Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1018) P2000WRC


P2000WRC
tag

Ugye az "A" kulcs a konvoj utolsó autójában van? Tegnap egy órán keresztül töviről hegyire átkutattam a konvoj összes járművét, a "B" kulcsot még a játék elején akkor megtaláltam, amikor még nem is kerestem, de az "A" kulcs nincs meg. Most én vagyok ilyen láma, vagy a játék bugos?
Igaz már mindegy, mert elborult az agyam, és sörétessel ébresztőt csináltam a vérszopóknál, de ha valaki pontosan megmondaná, hogy hol az a kulcs, megköszönném, hogyha másodszorra nekifutok a játéknak, akkor megtaláljam.

Addig is folytatom Vicces keresését. Találtam egy tippet egy külhoni oldalon, hogy a tölgyfa anomália környékén van a csontváza (egy kép is van róla). Állítólag ha felmászunk valami fára, akkor látjuk megcsillanni a PDA-ját. Persze, ahogy nekem sikerült kihámozni a nyelvtudásommal. :DDD

(#15148) hubai1979


hubai1979
őstag

Köszönöm gyerekek akkorát ugrottam mint egy kurva hegyi kecske. :K :K :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#24569) barack21 válasza Aarpok (#24431) üzenetére

sorry hogy csak most, írom hogy köszi, amikor olvastam már meg volt rá 10 percre... a kulcs...

a következő kérdés,a cipő hasonló a mocsárban vagyok át nyálaztam töviről hegyire, meg van az akna kereső,de nem lelem a katonai izét :D

Alkudozni,csak személyesen,korrekt kereteken belül,pénzel a kézben !!! Néha kötelező !!! Ha több mindent viszel,jár a kedvezmény !!!

(#27581) Dhampir válasza Sensut (#27572) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán akadna még javítani való, a Gellért-hegyi Szabadság-szobor nagyon jobbra mászott az Erzsébet-híd pozíciójához képest, véleményem szerint. :)

(#35344) Dhampir


Dhampir
félisten

Érdekességként. Gyakran merül fel a súlyhatár növelésének problematikája, csalás-e vagy sem.

Lássuk a valóságot, például miként funkcionálnak a tátrai magashegyi teherhordók:

Az utolsó európai hegyi teherhordók nehéz sorsa

"Ő maga 82 kilós, a hátán cipelt csomag pedig 106 kilogramm."

Magashegyi teherhordók – akár 200 kg a hátukon

"Vannak azonban olyanok, akik egyszerre akár 200 kg-nál nagyobb súlyt is felvittek már a hátukon. Ilyen ember pl. Laco Kulanga, a Kő-pataki menedékház jelenlegi gondnoka, aki a Zamkovszky-menedékházba egy alkalommal 207,5 kg-os súlyt vitt fel a hátán, a Téry-menedékházhoz pedig 151 kg a rekordja."

Tatrzańscy tragarze – potrafią wnieść w góry nawet 200 kg!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.