Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nem találtam ilyen topicot, úgyhogy most már van. Aki nem tudná miről van szó: ez a egy "Point and Click" kalandjáték legújabb része, rajzfilmszerű grafikával.
Egyelőre sok konkrétum nincs, 2009 elejére ígérik és némileg változtatnak a koncepción úgy néz ki hogy nem közvetlenül folytatják a második részt (ezért nem is kapott számot ez az epizód), de ettől még nincs kizárva hogy a későbbi fejezetekben összeálljon a sztori. Valamint Brian halála is felröppent, legalábbis az első fejezetben az ő temetését láthatjuk, azonban ez csak egy figyelem elterelés mivel sikeresen magára haragított megint egynémely bűnöző csoportot...

Videó:

Néhány másodperc mindössze.

És némi képanyag:

1.
2.
3.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Értem én hogy szűk rétegnek szól a játék, de ennyire azért ne tolongjatok... :(((

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#3) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Friss infók.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#4) peterszky


peterszky
őstag

Kár, hogy 2009 Q4-re írják a megjelenést :( Én most kezdtem bele az első részbe, a 4. fejezetnél tartok és nagyon tetszik. Ha befejeztem, akkor jön a 2. rész :K

Amúgy az első része az első p'n'c játék, amiben pixelhunting miatt akadtam el, ezért bele kellett néznem egy végigjátszásba.

Egy a lényeg, minden kalandjáték rajongónak ajánlom a sorozatot :K A dívák nagyot ütnek :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#5) $p@rr0w válasza peterszky (#4) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mi az ami miatt bele kellett nézned?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#6) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Új képek.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#7) BMWFan


BMWFan
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.