Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Risen 3: Titan Lords

Hozzászólások

(#1) T0rnad0


T0rnad0
addikt

"A Risen 3: Titan Lords világában már nem léteznek istenek, a hegyek a titánok folyamatos hadakozásától hangosak. Ebben az elhagyott korban egy újabb, minden eddiginél rémesebb és titokzatosabb ellenfél bukkan fel, aki az árnyból támad és épp hősünk lelkét rabolja el."

Z Fold 4

(#2) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ha minden igaz 15-én jelenik meg :)

Z Fold 4

(#3) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ahogy olvastam azoktól akik lewarezolták ugyan olyan trágya harcrendszere van mint az első kettőnek... :(((

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#4) T0rnad0 válasza $p@rr0w (#3) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem tetszett az előző két rész ,akkor nem lesz gondom vele :)

Z Fold 4

(#5) GypsFulvus2 válasza T0rnad0 (#4) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nekem is. Azt lehet tudni, hogy megjelenéskor csak steamwork-ös lesz, vagy meg lehet majd venni pl. a GOG-on is?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6) T0rnad0 válasza GypsFulvus2 (#5) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem úgy néz ki, hogy meg lehetne venni...

Z Fold 4

(#7) $p@rr0w válasza T0rnad0 (#4) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerintem brutál nehéz és béna volt a harc az előzőekben, én csak cheattel tudtam tovább menni egy idő után, mivel ha pl. mágus vagy bármilyen nem közelharci karakter akartál lenni akkor ellehetetlenített a rendszer egy idő után. Egyszerűen nem volt balance...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#8) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Van már magyarítás is :R

Z Fold 4

(#9) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok. Ezt a játékot hol tudnám magyarul letölteni? V.ki segítene? :) Megírnátok esetleg privátban?

(#10) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...én ezt nem értem...mitől ennyire kihalt a topikja ennek a játéknak? :U ...

...gondoltam benézek pár tippért, és trükkért, stb...tényleg ennyire senki se játszik ezzel a gaméval? :F ...

...pedig én amit láttam belőle, nagyon hangulatos... :K ...

...azért ha valaki már játszotta netán, benézhetne, mert lenne néhány kérdésem, és tudom tapasztalatból, hogy ha azok meg is válaszolódnának, újak fognak teremni helyettük... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11) T0rnad0 válasza Str8 sk8r (#10) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pedig megérdemelne még pár hozzászólást, én kedvelem a sorozatot. Sajnos már elég régen játszottam vele, olyan sok mindenre nem emlékszem, de újra kellene kezdeni valamikor :)

Z Fold 4

(#12) Sdi


Sdi
addikt

Nem tudom érdekel-e valakit, de a komplett játék most 7,5 euro itt. Ennyit azért bőven megér.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#13) T0rnad0 válasza Sdi (#12) üzenetére


T0rnad0
addikt

Még annyit is bőven megér, igaz pár hónapja volt rá egy elég durva akció: [link] :)

Z Fold 4

(#14) Sdi válasza T0rnad0 (#13) üzenetére


Sdi
addikt

Arról lemaradtam :) , ennyiért behúztam, kíváncsi leszek rá, elég vegyesek az értékelések.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#15) T0rnad0 válasza Sdi (#14) üzenetére


T0rnad0
addikt

Játszottál az előző két résszel? Azokat sem érdemes kihagyni.
Egész jól el lehet vele lenni és nem is zavaróan összetett.

Z Fold 4

(#16) Sdi válasza T0rnad0 (#15) üzenetére


Sdi
addikt

Gothic 1 a kedvencem a "sorozatból", azzal és a 2-vel rengeteget játszottam, a többivel "csak" játszottam. A Risen mindhárom része is megvan most már, de a 2-őt még nem toltam.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#17) T0rnad0 válasza Sdi (#16) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem talán a második rész tetszett a legjobban.
Lassan már a Risen 4-nek is kellene jönnie :)

Z Fold 4

(#18) Sdi válasza T0rnad0 (#17) üzenetére


Sdi
addikt

Pár óra játék után nem tűnik annyira rossznak :) , szerintem a grafikája sem annyira über gáz, mint ahogy ekézték emiatt. Viszont az a marhaságot benne hagyták, hogy fegyverrel a kézben nem látom a loot dolgokat :((

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Risen 3: Titan Lords
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.