Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32226) Jerry00


Jerry00
újonc

Sziasztok!

A revoluttal kapcsolatban szeretnék kérdezni tőletek, akiknek már van tapasztalatuk vele. Én még csak most ismerkedem vele, van pár homáyos rész, hiába próbáltam információt találni, nem lett világosabb..

Már vagy 2 hete megrendeltem a standard kártyát, de még nem érkezett meg. Kb mennyi időbe telik, mire ideér? Várjak még, vagy ez már lehet, hogy elveszett? Semmilyen nyomkövetést nem adnak hozzá.. :(

A másik nem világos rész, az a limitek, mert olvastam, hogy vannak korlátozások, de konkrétan nincs leírva, hogy milyen összegnél van a korlátozás. :F
Én külföldön dolgozom, az eurómat szeretném feltenni rá pl. bankkártyával, majd itthon használni.
Még nincs tapasztalatom vele, nem szívesen tennék fel nagyobb összeget, amit vagy megenged, vagy ha megenged, akkor leblokkolják a számlát, mert túl magas. :U

Tehát a kérdésem, hogy kinek-mennyi idő alatt érkezik meg a kártyája, illetve feltöltésnél mik a határok? Feltölthetek mondjuk akár 7ezer eurót is egyszerre? Első használatnál mit enged a rendszer? Van aki rendszeresen tölt fel kártyáról eurót? Mennyit enged és mennyire megbízható ez a cég?
Akinek van ilyen tapasztalata, azt megköszönném, ha megosztaná. :R

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.