Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Boeing 737


Boeing 737
senior tag

Szerintetek melyik jobb és miért?

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#2) e.vid válasza Boeing 737 (#1) üzenetére


e.vid
senior tag

Érdekes és hosszú életű lesz ez a topic. :DDD

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#3) Kanczy


Kanczy
veterán

szerintem a tv2,mégpedig azért,mert egyszerűen minőségben mérföldeket ver az rtl-re...kivéve persze a ratyi megatáncot meg ilyesmiket!

[a] a jó filmek nagy része a tv2-n van,azok a sorozatokat,amiket nézek (prison breaken kívül) mind a TV2 adja!

a nyomorék valóvilágból műsorvezetőve avanzsált balheréket sem látom a soxor említett csatornán

[c] híradó talán jobb az rtl-en,de nem lehet egy adó sem tökéletes

:U :)) :U


jóban rosszban vs. barátok közt ~> mindkettőben van elfogadható színészi képességű (ált. az idősebb korosztály)ember és van a gyomorforgatóan tehetségtelen,akinek inkább egy vágóhídon kellene dolgoznia (ebből van több) :(((

[Szerkesztve]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) bocX


bocX
tag

teveketto. :DDD
miért? nemtom...talán jobb műsorok vannak. nekem spec a hiradó is jobban teccik a TV2-n. bár egyre kevesebb kereskedelmi csatit nézek, mondjuk lassan TV elé is alig ülök. szal a kereskedelmi csatik közül a TV2.

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#5) trassher


trassher
addikt

szvsz tv2. jobbak a műsorok és a híradó is jobb :D . az rtl-en a csaj minden hír végén úgy mosolyog már bocs de mint akit b@szni visznek akkor is ha a hírben az áll hogy 250 ember halt meg.

Shadows: szerinted a kereskedelmi csatornák miből élnek meg ha nem a reklámból?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#6) Shadows


Shadows
senior tag

szeirntem mindkettő egy nagy szar mrt telebasszák a jó sorozatokat reklámmal meg későre teszik az értelmes műsorokat 4400 vs heti hetes :W

szeirntem enneke a topicnak annyi értelme van mint a semmi

most jöttem rá hogy ez olyan mintha a sok smile 1 falat fejelne
:W
:W
:W
:W
:W
:W
:W

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#7) dragonfx


dragonfx
veterán

rtl klub, tv2 elromlott, régen jobb volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8) ANT válasza Boeing 737 (#1) üzenetére


ANT
őstag

Egyforma sz@r mindkettő! Ugyanolyan stílusú-''színvonalú'', agysejtromboló műsorokat nyomnak. Ha vmelyik műfajban az egyik előbb jelentkezik a saját verziójával, a másik is rögtön nyakát törve igyekszik majmolni a riválist. Hányadék! :Y

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#9) Shy


Shy
tag

A Private Gold a jobb :C :DD

Kell, vagy rakom el?!

(#10) Csyppa válasza Shy (#9) üzenetére


Csyppa
senior tag

Egyetértek: :DDD :DD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#11) Kanczy válasza Shy (#9) üzenetére


Kanczy
veterán

már nem is létezik :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) Boeing 737


Boeing 737
senior tag

Sztem az RTL sokkal jobb jobb sport műsorokat ad szinvonalasabb filmeket. (érdemes megnézni mennyí premier van a 2-esen és mennyí a reteken)



Reklámmal meg minden országba telebcák a műsort a ker.tv-k.

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#13) Shadows


Shadows
senior tag

marad a torrent és a home premier :DDD :DDD meg a hustler

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#14) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha egyik se jó, akkor miért nézitek? nekem pl. tévém sincs. ha jó, akkor nézzétek. ha nem, akkor nem fikázni kell, hanem kikapcsolni.

(#15) Csyppa válasza Kanczy (#11) üzenetére


Csyppa
senior tag

Asszem hustlertv az ''új'' neve. :F

(#14) ngabor2: Ebben van igazság. :R

[Szerkesztve]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#16) Andre1234


Andre1234
aktív tag

én nem tartok semmire egy olyan csatornát ki a dragonballt nem meri leadni.
és szétvégják és újraszinkronizálják az összes régi jó filjmet mely csak a magyar szöveg miatt volt különleges.
a gyerek nem attól lesz idióta hanem azt látja az apjától vagy nem nevelik egyáltalán.
különben is csak a demagód ideológiát nyomják az amerika majmoló faszfejek.

Ha x tart végtelenbe, akkor a prímek reciprok szorzatának negáltja 0-hoz tart...

(#17) Kanczy válasza Csyppa (#15) üzenetére


Kanczy
veterán

azaz :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18) VladimirR válasza ngabor2 (#14) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de fikazni sokkal konnyebb
elkuldeni mindet a busba, aztan bevagodni a tv ele, mer' ugysincs jobb dolga

[Szerkesztve]

(#19) Digital


Digital
addikt

Nekem a Discovery,NGC,Spektrum a kedvenc csatornám,kb ebben a sorrendben!
Az RTL klub műsorát szoktam picit nézni,ott is a Barátok köztet,és a Győzit :DDD Kellemesen megkészülök rajtuk,jobban megy az alvás :D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#20) ANT válasza ngabor2 (#14) üzenetére


ANT
őstag

Én már nem is nézem egyiket se! Minden ''remek'' műsort max. egy alkalommal néztem meg, annyi elég volt belőlük. Amúgy ha nem jó, mér' nem fikázhatjuk?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#21) Csyppa válasza Digital (#19) üzenetére


Csyppa
senior tag

Győzike...Egyszer belenéztem, bírtam vagy 10 percig nézni, utána lekapcsoltam a tv-t. :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#22) ngabor2 válasza ANT (#20) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem mindegy, fikázhatjátok, csak ez egyfajta értelmi színvonalat is feltételez. ahoz, hogy megtudd, hogy fáj, ha a kezedre ütsz, nem kell folyton kalapáccsal emlékeztetned magad. rosz egy műsor? nem kell nézni, eggyel kevesebb probléma...

(#23) sgergi


sgergi
veterán

Egyik szarabb, mint a másik, már nem is bírom őket nézni. Mondjuk egy ideje hanyagolom is a tévézést, inkább Discovery-t meg Spektrumot nézek.

(#24) Digital válasza Csyppa (#21) üzenetére


Digital
addikt

Párom jobban szereti nézni,de csak velem,mert ''kommentálom'' a műsort:D Bár ritkán vagyok olyan állapotban hogy izguljak Gáspárék kalandjain

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#25) ANT válasza ngabor2 (#22) üzenetére


ANT
őstag

De írtam, hogy nem nézem őket! Topiknyitó kérdés volt, hogy melyik a jobb? Nekem pedig ez a véleményem róluk. Ennyi.
Szerk: ja és az is egyfajta értelmi színvonalat feltételez, aki a ''műsoraik'' jó részét megnézi! (balássó, mónikasó, satöbbi). És sztem az a színvonal jóval a fikázók színvonala alatt van. :(

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#26) Csyppa válasza Digital (#24) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én nem igazán értem mit szeretnek rajtuk az emberek. :F

Kommentálod? Ki vagy Te, Palik Laci? :D :D

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#27) ToRR3nt3 válasza sgergi (#23) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Én a kettő közül néha reggel a vereskettesen belepillantok a Mokkába, a politikai tóksóba, a reteklubbon meg max a Barátok közt. Amúgy mindkettő a legszínvonaltalanabb, leg-gagyibb TV-k közé tartozik vsz. Azért az ATV-t meg a BP TV-t felülről súrolják. :)

Amiket szeretek: Spektrum, NG, DC, TV Paprika, néha M1 és DTV reggelente Animal Planet és AXN-n a Lost, Hír TV-n Híradók+ olykor Péntek 8.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#28) Retekegér válasza Boeing 737 (#12) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Reteken nincs premier... :D
Egyébként ízlés és időszak kérdése, hogy melyik a jobb. Mind2őn van jobb és rosszabb műsor is. Híradó/Legyen ön is milliomos/ilyen-olyan érelmes műsorok, filmek általában jöhetnek, sorozatokat inkább a Cool-on nézek (Rém rendes, South Park stb.).

<< Heimdal >>

(#29) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Ja ami még zavar az, h a TV2-ön, meg a RTL Klubbon is ha este hétkor odakaocsolk valamelyik sztárpicsa tuti mutogatja magát egy szál ''kötelbugyiban'', 12 es karika mellett. Tiszta erkölcsi fertőbe taszítják az országot.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#30) ftc


ftc
nagyúr

én csak a mélység fantomját(hogy a buta amcsik ezt miért nem folytatják...) néztem meg jelenleg a Hősöket...ennyiben kifullad a TV nézésem...

(#31) joey04


joey04
titán

sztem az rtl egy fokkal jobb de szinte csak hiradot nézek ezeken az adókon mert ha tvzek akkor 90%ban NGC vagy Discovery esetleg Spektrum amit nézek meg a sportadók...filmeket meg sorozatokat a gépemen nézek tvbe nem tudok mert annyira irritál az a sok rohadt reklám.
viszont ha a sorozatokat is ezeken nézném akkor a tv2re szavaznék mert ott megy a Heroes és a 4400 is!Filmekbe rtl a jobb.de mivel ezek nem szempontok ezért nálam rtl a nyerő.meg rendszeresen nézem a coolt de csak a rém rendes miatt meg az angol humor miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) cor


cor
őstag

a két csatorna általam növö nézettsége:)
tv2 : SG-A , NCIS
rtl : F1,néha 1-1 vasárnapi film
kb ennyi :) :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#33) norbiphu válasza Digital (#19) üzenetére


norbiphu
senior tag

csatlakozom az első sorhoz amit írtál disc, ngc, spektrumot nézek szinte mindig, mert ezek legalább idiótaságokkal vannak tele, és ez tetszik :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#34) Boeing 737 válasza Andre1234 (#16) üzenetére


Boeing 737
senior tag

én nem tartok semmire egy olyan csatornát ki a dragonballt nem meri leadni.
és szétvégják és újraszinkronizálják az összes régi jó filjmet mely csak a magyar szöveg miatt volt különleges.
a gyerek nem attól lesz idióta hanem azt látja az apjától vagy nem nevelik egyáltalán.
különben is csak a demagód ideológiát nyomják az amerika majmoló faszfejek.




Szerintem amint kifizeted a büntetést amit az ortt-től kapni fog rögtön leadja a db-det...... :C :C :C


Egyébként hidd el hogy a többség szerint nagyon helyews hogy nem adják.

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#35) Boeing 737


Boeing 737
senior tag

A Barátok köztnek is van pármilliós tábora.

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#36) jenko válasza VladimirR (#18) üzenetére


jenko
tag

szerintem lehet magas színvonalon fikázni is. Pl a matula magazin sikere 99,9%-ban ennek volt köszönhető. Talán a halála is :)
pl Mo 10 legrosszabb nője:
[link]
borzalmas, hogy milyen szemétség, de azért jót röhögtem az olvasása közben :((( :DDD


Ja, és tv2 hajszállal veri a másikat. Én Dunát szoktam legtöbbször nézni, mert csak az van nálunk a királyin kívül - elég is

[Szerkesztve]

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#37) AMD Power


AMD Power
titán

Én az RTL-re szavazok.

(#38) Kicker


Kicker
senior tag

szar mind a kettő... a retekklub még inkább idegesítő... ;] ;] ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#39) AMD Power válasza Kicker (#38) üzenetére


AMD Power
titán

Engem a RTL akkor csinált ki nagyon mikor tavaly Button nyert itt nálunk és az Brit himnuszt nem adták le ezek a férgek! :(( :W

(#40) SP!T


SP!T
addikt

Gyűlölöm a TV2-t. A műsőrvezetők és maga a műsort is 90%-ban sz*r-nak találom. Aktiviti, Kacsa meg a haverja vagy ki a túró, aki viccesnek hiszi magát, Szulák nyomoronc... grrrr.... És mellékesen (nem tudom máshol is így van-e), de nálunk az RTL képe 100x szebb. MIntha több szín lenne, élénkebb. Kábel tv-m van mielött vki fikázna, h sz*r az antenna! :DDD Ja és igen, antennával meg nálunk lehetetlenség volt behozni rtl-jez képest. Szal szvsz a műsőriai is egy nagy nulla, nem is szoktam soha odakapcsolni.

[Szerkesztve]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41) AMD Power válasza SP!T (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk is szebb a képe az RTL-nek.

(#42) norbiphu válasza AMD Power (#39) üzenetére


norbiphu
senior tag

lassan brit állampolgárnak kéne lenned nem? ;]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#43) Kicker válasza SP!T (#40) üzenetére


Kicker
senior tag

a retekklubbon is monika, balázs show... sorozatok szarok mindakettőn, mondjuk valamelyiken ment 7végén A DADUS c. mókás sorozat, ilyenekből nekem nagyon hiányérzetem van, az agyonjátszott jóbarétokon kívül nem ismernek mást... pl a Mr Bean szerepelt az angolzsarus sorozatba, az is k***a jó volt... ehelyett csicska műsor hegyek vannak... fuck, nem véletlen mindenki számítógép buzi! ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#44) Peet210 válasza Boeing 737 (#34) üzenetére


Peet210
őstag

Ez igaz tényleg megvágják a filmeket.Az Oroszálnszív c. filmet akartam megnézni egy régi Van Damme-os film.Egy csomó jelenetet kivágtak belőle.El is ment a kedvem.

Amit nézek ezen a két ''fantasztikus'' csatornán az össz 3 sorozat(2-TV2, 1-RTL K) + hírek és időjárásjelentés.Ennyi az én heti tévézésem, de nem is éri meg többet nézni mert rengeteg szenny jön le ezen a két csatornán.Hihetetlen hogy mit le nem tudnak adni.És a sok reklámmal az ember agyára mennek.
Egyik se jobb a másiknál.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#45) Kain


Kain
senior tag

Ngabornak van nagyon is igaza.Van gépetek.Akkor minek kockultok még a tv előtt is?Bármi ami a tévében megy,letölthető,ergo a sallang nélkül meg tudjátok nézni,ami esetleg érdekelhet abból a szeméthalombol /most h ez legális vagy sem,nem téma/.Nekem sincs tvm,mégis normális embernek érzem magam.Azt h meik a jobb nivójú csatorna,majd akkor firtassátok,ha európai,illetve usa szintű lesz a szolgáltatás.Persze ott is vannak selejt műsorok.....

(#46) AMD Power válasza norbiphu (#42) üzenetére


AMD Power
titán

Nem lenne egy hátrány! ;)

(#47) jenko válasza Kain (#45) üzenetére


jenko
tag

van abban valami varázslatos, ha az ember nincs befolyással a műsormenetre.
Pl eszembe nem jut elővenni a csillagok háborúját dvd-n mert ezerszer láttam, de ha tévébe lenne, megnézném. Ja, meg a letöltött filmmel kivárod, hogy valakivel megnézd, a végén meg sose veszed elő, vagy már belenéztél, és unod mire előkerül társaságban.
Egyébként tiszta off, de nekem a kedvenc tévécsatornám a bbc prime volt, amíg volt. Jó sorozatok, eredeti angol nyelven, és a legjobb autósműsor a világon.

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#48) alitak válasza Shy (#9) üzenetére


alitak
senior tag

Spice TV? :DDD

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#49) Boeing 737


Boeing 737
senior tag

Tegnap botrányos volt az a sárga hősök karika....

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#50) trassher válasza cor (#32) üzenetére


trassher
addikt

az NCIS tényleg jó sorozat. ott néztem még a hősöket is de mivelm ár láttam az összes eddigit csütörtökön se nagyon kerülök tv elé

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.