Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Rövid kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gazs


Gazs
tag

Az lenne a (rövid kérdésem:) )hogy a táp eldurran és viszi magával a többi cuccot akkor kicserélik -e öket ha van rájuk gari???A válaszokat köszönöm (elnézézt hogy a videokártya topik ba irok ,de ide volt kedvem irni:)))

[Szerkesztve]

(#2) #54715584


#54715584
törölt tag

ha a táp hibája volt igen, ha 380ba dugtad, nem :DD
vagy cseréld kia tápot és a többit meg garival vidd vissza :D vagy nem'tom :)

[Szerkesztve]

(#3) Gazs


Gazs
tag

Nem történt még szerencsére ilyen csak kiváncsi vagyok hogy ha eldurran a táp (Mert codeden) akkor a garis dolgokat visszacserélik -e??

(#4) _Volkovy_ válasza Gazs (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem.Azt fogják mondani,hogy biztos a hálózati feszültség ugrott meg,menj az áramszolgáltatóhoz reklamálni.

(#5) Viktor77 válasza Gazs (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Épp ilyen esetek miatt nem szabad Codegen tápot venni.

Kivétel, ha a tápot, és a többi cuccot egy helyen vetted.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Gazs


Gazs
tag

Mennyi a valoszinusége annak hogy eldurran a codegen táp? (nincs sok minden a gépben)

(#7) Blackmate


Blackmate
senior tag

Szerintem meg igen :) ! Kell, hogy eljen a gari, mertha egy darab füstfolt sincs sehol a kutya nem allapitja meg, hogy azaz alaplap, vagy az a winyo epp mitol szallt el. Ha pedig minden egy helyen lett veve: gep+tap, akkor egyertelmü, hogy csere.

(#8) Gazs


Gazs
tag

Na mindegy csak elöre gondolkoztam hogy a fejelesztem a gépem akkor kicseréljem -e a tápom.De szerintem ki fogom majd:)

(#9) uzsz


uzsz
senior tag

Sajnos nem minden esetben ilyen egyszerű a dolog. kb. fél éve szívott így rá a haverom a dologra. Vett egy gépet, minden egy helyen, 2hónap után a Codegen tápja megadta magát és mindent vitt a monitoron kívül. A boltban azt mondták, hogy erre az esetre nincs garancia, mert lehet a hálózat hibája is, mért nem vesz túlfeszelleni védelemmel ellátott hosszabbítót. Az áramszolgáltató azt mondta, hogy ő az áramingadozásért nem felelős, mert annó nem ők építették ki az elektromos hálózatot és annak a hibái is okozhatak áramingadozást. Elvittük a tápot egy elektroműszerész ismerőshöz, hogy nézze már meg mi halhatott be. 10perc alatt elmondta, hogy biza egy kondi a tettes, stb stb. Vissza a boltba, ahol ecseteltük, hogy bizony a táp a szar. félóra anyázás után +ígérték, hogy beküldik szervízbe, megnézik mi van. 3héttel később jött a szervízből egy szakvélmény miszerint a táp IS lehetett rossz, ezután félóra vita, majd a fogysztóvédelmi felügyelet említése után 10perccel felajánlotta a bolt, hogy a kár felét állja. Mivel ez tűnt a leg járhatóbbnak a haver rábólintott és az új gépbe már inkább chieftek tápot rakott, amivel azóta semmi gondja.
NNa a lényeg, hogy ha biztos, hogy nem a hálózat a ludas, akkor talán a fogyasztóvédelem megemlítése hasznos lehet.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#10) Gazs


Gazs
tag

Mennyibe kerül egy 400w körüli chieftec táp????

(#11) uzsz válasza Gazs (#10) üzenetére


uzsz
senior tag

Most fogalmam sincs, nézd meg a depo.hu-n! Akkor 16Kért vett 300ast

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#12) Gazs


Gazs
tag

Kösz megnézem:)

(#13) lol válasza Gazs (#10) üzenetére


lol
senior tag

ezt böngészd át: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=83121&arc=f[/L]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Rövid kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.