Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Greg73


Greg73
újonc

Sziasztok,

egy ideje én is belefutottam egy online kaszinó hirdetésébe és ki is próbáltam a játékpénzes próbajátékukat. Azóta lázasan gyártom magamnak a jobbnál jobb "stratégiákat". Viszont utólag mindig rá kell jönnöm, hogy nem a bölcsek kövét találtam meg, hanem kivételesen egy nyerő szériát sikerült meglovagolnom. Egyszer volt, hogy a felkínált 1000 egység játékpénzt majdnem 0-ra amortizáltam, majd csináltam belőle 2500 egységet.

Viszont egy ideje kezd megkövesülni bennem a gondolat, hogy nincs nyerő stratégia. Csak vakszerencse van, meg a 0, ami a francia változatnál mondjuk visszaadja a tét felét.

Ettől eltekintve én egyetlen utat látok jövedelmezőnek. Ha kijelölsz magadnak mondjuk napi 10 eurót, amit nem sajnálsz. Minden nap játszol ennyit, de csak ennyit nem többet! Amire játszol, az például, hogy a piros 6 szinten tapadni fog, és te belépsz a 2-on. Van tehát 5 szinted, amit ha folyamatosan nyersz, mindig megduplázott téttel teszed. A 2. szinten tehát nyersz 10-et, a 3.-on 20-at, a 4-en 40-et és az 5-en 80-at. Ez kb. 20-25 Ft. Ha 10 próbálkozáson belül belefutsz, az egyenleget megnyerted, ha nem akkor buktad.

Ezt továbbgondolva, nagyon nagy szerencsével egy 8-as szintű tapadást kifogva már 320.000 Ft-ot lehetne zsákmányolni, persze kérdés, hogy ez 128 gurításból kijönne-e?! 10-es szintű tapadás esetén a nyeremény átlépi az 1 milliót, ennek 512 gurításból kellene kijönnie.

Tehát nem a veszteséget kell minimalizálni (vesztés esetén duplázni), hanem a nyereséget maximalizálni (a nyereséget duplájával játszani). Ezzel elkerülheted a sokkszerű csődöt, viszont az sem kellemes érzés, amikor lassan kivéreznek a tartalékaid és egyre sürgetőbbé válik, valamilyen nyereség elérése.

Sok szerencsét mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.