Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Louis


Louis
tag

Most nézegettem az árlistákat és eddig nem láttam ezeket:
Abit NV8 Bővebben: link
Asus K8N4-E Deluxe Bővebben: link
Ggigabyte K8NE Bővebben: link

Öcsémnek pont egy ilyen olcsó gépet kéne összehoznom, ezek pedig ?tökéletes? alapot biztosítanának a dologhoz.
Lapkb. :22.000Ft
Sepron S754 :15.000Ft

Véleményetek? Lehet ezekkel a lapokkal valamiféle kompatibilitási probléma, vagy vegyek nyugott szívvel? :)

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#2) stevve válasza Louis (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Hi!
Épp nyáron raktam össze valakinek egy Asus K8N4-E Deluxe lapot egy 2800+ 64bitessel. Eddig hiba nélkül gyorsan és megbízhatóan megy. Persze húzni nem húztam, de nem is kell sztem. Jó hűtéssel még hűvös 45 fokot termel pár óra FarCry után is. Ajánlom.:D

[Szerkesztve]

(#3) Louis válasza stevve (#2) üzenetére


Louis
tag

Végre vki. Köszi. :) Sempronban 64bit ér vmit? Ugy értem, hogy észrevető gyorsulás?

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#4) stevve válasza Louis (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_11599_11604,00.html
a sempronról, de ezek nem 64 bitesek. Az Athlon 64, ami 64 bites, ezért lettek ezek a ''régi'' Athlon XP-ről Sempronra nevezve - kellett a név a 64 biteseknek :)

(#5) stevve válasza Louis (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_11599_11604,00.html
a sempronról, de ezek nem 64 bitesek. Az Athlon 64, ami 64 bites, ezért lettek ezek a ''régi'' Athlon XP-ről Sempronra nevezve - kellett a név a 64 biteseknek :)

(#6) stevve


stevve
nagyúr

bocs, valamiért 2x küldte el, ha nézi ezt moderátor, pls törölje, kösz és bocs megint:(((

(#7) tts válasza stevve (#6) üzenetére


tts
addikt

és természetesen vannak 64 bites Sempronok - sőt kaphatók is

(#8) stevve válasza tts (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

igen, de azoknak Sempron 64 a neve (bár igaz hogy nem írta milyen kell...). Akkor Bocsi.
ezek felezett L2 -vel rendelkező Athlon 64-ek.

(#9) Louis válasza tts (#7) üzenetére


Louis
tag

OK. Kösz mindenkinek.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.