinálhatod, hogy egy másik vinyóra átmented vele, és azt teszed be a gépbe... vagy elindul, vagy rátelepítesz, és már menthetsz is ki mindent, az eredeti vinyón lévő cucc pedig végig sértetlen marad, így 0 a kockázat.

[Szerkesztve]

(#9) fv82 válasza Male (#8) üzenetére


fv82
tag

nekem 2005-ös norton ghost-tal mindíg hiba lett amikor nem ugyanarra a vinyóra tettem vissza. XP betöltés a üdvözlő képnél kifagyott.
Amúgy megoldódott a probléma 1000 Ftért sikerült szerválni egy állítólag 3D-ben fagyó Sa7-et és így nem csak lementve lett, de a gép is hasít és a 3D nem is kell a tulajnak.

Talán még egy táp nem ártana persze neki ;]
köszi amúgy, hogy foglalkoztál a problémámmal :R

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.