Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9839) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az normális, hogy 4 nap egy utalás revolutról otp-re? Értem én, hogy ingyenes a szolgáltatás, de 4 nap az nagyon sok... BTC vásárlás/eladás is ilyen tetű lassú lesz? Utólag még lehet ezt a 3000-es kedvezményt érvényesíteni valahogy? Simán regisztráltam, utána olvastam, hogy csak akkor járna ha "meghívóval" regelek. Így meg a bankkártya se ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9969) Victoryus válasza Sify (#9845) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

23-án utaltam, és azt írja a Revolut alkalmazásban, hogy várható érkezés 29-e. Pénz sehol, a Revoluton már nincs, a bankszámlán meg még nincs. Ez így nagyon gáz.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10356) Victoryus válasza Victoryus (#9969) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A pénz azóta is sehol,....(aug.23-án utaltam magamnak vissza, számlaszám helyes)
Az ügyfélszolgálat beszél magyarul, vagy csak angolul?

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11391) Victoryus válasza UberMutant (#10357) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Írtam párszor nekik, live agent nem reagál. Nekem eddig rohadtul nem jött be ez a Revolut, benyelte a 3500 forintot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11394) Victoryus válasza Tuomas (#11392) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Augusztus 23-án utaltam vissza sajátomra, ahonnan küldtem a 3500-öt, azóta se a Revoluton se a számlán nincs, eltűnt valahol a digitális szakadékban. Visszavonni nem engedi, chaten meg nem jelentkeztek eddig.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11408) Victoryus válasza mrrr74 (#11397) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Válaszoltak, szerintük rendben ment az utalás. Lehet megint az Otp cseszett el valamit, nem lennék meglepve.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11419) Victoryus válasza KTU (#11409) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az a virtuális kártyás otp számlám, érkezett már rá 2-3 alkalommal utalás. Azt használom hardveraprós meg egyéb apróhirdetős üzleteknél.
Korábban direkt kérdeztem is az Otp-től, hogy lehet-e rá utalni, és azt mondták lehet.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12488) Victoryus válasza Victoryus (#11419) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az ügy azóta se haladt előrébb. Revolut chaten írták, hogy utánanéznek, na azóta is... Otp-nél nincs a pénz, revolutnál sincs. 3500 bukta. Cserébe megrendeltem tőlük az ingyenes bankkártyát, akkor legalább költsenek ők is.
Elég gáz ez a szolgáltatás. Mi van, ha nagyobb összeg tűnik el, vagy zárolják a kártyát, mint másoknak? Olcsó húsnak híg a leve. Egyelőre ez közel sem megbízható én úgy látom.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12517) Victoryus válasza MasterMark (#12490) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Írtam az Otp-nek is, várom a választ. Nem szokták elkapkodni, volt már mikor 30 napig ültek valamin...
Azért a 24.hu-s cikk után rákeresve a zárolásokra... pedig olcsóbb lenne velük intézni a dolgokat az otp helyett.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14826) Victoryus válasza Victoryus (#9839) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

No, a héten visszaérkezett a Revolut számlámra az augusztusban átutalt 3500 forintom. Ok, hogy otp virtuális kártyára utaltam, de 3 hónapig fene se tudja merre kószált a virtuális térben. Fogadtam már azon a virtuális számlán belföldi utalást hardveraprós cuccokért is, Aliexpress is arra utal vissza, ha garanciális probléma van. A legjobb, hogy az Otp nem találkozott vele, a Revolut szerint ők meg teljesítették az utalást. No mindegy is, megvan, lemeccselték egymás közt ezek szerint. El is költöm hétvégén, legalább van fedezet a kártyámon :D Mostanában az otp amúgy se állt a helyzet magaslatán, csak nehogy úgy járjunk, mint a takarékbankosok...

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19244) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ilyenkor mi a helyzet?
Volt 2508 forintom a Revoluton. Vettem volna Alin 2 telefontokot, 2300Ft-ra írta a rev, majd közölte, hogy elégtelen egyenleg.
Jelenlegi egyenlegem 208 forint. Alin waiting for payment... ? Ha nincs díja a vásárlásnak, akkor hogy lehet elégtelen?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19326) Victoryus válasza Victoryus (#19244) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Visszajött a 2300 forintom végre... Továbbra sem értem, miért írt kevés fedezetet, ha egyszer 2508 forint volt rajta, és csak 2300-ba került volna a 2 telefontok Alin. Írtam nekik, de csak Rita robot hajtogatta ugyanazt, hogy aznap valami technikai gondjuk volt de már javították. Ezt mondjuk írta amúgy is, a közleményeknél az app. Ezek szerint mégsem javították ki. :C

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19333) Victoryus válasza Muki94 (#19332) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

na végre másnál is van hiba... Nekem 2 nap után tették vissza az összeget. Az otp virtuális kártyámmal meg rendben megy. Szóval a revolutnál lehet valami gubanc.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#42984) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Van arra lehetőség, hogy nfc-s telefonnal atm-ből vegyék ki pénzt Revolut számláról?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#42991) Victoryus válasza Oliverda (#42985) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hogyan? Gpay+wallet fent van. Nem látok olyan lehetőséget, hogy ATM használat. Vagy csak simán nyissák még a revolut-ban a kártyát, és érintsem az atm-hez? Àszf-ben vagy valahol le van ez vezetve?
Még sose fizettem nfc-vel.
Szerk: megjelent a kártya a walletban, eddig nem volt ott.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#44484) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Revolut számláról, virtuális kártyát megadva a Wallet-nek nem tudtam az atm-ből pénzt felvenni, azt írja a Revolut, hogy nincs engedélyezve a kártyára az ATM felvêt, engedélyezzem. Én nem találtam ilyen lehetőséget, csak felcimkézés van, még cv kód oldás.
Hol lehet az ATM használatot engedélyezni? Esetleg ez csak fizikai kártyával működik?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#44502) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Megpróbáltam normális revolut kàrtyával. Nem ad ki pénzt az OTP ATM, technikai hiba üzenettel, kettőnêl is próbáltam.
A kártya jövő októberig érvényes.
Ilyenkor mi van? 75060ft van rajta, 75000-et akartam felvenni.
Szerk.: A fizikai kártyának ott kéne lennie a kártyák között az app-ban nem? De nincs ott, csak a virtuális.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#44509) Victoryus válasza Gardaai (#44506) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

This card cant be linked. - sajnos erre meg ezt írja. 2021-ben használtam 2x Bécsben, azóta egyáltalán nem. Most meg jól jönne plussz kp. mert minden szaki azt kér. Nem is volt fent az app sokáig.
Legfeljebb kérek másik fizikai kártyát, de gondolom az már nem ingyenes.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#44517) Victoryus válasza Gardaai (#44511) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a tippet! Írtam nekik, ezt válaszolták:
We updated some payment features of our cards and this feature works only with new cards. That's why we terminated your card. But I see, that you haven't ordered a new card yet. Please order a new card via standard delivery and let me know, I will refund the fee.
Szóval várom az újat!

Egyéb: ha az asszonynak regisztrálok egy új fiókot, és tesz rá pénzt, meg vásárol 3x 1000Ft értékben, akkor tényleg jóváírnak ~17e forintot? Van még valami egyéb feltétele ennek?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#45633) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Szeretnék másik bankkártyáról tölteni a Revoluta, mint eddig, de hiába adom meg a kártya adatait, a régi kártya marad, és arról meg nem tud levonni, mert lejárt. Ez valami bug? Ha igen, akkor elég gáz.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#45642) Victoryus válasza Victoryus (#45633) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Megldódott, sikerült törölni a régit. Nem valami felhasználóbarát ez az app. Honnan kéne tudni, hogy hosszan kell tapicskolni és akkor nagy kegyesen felajánlja, hogy amúgy törölhető a mentett kártya? Miből állt volna odatenni 1 gombot, vagy leírást.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.