Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32258) Jerry00 válasza Divinity (#32243) üzenetére


Jerry00
újonc

Ez a havi váltási limit mit jelent pontosan? Ha vásárolok, akkor csak 350e ft-ig enged, annál többet nem? Vagy a 350 feletti részt már nem váltja olyan kedvezményesen?
Az automatából gondolom enged kivenni akár nagyobb összeget is. Ez ha jól láttam havonta max 4000 font?
Tehát ha nagyon kellene itthon magasabb összeg, akkor azt elvileg automatából ki tudom venni.

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy jó lenne-e ez nekem, vagy csak megszívnám vele.

Erről a pénz felrakásról tudnátok kicsit bővebb tájékoztatást, tapasztalatot adni?
Kártyáról ha felraknék, akkor kb 1000 eurot engedne első körben. A kártyánál olvastam még olyat, hogy azt is igazolni kell. Ez pontosan hogy történik a gyakorlatban?
Már próbából töltöttem fel egy nagyon kicsi összeget, de nem kért semmilyen validálást, igazolást, egyből megjelent az egyenlegnél az összeg. Mikor kell ez a kártya ellenőrzés és hogyan történik?

Átutalással érkező összegnél is van limit? Pl egy normál banki számláról érkező utalásnál, vagy wise-ról, másik revolut számláról érkező utalásnál is van limit, amit fogadhatok?
Erről sem találtam információt, pedig elég sokat böngésztem.. :(

Előre is köszönöm a tapasztalatok megosztását. :R

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.