Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#909) proci985 válasza bim (#905) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

f4el nyisd meg;>

bónusz: szerintetek hogy élik túl a banditák, ha fejbelövik őket AKval? volt olyan, aki 3 lövést is túlélt... páncéltörővel nem, de páncéltörő nem páncélozott ellenfél ellen (fejüket semmi nem védi) még ugye kevésbé hatékony is :F

remington2: jé, kisütött a nap a cordonnál! "egyszer csak megjelent":DDD

katt777: és akkor Te még arról nem is tudsz, hogy masteren két lövedékből lő ki... esélytelen átjutni. legalábbis ha nekem 25ödikre se sikerült, akkor nem lehet megcsinálni. egyébként 50%os eséllyel talál el az ellenfél, és 4 lövedéket nagyon gyorsan kilő... mocskos csíter n00bok, azok, a wallhackjükkel meg a headshothackjükkel... alapvetően azért nyomom legnehezebb fokozaton, mert így rá vagyok kényszerítve, hogy gondolkozzak, illetve taktikázzak... pl a Crysis eszméletlen élményt nyújtott zöldsapkás fokozaton, csak mondjuk ott ki lehetett használni olyan dolgokat, mint fedezék, bokor, téglafal, sötét, és az ellenfelek nyomolvasó képességét és hallását se Winnetouról mintázták (az AI nagyon ott volt a szeren... zseniálisan taktikázott, ismerve a bekerítéstől kezdve az erőltetett tűzön át mindent). de még egy Predatorról sem. legalábbis így belegondolva az AvPben (rebellion féle zseniális fps, egyik legjobb a műfajon belül) azok lőttek ilyen pontosan. megoldás egyenlőre az accuracy mod, avagy ellenfél kevesebb gránátot dobál -avagy nem kapsz egyszerre nyolcat a nyakadba... velem megtörtént- és már nem csak nekik pontos a fegyverük...

kmiki20: nem kell oda Vintar, elég az AK is... illetve az AI a gerilla harcmodortól (fut, lő, elfut ház másik oldalára, lő, megint eltávolodik, megint lő kettőt, megint eltűnik) végtelen ciklusba kerül. én Sevával és távcsöves AKval mentem vissza... boszút állni, hogy vissza kellett váltanom novicera a PKM miatt. 150kilós moddal egész jó pénzt lehet összeszedni ott, abból uppoltam fel a Seva suitomat.

Superman: shadereket prütyköli meg, elvileg szebb látványt csinál.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.