Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Na kitróbálom én is! Be írkálgatok ide mindenfélét okosságot, hülyeséget, idegsokkosságot!:D

Tegnap feljött hawer! Sereztünk egy nagyot! Elment 23:15! 02:30kor felébredtem qrva melegem volt, asszonnyal megnéztük Jacket című filmet! Elég faxa érdekes volt!

Bejöttem meló egyenlőre punnyadok légkondi! :DDD

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) robekri


robekri
addikt

Ugyancsak dög meleg!

Spanyolok pancserok voltak! Köcsög ego franciák!!:((( Brazil-Ghána tök korrekt meccs volt!
Elkezdtük nézni végítélet! 1-2. részt! Előbbi jónak indult, utóbbi rész elég ''lecsó'' volt! Ma jön a folytatás!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3) robekri


robekri
addikt

Jelenleg elmélkedek, mint a sz@r!:DDD

2x512 @300 FSB fölötti ramot vegyek?:F Vagy 2x1024et ami nem megy @300FSB-t!:F
Brekknek:R köszönhetően van egy jó kis venicem, amit 1:1be szeretnék hajtani!

Aki olvassa és segíteni szeretne döntésben az küldhet PÜ-t! :R

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) robekri


robekri
addikt

Mocsok bíró! 11est nem adta meg Argentinoknak!

KOKÓt ÚÚÚTÁLOM mint a szart! Egy tudatlan kis geci, aki mindenhova befurkózik iskolák nélkül! A Mária kapkodja a hóna alá ezt a kis sz@rrágó antiboxer lecsóstésztát!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5) robekri


robekri
addikt

Most hagytam abba COD2! Dzsóéjt!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) robekri


robekri
addikt

Na szépen elutazunk haza!
Este lesz egy kis mulatós party! :))

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#7) robekri


robekri
addikt

Hát szombaton utaztam az új vilivel!

Mitmondjak kívülről faxául néz ki! Belülről szűk, mint a fasz!
ÉS a legnagyobb LOLler, hogy az ajtó nem csukódik be, ha ott állsz a kifelé nyíló ajtóban!
Nem kell mondani, hogy az agysebész emberek hova állnak! :U

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) robekri


robekri
addikt

Uncsi a melóba! Megy az Unreal hálózatban kolegák! :U

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) robekri


robekri
addikt

ÁÁÁ megemeltem magam beszart a bordám!

Még sosem volt ilyen! ÁÁÁÁÁÁÁÁ! :(

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#10) robekri


robekri
addikt

Egy újabb sz@rge.. tozyik! :((([link]

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#11) robekri


robekri
addikt

Renélem nem a 2 legszarabb csapatnak lesz a döntője! :((( (ITA-FRA)

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) robekri


robekri
addikt

Tele van a f@szom a csíter genyókkal COD2be! :(((

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#13) robekri


robekri
addikt

ÓÓ olyan vagyok akar' a mosott fos! péntek-szombat vasárnap CSATTT!:U:DDD

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#14) robekri


robekri
addikt

Magamhoz térek elmesélek olyat, hogy besz@rtok! :D

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#15) robekri válasza robekri (#14) üzenetére


robekri
addikt

Pénteken estefelé kimentem hawerral telekre dolgozgattunk, iszogattunk(freccsezgettünk)

Kitaláltuk, hogy felhívom cimbit, hogy jöjjön ki! ''Oké megyek biciglivel'' Jólvan ''Kove barátom akkor várunk'' 2h múlva hívom ''Mikor jössz már te f@sz?'' Nem egy elkapkodós fajta! :(

Oké még egy félóra és megyek kocsival! OKÉ, csak már gyere te f@sz! Látom jön egy ótó! Nahh ez lesz a Kove barátom! Settengek kifelé freccses fejjel! Nézem felkanyarodó ótót! ÁÁÁhháháháhááÁÁÁÁ gyere csak te fasz, most megkapod te geci! Fogtam kiugrottam gyatya letol seggem makkom kifigyel pucsítok mint állat, és ordítom, hogy Nyajjad te szemét!!!! :DDD:DDD

Eljövök és a kocsi továbbment! :Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y
Mondom hawernak: mi a fasz vhazze ez nem a Kove, pont a szomszédba ment, ott is volt party! Alig röhögtem szarrá magam, hawerral! Persze fejem veres vóóót, mint a sz@r+ röhögés! Mindjárt ittunk is rá egy freccs!

Na eltelik 10 perec, jön egy másik ótó EJJJ ez már a Kove! De tuti az lesz Csiszi? (hawer neve) Az háát ugorjál már kifelé te lecsóJóska! Nahh másodjára már bejött a dolog!

Elmeséltem Kovénak dógot, hát nem is kell mondanom, hogy begerjedt a faszra!:DDD

Rem. tetszik a történet! Du. jön a folytatás, mert még nincs vége!
.
..
...
....
Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#16) robekri válasza robekri (#15) üzenetére


robekri
addikt

Természetesen nem is kell mondanom, hogy 01h körül átmentünk a szomszédba! Vittem az 5 lityós butykost+ hawer a gitárt!

''Csókolom én vagyok a segges....!!!:Y'' Néztek aztán röhögtek, mint a szar!

Ott még szépen megkajoltunk, gitár, borozgatás! 13 körül pedig tente volt!

Na ez volt a pénteki buli, de volt még szombaton és vasárnap is! LoLler!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#17) robekri


robekri
addikt

F@szom étterem készül a melómba! Megy a hilti, mint állat, de eggyütt megy vele a fejem is!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#18) robekri


robekri
addikt

ÓÓÓ mit kaptam tegnap! :O:(((:O

[link]

Aki olvassa Blogom: Csak erős idegzetűeknek! Én nem bírtam végig nézni!!!!!!!!!!!!!!

Az ilyen szargeciket megkínóznál, lenyúznám a bőrét, behipóznám! Kitenném a napra......
..............................

:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#19) robekri


robekri
addikt

Még mindíg szar a gyomrom tegnap óta!

Kevís a meló lófasz! Inkább lenne és oeregne az idő!:O

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#20) robekri


robekri
addikt

Este megnéztem a Posseidon című filmet! Hát aki teheti ne áldozzon rá mozit, inkább töltse le és egyszer szenvedje végig a filmet! A végén a gázpalackos az elég LOLLL!:Y Amikor nézitek és víz alá mennek mindenki tartsa vissza lélegzetét és-mondjuk töredék mozgással- sétáljon a szobában! És a többi f@szság!

Tudom ez emerikai film, nadehát akkor is!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#21) robekri


robekri
addikt

Anyu levizsgázott, 5/5re dícséret RULEZZZ ma jön kaja+pijja! :D

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#22) robekri


robekri
addikt

Unalmas ''uborkaszezonos'' napok! :O:O

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#23) robekri


robekri
addikt

Hú de gáz volt F1! :O

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#24) robekri


robekri
addikt

A f@szom a vilikbe! :((( Ma inkább begyalogoltam Mechwart-tól Jászai-ig! 5 buszra nem fértem föl, és ugye a dugó, semmi levegő buszon! vááá:O

De jó kis séta volt, kellett! Axxony várt jó erős lecsóval büff-büff!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#25) robekri


robekri
addikt

Jajj de jó volt a hétvégi körei parti! :Y

3 napon keresztül szintentartás volt a lényeg! Watthisizmín? Hát csak annyit, hogy PIJJA!
Első nap félhatkor lefekvés(reggel) kilenckor kelés és mentás pálesz!

Volt nagy főzés , gitározás, és a PIJJA! Körei strandon nem voltam, mivel nyaralóban volt felfújhatós medence!:D

Ez a hétfői nap elég kemíny, most jött ki rajtam a hétvége! :DDD:O

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#26) robekri


robekri
addikt

Éljen a BKV! :(((

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#27) robekri


robekri
addikt

Szétmegy az agyam a buzi geci csíterektől! (cod2)

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#28) robekri


robekri
addikt

Na mai nap jó indult!
Megy a 4-6os vili VÉGIG ''Moszkváig''!! YEEE:Y:Y:Y

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#29) robekri


robekri
addikt

Jót esperente-zek a komámmal! :DDD

[link]

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#30) robekri


robekri
addikt

Tegnap este megnéztem a Háborús fenevad című filmet!

[kép]

Nekem tettszett a film! Mennyire megszállottak az emberek, ezt gyönyörűen bemutatja, mind a két oldalról!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#31) robekri


robekri
addikt

FTC=NB2 hehe!!!;];]

[link]

Ezt a magyar focit (nem kispályás) kiírtanám a f@szra! A sok buzi csak a markát tartsa! Jó én sem mennék minimálbérért foci, de akkor valamit mutassanak föl!

Inkább azt kellene támogatni ami gazán megy! (kajak-kenu, kézi- vízilabda, öttusa stb....) Igaz ezekben a sportokban nem nagy üzlet van, mint fociban! NADEHÁT hogy mág sportszert is maguknak kell megvenni(kajak), EZ ELÉG VICCC!:(((:((( Közben meg képviselik országunkat és megtanítják magyar Himnusz dallamát a külföldi ''lecsókkal''!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#32) robekri


robekri
addikt

Egy kis vicc:

A majom fent ül egy fán és kábítószeres cigarettát szív. Arra megy a Kis gyík és kérdezi tőle:
- Mit csinálsz te majom?
- Kábítószert szívok, gyere fel,neked is adok kis gyík, feleli a majom.
Felmászik a kis gyík és közösen elszívnak pár cigit. Egy idő múlva a Kis gyík megszomjazik és elmegy inni a folyóhoz. Igenám, de úgy el van kábulva,hogy beleesik a folyóba. Észreveszi ezt a krokodil és kisegíti a vízből a barátját, majd megkérdi:
- Mi a fene van veled?
A kis gyík elmagyarázza, hogy elszívott pár ''jó'' cigit a majommal, elkábult, ezért történt a baleset. A krokodil kíváncsi lesz és kimászik a vízből, elmegy meglátogatni a majmot. Megtalálja a fát, felnéz és
felkiált:
- Hej majom!
A majom lenéz és elámulva megszólal:
- B@szdmeg gyík, mennyi vizet ittál?

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#33) robekri


robekri
addikt

Tegnap Cerebellum--->marhapöri(hozta):R-->CS megmutatása-->02:30 körül ment el!

Cod2 után CS Source nem jött be, leginkább azért mert hol a társaim lőttem, hol szemeztem az ellenféllel!( én balfaszságom:DDD)

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#34) robekri


robekri
addikt

F@szom a buzi DFIbe! Cerebellummal tegnapelőtt este nyomjuk hajnal 3ig! Tegnap hazamegyek bekapcsolom gép! Maxon felveszi cuccot és ennyi! 3 led világít, memóm ledje középen sárgán ég, utána kialszik és pörög mint a GECI!

Memót áttesz másik gépt teljesen jó! Úgyhogy vagy a BIOS szállt el vagy a f@szom tudja!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#35) robekri


robekri
addikt

Tegnapi napom faxa volt fos, fing, gép!
De legalább este jöttek hawerok és ittunk, mint a f@sz!!! :DDD

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#36) robekri


robekri
addikt

Ejjha! Ez alapján megcsináltam tegnap BIOS kisütést![link]

Hát igencsak örültem, jöttek hawerok, meg is ittuk áldomást+ Csiszi hawerom munkahelyi szerződésére is koccoltunk egy párat!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#37) robekri


robekri
addikt

Hawerom élet-halál között fekszik! :O:O:O
Balesetezett a hétvégén! :O:O:O

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#38) robekri


robekri
addikt

Tegnap M3as faszom bele! 1 óra/3 km!!! A nagy vihar ÁÁÁÁ! KÉSZ! :(((

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#39) robekri


robekri
addikt

Index.hu!
Embertelen és csodás, amit műveltek

2006. augusztus 20., vasárnap 19:05

A magyar kajakosnők gondokodtak arról a szegedi világbajnokságon, hogy más nemzet ne szerezzen első helyet, csak ők. Ilyenre még sohasem volt példa, mind a kilenc itthon maradt. A győztesek megköszönték edzőjüknek a kemény munkát. Kammerer Zoltán olimpiai aranyat ígért társának, ezért ott lesz Pekingben. A hazai szövetség elnöke, Bartáth Etele embertelen és csodás jelzővel illette a történteket. A kapitány, Angyal Zoltán szíve szerint a nézőknek adná a tizenharmadik aranyat, és úgy véli, a tökéletesnél is jobban felkészültek a versenyzők.
Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerosének!Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerõsének!
Nyomtatható változatNyomtatható változat
hirdetés

A magyar kajakosok és kenusok olyat tettek a szegedi kajak-kenu világbajnokságon, amire csak magyar kajakosok és kenusok lehetnek képesek, felülmúlták a közel két hónappal ezelőtti Európa-bajnokság kivételes eredményét, a tíz aranynál most kettővel többet szereztek. Különösebben nem foglalkoztatta őket, hogy a kínaiak áttöréssel riogattak, hogy mindenki a magyarokat akarta legyőzni, ismételten bebizonyították: Magyarország külön kategória a sportágban.
Húsz perces különbség a két duplázás között

Elsősorban a nők emelkedtek ki, hiszen mind a kilenc aranyat megnyerték, és most lehet igazán sajnálni, hogy a pekingi olimpián csak három aranyat osztanak ki.
Az éremtáblázat:
MAGYARORSZÁG 12 2 4
Németország 4 9 2
Oroszország 4 1 1
Lengyelország 1 3 2
Fehéroroszország 1 1 3
Csehország 1 1 1
Svédország 1 - 1
Szerbia 1 - 1
Mexikó 1 - -
Szlovákia 1 - -
Kanada - 3 1
Ukrajna - 2 2
Kína - 1 3
Nagy-Britannia - 1 -
Olaszország - 1 -
Spanyolország - 1 -
Szlovénia - 1 -
Litvánia - - 2
Románia - - 2
Finnország - - 1
Új-Zéland - - 1

Janics Natasa és Kovács Katalin pedig önmagában is rekordot döntött, hiszen hat arannyal fejezték be az Eb után a világbajnokságot is - párosban és négyesben mindent megnyertek -, és ugyanabban az évben tizenkét aranynál többet lehetetlen begyűjteni. Klasszisukat, egyszersmind páratlan képességeiket jelzi, húsz perc alatt nyerték meg a párost és négyest mind ötszázon, mint kétszázon. Nem mellékesen ők ketten lettek az egész vb-történet legeredményesebb versenyzői.
Janics azt hitte, veszítettek

Janics Natasa persze nem lenne az, aki ha nem tenné emlékezetessé a győzelmét. Az ötszáz négyes sikere után mérgében hatalmasat csapott a hajóra, mert úgy érezte, nem nyerték meg, és a három éve tartó nyeretlenségi átok továbbra is sújtja a magyar kvartettet. A centik azonban a magyarok javára döntöttek. ''Ez volt az egyetlen alkalom, amikor fájt az alkarom, kapkodtunk, és nem tudtuk kihozni magunkból a maximumot'' - ismerte be önkritikusan Janics.

A négyes kormányosa, Paksy Tímea a futam előtt észrevette, hogy a hajó végén lévő kormánylapát megsérült, emiatt kissé nehezebben eveztek. A lányok a bemelegítésnél kiszálltak a hajóból, Paksy saját bevallása szerint ''megbuherálta'', illetve csak próbálta volna, mert nem sikerült kiegyenesítenie. A többieknek viszont azt mondta: minden rendben, hogy ők ne legyenek még feszültebbek.
Nem úgy ment a hajó, mégis nyertek

Paksy amúgy egyéniben először nyert a felnőttek között - a legfölényesebb győzelem az ő nevéhez fűződött -, ezért fülig érő szájjal ült be a kétszázas négyes előtt a hajóba.

Kovács Kati ehhez csak annyit tett hozzá: ő a hajóban egyáltalán nem érezte, hogy veszíthetnek, de az elején tudatosult benne, hogy nem úgy fut a hajó, mint korábban, az edzéseken.
Megköszönték a kemény munkát

A lányok edzője, Fábiánné Rozsnyói Katalin villámértékelést tartott. ''Jól érzem magam, mert amit elterveztünk, azt végre tudtuk hajtani, a száz százaléknál többet nem lehet adni. Jól érzem magam, mert ilyen versenyzők között, nem is érezhetem rosszul magam. Minden elismerésem a tanítványaimé, akik a sikerek után megköszönték a kemény munkát.''

''Kati néni'' nem hatódott meg, nem könnyezett, mint például Janics Natasa a dobogó tetején - csukott szemmel sírt a balsorsnál -, de elismerte, izgult kissé, különösen a sprintszámoknál.
Benedek, a kajakkirálynő

Az ezren és ötszázon is győztes Benedek Dalma nem tartozik Fábiánné égisze alá, őt Simon Miklós készíti fel. Benedek bevallotta, hogy az ötszázas győzelme ''jobban fájt'', mint ezres, a végén már számolta a csapásokat, mennyi van hátra. ''Még csak barátkozom a kajakkirálynőség gondolatával'' - értékelte saját teljesítményét. Mindazonáltal Janics és Kovács komoly riválist kapott a 2008-as olimpiai kiküldetésért vívott harcban.

A háromszoros olimpiai bajnok Kammerer Zoltán a vasárnapi bronzérem után nem volt elkenődve, bár nem tudtak a győztes németek közelében maradni. Az eddig a következő olimpiai részvételről visszafogottan nyilatkozó Kammerer most már határozottabb volt. ''Kucsera Gabi már teljesítette, amit vállalt, világbajnoki címmel gazdagított engem. Mivel az egyezségünk úgy szólt, hogy én cserébe egy olimpiai aranyhoz segítem hozzá őt, most már rajtam a sor'' - foglalta össze.
Pekingben fordulhat a kocka

Hozzátette, az ezer sikeressége megmutatta, leginkább arra készülnek majd, de ebben az ötszáz csak segíthet, így azt sem hanyagolják el. Kivált, mert a németek és köztük egyre kisebb a távolság, és bízik benne, hogy Pekingben fordulhat is a kocka.

Párja, Kucsera Gábor helyeselt, de ő a már a pihenésről, és a feltöltődésről is beszélt, és másfél hónapot szentel erre az életéből.
Embertelen

A hazai szövetség elnöke, Baráth Etele is értékelte a látottakat: ''a magyarok teljesítményének megítéléséhez egy külföldi szakember véleményét hívom segítségül. Az olasz szövetség elnöke azt mondta: szerinte minden világbajnokságot Szegeden kellene rendezni addig, amíg más nemzetek szövetségei meg nem tanulják, hogy egy világverseny elsősorban a versenyzőkről és a közönségről szól.''

''Katiék terhe embertelen, csoda, amit a vízen művelnek, de nem csak ők nyújtanak hihetetlen sportolói teljesítményt. Jó volna összeszámolni, hogy hány magyar versenyző megy haza éremmel erről a világbajnokságról'' - fogalmazott.
Angyal az atmoszféra hatása alá került

A szövetségi kapitány, Angyal Zoltán mondandója is bővelkedett a dicsérő jelzőkben, és rögtön azzal kezdte, hogy valamennyi versenyző előtt megemeli a kalapját, a sikeresek előtt pedig meg is lobogtatja.

''Mondtam az elején, hogy mennyire nehéz dolgom van akkor, amikor az újságírók arról faggatnak, mennyi aranyat nyerünk. Szerencsére a hat tényleg túlzott kishitűségemről árulkodott, a tizenkettő azonban váratlan, de ez is csak azt bizonyítja, hogy tökéletesen, vagy még annál is jobban felkészültek a versenyzők'' - magyarázta, nem leplezve, hogy az atmoszféra hatása alá került, kapitánysága alatt immár harmadszor.
Öröm és ódzkodás

Kiemelte még: a női kajaknégyes úgy ment, hogy a lányok tudták, valami nincs rendben a hajóval, ezért is klasszisokra vall a győzelmük. Rendkívül örült, hogy hat olimpiai számban is sikerült nyerni, egyúttal ódzkodott attól, hogy Peking előtt bárki is úgy számoljon, ez a termés könnyen megismételhető.

Bízik benne, hogy a kenus Kolonics György újabb lökést kap ettől a sikertől, és folytatja, Horváth Gáborhoz vagy Vereckei Ákoshoz hasonlóan. ''A négyes csodát tett, fantasztikusan küzdöttek, remélem együtt maradnak, érzik, hogy nagy esélyük van a kijutásra, ott is lesznek Kínában, és sikeresen szerepelnek. Kammerer és Kucsera nagyon meggyőző volt, szép jövője van együttműködésüknek.''
Kialakult az olimpiai csapat gerince

''Amikor Kolonics Gyuriék az első napon megnyerték az ezer métert és Benedek Dalma diadalmaskodott ötszáz méteren már sejtettem, hogy nagyon eredményes világbajnokság van készülőben. Vannak a csapatnak olyan meghatározó egyéniségei, akiknek szereplése meghatározhatja az egész csapat produkcióját. Úgy érzem, ezen a világbajnokságon kialakult az olimpiai csapat gerince. Bízom benne, hogy már a jövő évi duisburgi kvalifikációs világbajnokságon sikerül majd megszerezni mind a tizenkét számban az indulási helyet a pekingi olimpiára'' - összegzett.

Kifejtette még, hogy a hazai szurkolók kiérdemelték a tizenharmadik aranyérmet.


Na ide kellene nyomi a manit, nem a BUZI, KÖCSÖG focistáknak

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#40) robekri válasza robekri (#37) üzenetére


robekri
addikt

Hawerom kezd jobban lenni! Altatva van, de már lehet vele valamilyen módon komunikálni!
:R:R:R:R:)
Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#41) robekri


robekri
addikt

Ma este SLI-be fog menni két db 7900gt!Cerebellum tezsvír hozza át karit! Alig várom már!:DDD

Üdv.. Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#42) robekri


robekri
addikt

Tegnap projekteztünk! 2x7900GT @545/800! Hát mit mondjak elég ''pisztoly'' volt a 3d05-06 eredmény! !
11.4xx volt a 3d05 és 6.6xx volt a 3d06!! [Aláírásomban a konfig!] Igaz a winfosom már elég nyúzott, ati kártya is volt benne, stb....

Egy dolog tettszett amikor a gyufát beraktam a két kártya közé, mert vf900am nem hűtött! Fényképek majd valamikor!

Cerebellum hawerommal többet vártunk azért!
Valamit esetleg elbaxtunk??

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#43) robekri


robekri
addikt

Végre határozatlan idős lettem! Indulhat a házkereső buli!:DDD

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#44) robekri


robekri
addikt

Holnap Gyömrő, Maglód, Üllő háznéző!:D

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#45) robekri


robekri
addikt

Kolega most hozta be Playboy 2006os posztert! Némelyik műmellű kurvától hányingert kapok!
Lásd fej láb mell! VÁÁÁÁÁÁ pfff.....:O:O:(((:(((

Nem értem hogy mernek így kiállni, jól fekszik valaki ágyában a mocsok!;]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#46) robekri


robekri
addikt

OMG!

[link]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#47) robekri


robekri
addikt

:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((Verkedjem bele a szerbekbe a f@szomat! A büdös qrva anyjukat! Ilyen nincs! Szargeci kapufák, bírók
:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((
:(((:(((ELEGEM VAN!:(((:(((

:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((
:(((:(((:(((:(((v:(((:(((:(((:(((
v
:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((:(((

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#48) robekri


robekri
addikt

Na megkaptuk Gyurcsány papa féle első fizut! Szopkodjon le a faszba a szargeci! :(((:(((

:(((:(((

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#49) robekri


robekri
addikt

Még jó, hogy ide jártam suliba, anno!

[link] :(

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#50) robekri


robekri
addikt

Mocskos magyar foci ''lapta''válogatott! :(((:(((

Kikapnak (nem sértésként) kamionsafőrök, birkapásztorok ellen! VÁÁÁ! Ott a pályán távcsöves és csatt a headshoot!
MOCSKOS qrva anyjuk az!!!!! Ebbe kell ölni a pénzt, ezekbe a fasznyakú szarokba!!

A mentős dobjon melléjük nejjjonkesztűt!:DDD

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.