Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) PazsitZ válasza macskuliusz (#750) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én sae nagyon találtam csak 1 számnak a szövegét: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#752) macskuliusz válasza PazsitZ (#751) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Ezt megtaláltam én is. De azért kösz.
Az lemez mellett persze ott volt a szöveg csak hát a kutya megette (mocsok papírpusztító). :Y :W

(#753) Xelo válasza Dilikutya (#746) üzenetére


Xelo
addikt

ismerem őket, jók, de TDG-nek több száma fogott meg :) A7X még favorit

(#754) Xelo


Xelo
addikt

mostanában sokat hallgatok Disturbed-et is ;)
Fear, Down with the sickness, Voices, Guarded, 10k FISTS, Sons of Plunder, Stricken..
szerintem

(#755) ttower


ttower
aktív tag

Hy all
Van a SlipKnoT-nak Pain című száma?
Ha igen akkor légyszi jelezzétek itt vagy PÜben.
Előrre is köszi mindenkinek

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#756) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

aki jönni akar WACKEN be az szoljon van még pár hely a buszon
jelenleg az utiköltség 20K, de ha még sokan jöttök akkor mehet lejebb is feljebb nem!
:R

Nos Omnes Una Manet

(#757) Goose-T


Goose-T
veterán

Van két Heaven and Hell (Black Sabbath) koncertjegyem eladó, ha érdekel valakit: [link].

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#758) adalbert1


adalbert1
veterán

Ismeri valaki a Velvet Underground nevű bandát? Véletlen ráakadtam a heroin című számukra, és nagyon rákattantam, ez a zene nagyon ott van... (mondjuk a heroinról és fogyasztásáról énekelni nem egy populáris dolog, de ettől függetlenül jó ez a szám)
Most kutatok több zenéjük után is.

(#759) Peethy válasza adalbert1 (#758) üzenetére


Peethy
őstag

Én csak hallomásból ismerem őket, de sok jót mondtak róluk, lehet, hogy én is rákeresek. Viszont a heroin c. szám egyik társszáma lehetne a System of a Down - This cocaine makes me feel like I'm on this song c. muzsika, asszem látszik, hogy miről is van szó benne:D

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#760) Peethy válasza Eastman (#703) üzenetére


Peethy
őstag

Mit keres a kulcsszavak között a komolyzene felirat? Engem leginkább ez lepett meg:DD

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#761) Peethy


Peethy
őstag

Most vettem észre, hogy közel másfél évig nemvolt itt senki:D Jó helyre írtam, ugye?;)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#762) Eastman válasza Peethy (#760) üzenetére


Eastman
őstag

Vivaldi: Négy évszak; Nyár (5:28-tól fülelj!)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#763) venember83


venember83
nagyúr

Rock am Ring fellépőlista mikor szokott megjelenni, nem tudjátok? Január 31-ig olcsóbbak a jegyek, de gondolom, csak ez után derül ki, hogy kik is jönnek.

(#764) harylmu


harylmu
őstag

Unearth.

Most leltem rájuk. Nagyon nagy zene

(#765) Nunder


Nunder
őstag

Csak most kezdem felfedezni ezeket a zenei topikokat és sajnálom hogy korábban nem látogattam ezeket a topikokat. Teszek én is valamit csak hogy el ne haljanak. Csak pár vélemény: DragonForce, Hammerfall, Alter Bridge, Axenstar, Dreamtale, Sabaton, Sonata Arctica. Gitárosok: Satriani, Petrucci, Vai, Gilbert, Li. Várom a vállalkozó kedvű fórumozókat. Ne haljanak el ezek a jó kis totyikok.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#766) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Béláim az Úrban!

Egy közeljövőben esedékes koncertet szeretnék a figyelmetekbe ajánlani, ha akarjátok, terjesszétek a hírt:

Vérbeli stoner bulit csapunk, négy igazi szőröstökű banda húzza majd a talpalávalót. A LOCUST ON THE SADDLE olyan bandák örökségét viszi tovább, mint a Down és a Corrosion Of Conformity, ami önmagában is jó ajánló, de ha hozzávesszük, hogy tényleg érzéssel nyomják ezt a jófajta, kicsit blues-os sludge/doom egyveleget, akkor garantáltan nem csalódhatunk. Első lemezük, az „AlphaMantis” tavaly jelent meg.

A STONEDIRT kicsit keményebb dió, ízes southern metalt tolnak Pantera hatásokkal. A tagok külön-külön is ismertek, Endru a Manikin Faint frontembereként lett hírhedt, Kemencei Balázs pedig a Wall Of Sleep-ben penget.
2007 őszén jött ki a debütáló album, a „Redneck Blues” (a lemezről bővebben itt) egy hangulatos southern thrash anyag, igazi bólogatós muzsika.

A VISSZA nem ismeretlen már a falvai közönségnek, visszatérő vendégek. Ők nyúlnak legkevésbé stoner/southern témákhoz, ellenben nagy Black Sabbath rajongónak tűnnek. A FIKTÍV is megfordult nálunk, így tudjuk, hogy a betépett, sör- és fűszagú stoner jó.

2009. április 18., szombat 19:00
Rákóczifalva, Varsány Közösségi Ház
LOCUST ON THE SADDLE, STONEDIRT, VISSZA, FIKTÍV
Belépő: 500 Ft

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#767) BloodRay


BloodRay
veterán

Egy kis frissítésként, hogy a topik fentmaradjon:
Én általában ezeket hallgatom:
Deathstars,
Dimmu Borgir,
Samael,
Testament,
Masterplan,
Metallica,
Marilyn Manson,
Korpiklaani,
Rammstein,
és persze Pokolgép :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#768) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Most tóltam végig a Brütal Legend-et, hát nagyon metál ;] talán kicsit rövid volt... de szinte minden nagy arc benne volt.

(#769) BloodRay válasza Laci_a_Paci (#768) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem lehet szar. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#770) Phili


Phili
tag

Metallica,Bullet for My Valentine,Avenged Sevenfold,Breaking Benjamin és még sok-sok.... :D
Rég nem írt ide senki

(#771) adalbert1


adalbert1
veterán

Jött ki a napokban új Korn album. Igaz a 3.-4. album után eléggé hanyagoltam a zenéjüket, de első hallgatásra úgy tűnik könnyen meg tudok majd barátkozni az új lemezzel. :K

(#772) AcCEsS válasza lenox (#660) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Totál egyetértek! A Kreator 2001 óta kiváló albumokkal jön ki, és a Phantom Antichrist is nagyon jó lett!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#773) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt nem hiszem el, hogy eddig nem találtam meg ezt a topicot. :O Üdv uraim, metál zenét hallgatóként szeretnék beköltözni hozzátok. :D Aztán gyertek vissza, ne csak én headbangeljek itt egyedül!

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#774) Eastman válasza Bjørgersson (#773) üzenetére


Eastman
őstag

Elég kihaltnak tűnik... :U Ha esetleg gitározol, gyere át ide. Ha nem, akkor gitáározz!!! :) :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#775) Bjørgersson válasza Eastman (#774) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnos csak léggitáron tudok játszani, de azon hibátlanul. :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#776) Eastman válasza Bjørgersson (#775) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor katt ide! :D :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#777) Bjørgersson válasza Eastman (#776) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha a nyaka másik végén is szeretnék játszani? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#778) Eastman válasza Bjørgersson (#777) üzenetére


Eastman
őstag

Nincs másik fele. Lézer (vagy infra) sugár ban, azt megszakítod a jobb (pengető) kezeddel, a ballal meg fogod a hangokat...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#779) Bjørgersson válasza Eastman (#778) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, gondoltam, de én az alsó bundokra gondoltam, nem a hangszedőkre.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#780) Eastman válasza Bjørgersson (#779) üzenetére


Eastman
őstag

Ha már ennyire képben vagy, jöhetsz át... ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#781) Bjørgersson válasza Eastman (#780) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na jól van, benézek hozzátok. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#782) Nunder


Nunder
őstag

Na akkor innentől kezdve figyelem én is az itt megjelenő linkeket, hátha találok majd egy két gyöngyszemet. Ígérem én is bővítem a palettát, a szívügyem az ismeretlen bandák felvirágoztatása :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#783) Bjørgersson válasza Nunder (#782) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kezdjük is az estét egy kis lazulással: Darkest Hour - Terra Solaris. :) Aztán te is hozzál nekünk zenét! :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#784) Nunder válasza Bjørgersson (#783) üzenetére


Nunder
őstag

Ha már Darkest Hour, akkor legyen: Borealis - Finest Hour :) És már jól is indul a munka \m/

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#785) Bjørgersson válasza Nunder (#784) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem rossz, bár a clean vocalért nagyon ritkán vagyok oda. :)

Equilibrium - Des Sängers Fluch

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#786) Nunder válasza Bjørgersson (#785) üzenetére


Nunder
őstag

Ha Equilibrium, akkor nekem az Unbesiegt :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#787) Bjørgersson válasza Nunder (#786) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg az egész album. Ezzel is úgy vagyok, mint az Amon Amarthtal, egy számra se tudnák rábökni, hogy ez a kedvencem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#788) Nunder


Nunder
őstag

Új szerzemény: ReinXeed - Stranger Tides

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#789) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

FLESHGOD APOCALYPSE - The Violation

December 21-én új videoklip, este pedig kapunk belőle egy kis ízelítőt. Ha jól sejtem a The Forsaking lesz, bár a The Betrayalnek jobban örülnék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#790) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

FLESHGOD APOCALYPSE - The Forsaking music video teaser

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#791) Nunder


Nunder
őstag

Dream Theater - Breaking All Illusions

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#792) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Dalriada - Leszek A Hold

Egyszerűen mesés lenne, ha a Korpiklaani énekes nem rondítana bele. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#793) Nunder


Nunder
őstag

Dalriada - Hírhozó

Nálam most ez viszi az úszót :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#794) Bjørgersson válasza Nunder (#793) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg már nem tudom eldönteni, hogy az Ígéretet vagy a Napisten Havát hallgassam. Ezért reggelente az Ígéretet, délután pedig a Napisten Havát szoktam buszozás közben. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#795) blasko92 válasza Bjørgersson (#794) üzenetére


blasko92
őstag

(#796) Bjørgersson válasza blasko92 (#795) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jááj, ez black metal, aztat nem szeretem. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#797) blasko92 válasza Bjørgersson (#796) üzenetére


blasko92
őstag

Pedig jó az. :K

Nekem Dalriadától a régi zenéjük tetszik.

Magyarból még trash metál, heavy metál, és punk ami jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#798) Bjørgersson válasza blasko92 (#797) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy-két bandanév? :D Nekem magyarok közül csak Dalriada és ennyi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#799) blasko92 válasza Bjørgersson (#798) üzenetére


blasko92
őstag

Magyarok közül: ossian, pokolgép, kalapács, moby dick, road, rómeó vérzik omen, akela, christian epidemic, auróra, c.a.f.b. , fegyelmező részleg, lord, rózsaszín pitbull, meg még sok hasonló. Ja meg dalriada.

Külföldi: dimmu borgir, kreator, kataklysm, fear factory, catamenia, dissection, apocaliptyca, iron maiden, behemoth, amon amarth, korpiklaani, finntroll, cradle of filth, ensiferum, rammstein, rise against, six feet under, sabaton, alestorm és Skrewdriver :P

Most hirtelen ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#800) Bjørgersson válasza blasko92 (#799) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Amon Amarthon és Dalriadán kívül nem sok közöset látok. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.