Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:57

LOGOUT.hu

A Rust egy sandbox túlélő játék, amelyet a nagy sikerű Garry's mod fejlesztő csapata a Facepunch Studios készít. Olyan alkotások ihlették, mint például a DayZ, a Minecraft és a Stalker. A játékban egy ősembert alakítunk az apokalipszis után, ahol egy ellenséges környezetben kell megállni a helyünket, ahol az éhséggel, a szomjjal, a hideggel és természetesen a többi játékossal is meg kell küzdenie rákényszerítve minket a folyamatos fejlődésre.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7) b05co válasza yitsushi (#5) üzenetére


b05co
tag

Természetesen nem igaz az állítás, de én nem hiszem, hogy rosszindulatból lett kiírva téves információ. Egy kis módosítással már helyes is: "Elindult az első Magyar közösségi szerver, a RUST Magyarország jóvoltából."

Én voltam a szervereden, természetesen első dolgaim egyike volt, hogy megnézzem a játék megvétele után, hogy hol tart a hazai közösség, azonban sok hazai játékossal együtt azon a véleményen voltam, hogy egy ekkora szerverre egy admin kevés és akkor még jelentősen bele is nyúltál a játékmenetbe a fegyverek kivételével stb... 10-15 játékossal együtt úgy döntöttünk, hogy nem megyünk arra a szerverre, de mivel nem sok stabil szerver létezik, ezért lépnünk kellett. Én ekkor kerestelek meg téged, hogy rendelkezünk egy körülbelül 5-6 fős stábbal (kinek mi a dolga) és elkezdjük építeni a hazai közösséget, melyet szeretnénk egy irányba terelni. Ennek a megkeresésnek a lényege az volt, hogy ha részt szeretnél vállalni a közösségi munkában, akkor legyen rá lehetőséged és ne érezd magad hátba támadva, hiszen már december óta foglalkozol a Rust-al. Ettől azonban te elzárkóztál, így többed magammal béreltem egy szervert, létrehoztunk egy blogot (ami nem csak a szerverrel foglalkozik) egy közösségi Facebook oldalt, a Steam csoport pedig már megvolt (amiben ugye te is moderátor vagy). Sok sok pici Rust Hungary, meg RustHun meg stb... Facebookot kellett egyesíteni de végül sikerült. Egyedül veled nem jutottunk közös nevezőre, ami azért bánt picit mert így már a legeslegelején kettészakad a közösség, ami nem jó és mi, főleg én pont az ellenkezője miatt kerestelek meg. Értem viszont a te álláspontodat is, amely szerint ezzel rengeteg melód volt és nem akarod holmi idegenekkel megosztani a szerveredet, ezt a döntésedet pedig tiszteletben is tartom / tartjuk, így hát ezúton kívánok neked sok sikert és ne bántson annyira ez a dolog, szerintem nem nagy ügy, csak pici elírás volt.

Üdv: b05co

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.