Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

:)

Íme az első: [link] :R

[Szerkesztve]

"This is Hungary calling; the last remaining station forward to United Nations. Early this morning Soviet troops launched a general attack on Hungary. We are requesting you to send us immediate aid. For the sake of God and freedom - help Hungary!"

(#2) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

[link] :))

"This is Hungary calling; the last remaining station forward to United Nations. Early this morning Soviet troops launched a general attack on Hungary. We are requesting you to send us immediate aid. For the sake of God and freedom - help Hungary!"

(#3) deniro2

deniro2
(senior tag)

(#4) szjoci

szjoci
(őstag)

Nirvana: Smells like teen spirit [link] :R

[Szerkesztve]

(#5) Thulcandra válasza deniro2 (#3) üzenetére

Thulcandra
(senior tag)

Na az már jó irány, de menjünk durvább vizekre

Motörhead - Sacrifice [link]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6) neduddki

neduddki
(nagyúr)

HI!

Na itt egy gyujtemeny attol aki megszeretette velem a bluzt:- )))
[link]
es a link:
[link]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) Loopus

Loopus
(tag)

Itt van egy kis bibor, az elso elott Jon Lord szokasos klasszikus hulyesegeivel :DDD :
[link]
[link]

a leghajo is befutott:
[link]
[link]
[link]

es egyebek:
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#8) Loopus válasza Loopus (#7) üzenetére

Loopus
(tag)

a zeppelintol a kozepso helyett ez inkabb (elqrtam, bocs):
[link]

(#9) fokukac

fokukac
(veterán)

csak, mert ma nagyon chilis napom van már megint ;)

Don' forget me
[link]

ui. azért nem semmi, hogy egy stúdióban, csupasz falak közt ennyire bele tudják élni magukat. : :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv Jóarcok !!! :R :R :R

...na kb ilyen totyikra gondoltam mint ami itt alakulóban van amikor beírtam a címet. :)
Szeretettel köszöntelek neduddki ! Megtisztelő a látogatásod nálunk. Várom még Sianist, t1-et, seklit, gézut és mindenki mást is aki szerint a villanygitár a XX. század legnagyobb találmánya.
Nektek szóljon a következő dal amit egy olyan ember írt aki öreg már mint az orrszarvú és egy olyan ember játszik aki viszont sohasem fog megöregedni: [link] :R

(#11) Olcsi válasza fokukac (#9) üzenetére

Olcsi
(senior tag)

Bár nem láttam még sajnos a videót, mert opera minivel nézem a fórumot, de az nem csoda, hogy bele tudják élni magukat! Ha jól tudom, ez a szám Hillel Slovakról, a chili heroin-túladagolásban elhunyt gitárosáról szól, pontosabban az ő emlékére írták!

(#12) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

1980-volt a kártyanaptárra írva. ...a másik felére Traubisoda. Én még négykézláb csúsztam-másztam a padlószőnyegen a második emeleti lakótelepi kecóban, amikor már kaptam Apámtól az ívet. Fater bekapcsolta a lemezjátszót, feltett egy fekete korongot, az elkezdett sercegni. Feltekerte a potit kb 8-asra.
Én néztem rá a padlóról, Ő mosolygott rám. ...Anyám meg mérgesen kirohant húst klopfolni a konyhába. ...már nem először. Tiszta erőből ütötte a húst, de mi nem hallottuk bent a szobában. :) Azt is csak később, hogy a szomszéd rugdossa az ajtót. Hiába, hosszú a dal. Anyámnak eltört a klopfolója, a szomszédnak a lábujja, én kacarásztam Apámra, Apám meg nevetett rám. :) [link] :R

[Szerkesztve]

(#13) PazsitZ

PazsitZ
(addikt)

Ajánlom figyelmetekbe a következő gitárjátékokat: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#14) N1

N1
(tag)

Purple haze in my brain, lately things just dont seem the same!
[link]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#15) Loopus

Loopus
(tag)

''Még soha ennyien nem köszönhettek ilyen sokat ilyen keveseknek.''

[link]

meg ha kellene egy kis napfeny ezen az esos napon:

[link]

(#16) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

[link] :C

(#17) t1

t1
(addikt)

de jó topic :R :R

(#18) t1 válasza t1 (#17) üzenetére

t1
(addikt)

(#19) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

A villanygitár szakszerű használata: ;) [link] [kép]

(#20) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Steve Harris meg rendületlenül csattogtatja a bassgitárt: [link] :DD

(#21) PazsitZ válasza Eastman (#19) üzenetére

PazsitZ
(addikt)

RATM az tényleg király zenekar volt.

Most egy régebbi kedvencem, amely együttest szvsz méltatlanul sokan nem ismernek: Kinks [link]

(#22) Eastman válasza PazsitZ (#21) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

A The Kinks-től nekem ez ugrik be először: [link]

...meg a Lola természetesen. Hihi, majdnem egy hónapos voltam ekkor: [link] :)

(#23) PazsitZ válasza Eastman (#22) üzenetére

PazsitZ
(addikt)

Igen gondolkodtam, hogy belinekljem azt is. De te bepótoltad.
Én ekkor úgy -8 éves voltam :U

(#24) Kidus

Kidus
(őstag)

Na hat akkor :)

A legnagyobb kedvencek:
[link]
[link]
[link]

Es a tobbi legnagyobb kedvencek:
[link]
[link]
[link]

Van meg jopar, de perpill ezek mennek :)

Assuming Control

(#25) t1 válasza Eastman (#19) üzenetére

t1
(addikt)

nagyon nagy ez a szám :)

(#26) szjoci válasza fokukac (#9) üzenetére

szjoci
(őstag)

a gitáros hogy a tökömbe nem gabalyodott bele hangszere madzagjába.. (1:35-től) :DDD Hiába, a rutin meg az évek :C Jó ez a szám

KoRn - Twisted Transistor : [link]

[Szerkesztve]

(#27) Kidus

Kidus
(őstag)

Talan belefer :)

[link]

Assuming Control

(#28) Sir Pocok

Sir Pocok
(senior tag)

:R
[link]

Úgy élj, hogy neked is meglegyen a saját történeted!

(#29) t1 válasza Sir Pocok (#28) üzenetére

t1
(addikt)

:R :R :R

(#30) Eagle16

Eagle16
(addikt)

[link] ;)
( király kis topic :) )
És a másik kedvenc: [link] - ez már zúzósabb :D

[Szerkesztve]

---

(#31) Kidus

Kidus
(őstag)

Akkor mar egy kis Hobot is :)
[link]

Assuming Control

(#32) erdey_a

erdey_a
(őstag)

Az a szép, az a szép, akinek a pokolgép...

[link]

Vérboci

(#33) t1

t1
(addikt)

30Y???
[link]
[link]
Nagyon jó kis zenekar :)

(#34) MUŁĐER

MUŁĐER
(addikt)

Muse - Super Massive Black Hole
[link]

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#35) szjoci

szjoci
(őstag)

P. Mobil - A zöld, a bí­bor és a fekete: [link]

Pokolgép - Itt És Most: [link]

[Szerkesztve]

(#36) Szólista

Szólista
(senior tag)

[link] és nálam az első [link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nem vagyok normális.Na és?! Nem vagyok jó kapcsolattartásban.

(#37) gykarcsi

gykarcsi
(tag)

[link]
[link]

Ez már jazz, de remélem még belefér, annál is inkább, mivel hazánkfia, aki itthon nem tudott karriert csinálni, mint oly sok más ember.
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#38) Kidus válasza Szólista (#36) üzenetére

Kidus
(őstag)

Santanatol egyik kedvencem:
[link]

Bar szarra jatszottak mikor kijott, de ettol meg jo :)

Assuming Control

(#39) Eastman válasza gykarcsi (#37) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Persze hogy belefér! Mivel a jazz a blues gyermeke, maximálisan! Sőt köszönöm is neked a vidit, mivel egy új előadót ismerhettem meg! Nagyon szeretem a klasszikus jazzt is! A gitároslegenda Joe Pass az egyik kedvencem a műfajból: [link] :R

...egy Doors Szilunak: [link]

...és ami nem hiányozhat ebből a totyikból: [link] :R

(#40) t1 válasza Eastman (#39) üzenetére

t1
(addikt)

sőt ez sem: [link]

(#41) gykarcsi válasza Eastman (#39) üzenetére

gykarcsi
(tag)

:R
[link]
[link]

És a jó öreg Jimi sem hiányozhat
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#42) Eastman válasza t1 (#40) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Ha Aerosmith, akkor nálam ez a mű viszi magasan a lécet: [link]
Az első klipp amit láttam az MTV-n miután bekötötték hozzánk és bekapcsoltam a varázsdobozt: [link]
Néztem is nagyokat mint Pista Pesten. :DDD

u.i.: Persze nem a magyar MTV-n. Juhász Előd a'szem nem adta le... :)

[Szerkesztve]

(#43) t1 válasza Eastman (#42) üzenetére

t1
(addikt)

kedvenc album?
nekem a nine lives.... kedvenc szám pedig: Full Circle és Falling in Love (Is Hard on the Knees) :)

(#44) Kidus válasza Eastman (#42) üzenetére

Kidus
(őstag)

[link] ;)

Assuming Control

(#45) Eastman válasza t1 (#43) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

A Pump -ot rongyá hallgattam. A többi lemezt nem nagyon ismerem. :B

Kidus: :C THX !!!

[Szerkesztve]

(#46) Kidus

Kidus
(őstag)

Es meg egy kedvenc Aerosmith-tol, eleg elborult :)
[link]

Assuming Control

(#47) t1 válasza Kidus (#46) üzenetére

t1
(addikt)

ez se gyenge IMÁDOM :)

(#48) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Öt vidi azokból az időkből amikor egy rocker kelléktárából nem hiányozhatott a hajlakk sem:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Plussz egy ráadás kedvenc: [link] [kép]

(#49) marsu

marsu
(addikt)

Klassz ez a topik ...

:C

Az én egyik régi kedvencem Gary Moore [link] ...

Press any key to continue ...

(#50) t1 válasza marsu (#49) üzenetére

t1
(addikt)

nah te is itt ez zsír :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.