Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#510) remington2 válasza Lauda (#508) üzenetére


remington2
senior tag

Rájöttem, mi eszi leginkább a gépet: az enhanced full din. lighting. Ha ez be van lőve, a napfény gyönyörű, nagyon realisztikus. Bekapcsolva 3 féle beállítási lehetőséget is ad, persze mind a napfénnyel kapcsolatos. Itt high beállítások mellett 20 fpsnél nem megy jobban nálam. Viszont közepesen már 1024-ben 45 fps körüli átlagot kapok, ami - eddig úgy néz ki - játszható. Ha full din. lightingre állítom, akkor a napfény lényegében eltűnik, és kb. a SoC fényhatásait kapom vissza.

Más: + spoiler is talán. a mocsárban ismerkedek a területvédős küldikkel, eddig viszont csak egyetlen nagy káosz az egész. 10 féle alküldetés villog, mindenütt segítségért sírnak, de hiába megyek oda és nyírok ki minden ellenfélt, amint továbbindulok, azonnal failed :( . Pedig senki sincs a környéken sem, eddig már vagy 5 ilyet buktam be, és untam meg az egészet. A végletekig nem maradhatok ott, azt pedig egyszer sem mondták, hogy "completed", mehetsz. Ez bug vagy valamit rosszul csinálok?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.