Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Maximus43


Maximus43
tag

Bőszen hirdetik hogy above banking, simple and easy accounting.
Na már most a Kryptovalutákhoz vagy meghívsz 3 embert, vagy prémium.
Nekem megérte a prémium mivel örültem volna ha az egyéb Virtuális valutáim egy helyen vannak a többi a devizámmal.
Azonban szépen lassan rájöttem, hogy a legtöbb devizát amit használnék nem támogatja a Revolut így már kevésbé örülnék, de nem is akkora baj ez, ha ott tudom tárolni Kryptokat. Más walletből gondoltam küldök át, így máshol megtudom szüntetni. Igen ám, de mint a legtöbb deviza, ez sem valós walletben tárolódik. Így aztán wallet - wallet között krypto valutát nem tudsz küldeni! hoppá!
Írok a chatnek. Válasz, igen ez igaz, de "great" árfolyamon tudok váltani. Ami egyébként nem teljesen igaz, mert kicsivivel piaci ár alatt vált és asszem 1% költsége van.
Amit tudsz csinálni az az egyszerűség kedvéért, csak! és kizárólag! váltás.
Tehát feltöltött devizádat válthatod át és kész.
Nahát mondom ez így nem lesz jó, így akkor egyáltalán nincs értelme ennek a menüpontnak hiszen ilyen alapon tudom mennyi mondjuk eurom van, és felírom egy papírra aztán ugyan ott vagyok (persze nem, de bosszantott) és nem fizettem 7 eurot a díjért.
Jó jó, azért nincs minden veszve ( gondoltam én ), megkérdeztem mikor lesz valós wallet. Hát nem tudják rajta, many great features-ön dolgoznak. (ja)

Na akkor csináljuk máshogy! Ha már a revoluton van deviza, akkor külső walletbe veszek kryptovalutát.
Beírom a kártya adatait stb stb, error. ??? beírom mégegyszer, error.... na valami baj van, gondoltam gyanútlanul. Nézzük próbaként az otp-s kártyám. Az működne ha le okéznám....
Mi a tosz???
Írok a chatnek, hát igen a felvetett problémám sajnálatosan igaz, külső pénztárcába nem lehet küldeni.

Mondom oké, ezt már kitárgyaltuk de én most kvázi bankkárytás fizetést akartam.

Óóó hát az nem úgy megy, virtuális valuta "vásárlását" nem támogatja a revolut.

Mondom akkor most legyen szíves átirányítani valakihez a felelős döntéseket is tud hozni, mert ez netto átk*rás!

Oké oké, továbbítja a panaszom, tud még valamiben segíteni?

ÓÓÓÓ te k*****a!( dühöngtem magamban ) azt csináld amit kértem....

Nagy nehezen, beszélhettem asszem joseph-el elmondtam neki amit gondolok róluk ( sok hűhó aztán szépen lassan kiderül hogy a koncepció jó lenne, de vagy csak hülyítették a népet, vagy valóban nem jobbak egy korrupt banknál ) úgyhogy kértem hogy törölje a prémiumot mert így már semmire sem tudom használni.
Készségesen törölte, vissza is jött a 7ojró meg levont 20-at!!!!
Na mondom mi az anyám kínja van már veletek, erre elküldi nekem cancelling tájékoztatót.
Megint eltelt egy kevés hevesebb hangnemben merthogy ha használok szolgáltatást ( bizotsítás stb ) akkor 7-20ig számolnak fel na meg shipping díja a kártyának.

Sajnos a végére kicsit, sőt nagyon csalódtam a revolutban még akkor is ha elengedtek minden díjat.

Pontosan úgy kellett panaszkodnom mintha egy magyar suttyó banknál lettem volna és a véleményem szerint jogos panaszomnak csakis ezért tettek eleget. ( annak ellenére hogy a felhasználót szándékosan tévesztik meg, ugyanis a legtöbb helyen nincs arról szó hogy minek milyen korláta van sem link a leíráshoz )
Ó gyere upgrade to premium vagy metal és akkor lesz neked minden jó....

Használja vagy használta volna valaki a Krypto valutákat a Revolutban?

[ Szerkesztve ]

ツ 12 éve tag

(#1652) KTU válasza Maximus43 (#1651) üzenetére


KTU
addikt

Evvel kb. én is most szembesültem, hogy csak át lehet váltani meg vissza.
Amúgy éves mélyponton a Bitcoin.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1653) Gergo_R6 válasza Maximus43 (#1651) üzenetére


Gergo_R6
csendes tag

Nem használom a kryptovalutákat annak ellenére hogy alap fiókomhoz is elérhetővé tették pont amiatt mert csak Revoluton használhatod. Revolutot egyedül sepa utalásra használom amiből máshol veszek esetleg krytot amit oda küldök és azt csinálok vele amit akarok. Sepa utalást egyébként ingyenesen csinálja (Coinbase-re ha krytozol akkor ismered) és kb fél nap alatt ott van a pénz és nem kell a kártyás fizetés miatt plusz %-ot fizetned. Ajánlom figyelmedbe az alábbi videót.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1654) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Sziasztok,

TW-nél meg tudom adni a Revolut kártyát, hogy arról menjen a feltöltés

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1655) Maximus43 válasza Gergo_R6 (#1653) üzenetére


Maximus43
tag

Igen, köszönöm ismerem és használom is.
Csak tényleg sajnálom hogy jobb a revolut az átlagnál, de nem különb igazából a bankoktól.
Illetve azt sem értem hogy a Metal vagy prémium kártya esetén miért ilyen kevés összeget lehet levenni ATM-ből no meg az átváltási limit.

Ha Amerikába nem tudnak "betörni" akkor mit várunk mi itt Magyarországon?:\

Jó cuccnak indult, még talán van bennük reményem, de rengeteg felhasználót bukhatnak a jelenlegi 2-3m-ból ha lassan fejlődnek, nem hoznak újdonságokat persze olyat amiknek tényleges hasznuk van.

ツ 12 éve tag

(#1656) KTU válasza mrrr74 (#1654) üzenetére


KTU
addikt

igen.
Én keresztbe hozzárendeltem.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1657) takcslajos1 válasza zsoltex70 (#1620) üzenetére


takcslajos1
tag

Levonta a 205 Ft/1%-os visszatöltési költséget? Vagy a teljes összeg visszament?

(#1658) mrrr74 válasza KTU (#1656) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1659) KTU válasza takcslajos1 (#1657) üzenetére


KTU
addikt

Nem von le semmit.

"1 A díj akciósan elengedésre kerül, melyet a Bank visszavonásig, de legkésőbb 2019.02.28-ig biztosít. " [link]

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1660) madrac válasza KTU (#1659) üzenetére


madrac
őstag

Ami a Visszavezetési díjra továbbra sem vonatkozik papír szerint, de ezt már tényleg kitárgyaltuk... Nézd meg, hogy milyen díjaknál szerepel ott az 1-es....

(#1661) KTU válasza madrac (#1660) üzenetére


KTU
addikt

Gyakorlatban nem von le semmit.
De ezt már 4 és fél hónapja lefutottuk.
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1662) Maximus43 válasza KTU (#1661) üzenetére


Maximus43
tag

De már hányszor!

Azért nem off topic-ként írom, mert annak ellenére hogy 2017 közepétől ismerem a revolutot, én elolvastam a minden kommentet! Persze könnyű volt mert több mint a fele simple és hogyan töltsem fel....
A fórumra 1 hónapja találtam ennek ellenére elolvastam mindent!

Tisztelt Új és meglévő tagok! Legyetek szívesek visszaolvasni!
Nem kell mindent, de biztos vagyok benne, hogy szinte minden oldalon felfog merülni az adott kérdéssel kapcsolatos válasz!

Köszönöm! :R

ツ 12 éve tag

(#1663) ANOka válasza KTU (#1661) üzenetére


ANOka
őstag

Mivel a topiknak nincs összefoglalója...

(#1664) Maximus43 válasza ANOka (#1663) üzenetére


Maximus43
tag

Az igazi problémákból össze lehetne szedni 2 oldalt.
A többit a váltás - feltöltés - simple problémák adják.
Én úgy gondolom hogy jó lenne egy összefoglaló, de nem szükséges azoknak akik a felsorolt kérdések miatt írnak. Minden oldalon felteszik és megválaszolják ezeket a kérdéseket. Amúgy meg ctrl+f oldalanként és olvasni sem kell....

ツ 12 éve tag

(#1665) KTU válasza ANOka (#1663) üzenetére


KTU
addikt

Na de pont vele futottam akkor is.
Ha lenne akkor is ugyanúgy......

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1666) hedgehog válasza Maximus43 (#1651) üzenetére


hedgehog
senior tag

Igen, sajnos ez a kriptó a Revolutnál parasztvakítás, igazából szerintem csak annyi, hogy "tőzsdézhetsz" vele... másra nem jó.
Külső walletnél meg szerintem a prepaid-debit-be futottál bele, pl. az automata benzinkutak sem mennek vele.

Azaz jó a Revolut, de inkább kiegészítőnek, elhagyni a rendes bankszámlát (egyelőre) nem lehet

-- aka p3d3str1an

(#1667) DavidQ válasza hedgehog (#1666) üzenetére


DavidQ
tag

Én voltam olyan hülye, hogy egy 100.000ftot beváltottam btc-be. Hát jelenleg (a tegnapi zuhanás után) -20ezerbe vagyok. Sajnos ilyen ez, tényleg max tőzsdézni lehet vele.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#1668) ANOka


ANOka
őstag

Hogy lehet elérni ezt a *** "bandát"?
3 nap 3x írtam nekik az alkalmazásuk chat-jében, de egy karakternyit nem reagáltak vissza rá! :((( :W

(#1669) streng válasza ANOka (#1668) üzenetére


streng
csendes tag

Hát ja, sajnos a support elég lassú, nagyon le vannak terhelve, nem tudják kezelni a növekedésüket. Ha tényleg olyan problémád van, amit csak ők tudnak megoldani (Ha a simple visszatöltés, lehet az OTP-t is érdemes megkeresni, hogy ők elküldték-e, sokunknak ment eddig, lehet most valami más volt vagy tényleg csak kifogtál valami hibát) szóval írj egy twitter bejegyzést amiben megemlíted a @RevolutApp -ot meg hogy segítség kellene, mert nagyon nem megy az ami épp nem megy. Közben kövesd is a @RevolutApp -ot twitteren. Erre néha gyorsabban válaszolnak DM (privát) üzenetben. /ne lepődj meg, a mai internetes világ ilyen, hogy twitteren gyorsabbak. ;-)

(#1670) ANOka válasza streng (#1669) üzenetére


ANOka
őstag

Nincs Twitter fiókom és nem is tervez(t)em, hogy legyen... :U
Az FB is bőven sok!

[ Szerkesztve ]

(#1671) KTU válasza DavidQ (#1667) üzenetére


KTU
addikt


szintén zenész :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1672) hedgehog válasza ANOka (#1670) üzenetére


hedgehog
senior tag

Akkor kommentelj valamelyik posztjukhoz az FB-n, arra is szoktak reagálni.

-- aka p3d3str1an

(#1673) MrPeekaboo válasza L4mie (#1647) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Akkor itt nem a limit meghaladásról van szó, ami korábban az app-ban volt, de már kiszedték, hanem arról, hogy ellenőrizni szeretnék a személy azonosságod. További részletek ezzel kapcsolatban az app-ban található Help/Getting started résznél olvasható.

(#1674) madrac válasza KTU (#1661) üzenetére


madrac
őstag

Én tudom, hogy mi a gyakorlat, csak azt nem értem másokat miért kell félrevezetni azzal, hogy azt állítod, szerződés szerint is díjmentes, ami nem igaz. Onnan másoltad ide az apró betűs részt, csak elfelejtetted hozzátenni, hogy a visszatöltésre ez pont nem vonatkozik. :U
Pedig te is tisztában vagy ezzel...

[ Szerkesztve ]

(#1675) KTU válasza madrac (#1674) üzenetére


KTU
addikt

Elnézést kérek, hogy félrevezetőt írtam / linkeltem. :)

takcslajos1 ezt kérdezte:
"Levonta a 205 Ft/1%-os visszatöltési költséget? Vagy a teljes összeg visszament?"

Válaszoltam: Nem von le semmit.

A valóságot írtam, mert eddig még senkitől nem vontak le semmit.
A linket és az idézetet kár volt belerakni.
Bár az új üzletszabályzatban meg se lehet nyitni azt a részt.

Ha gondolod töröltetem a hozzászólásaimat, hogy visszaálljon az univerzum békéje.
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1676) L4mie válasza MrPeekaboo (#1673) üzenetére


L4mie
veterán

Értem, köszi.

Akkor a lényeg, hogy senki mással nem játszottak még el innen ilyen átvilágítós dolgot... regisztáció és 10 euró feltöltése után.
Se a kérdést se az útlevéllel fotózkodást.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1677) Maximus43 válasza madrac (#1674) üzenetére


Maximus43
tag

Pedig igaza van! fél éve díj mentesen töltöm!

ツ 12 éve tag

(#1678) KTU


KTU
addikt

1eske írt egy bejegyzést a logout-on,
Simple pay nem OTP-s kártyával
Csak egy ötlet, hogy akár ide mehetne a Simple feltöltés / visszatöltés,
hogy kinek mennyi idő, mikor, költsége stb.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1679) MrPeekaboo válasza L4mie (#1676) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az ellenőrzésen mindenkinek át kell esni, mert enélkül nem lehet igénybevenni a szolgáltatást, ugyanis a Revolut is csatlakozott a pénzmosás elleni intézkedésekhez. Én kb. 2 éve regisztráltam, akkor talán elég volt egy lefényképezett személyi meg egy feltöltött fénykép. Azóta lehet több mindent kérnek már. Ha valakinek ez nem fekszik, akkor meg lehet szüntetni az account-ot és a rajta lévő pénzt a számládra utalják szerintem.

(#1680) madrac válasza KTU (#1675) üzenetére


madrac
őstag

Köszönöm, ezt rád bízom. Csak válasszuk ketté a jövőben a gyakorlatot és a szerződésben foglaltakat, hogy ne érjen meglepetés senkit sem..

(#1681) L4mie válasza MrPeekaboo (#1679) üzenetére


L4mie
veterán

Nincs is az ellenőrzéssel baj, csak furcsa volt ezért kérdeztem, hogy más is átesett-e rajta. Kérdés, lehet igényelni két fizikai kártyát? Azért érdekes mert akkor nem kéne párommal közös számlát nyitni, lehetne ezt használni és lenne mindkettőnknek egy-egy kártyája. Vagy erre nem használható/ajánlott még?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1682) MrPeekaboo válasza L4mie (#1681) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Azt hiszem két kártyát lehet rendelni, viszont mind a kettőn a te neved lesz rajta. Másrészt fő kártyaként külföldön érdemes vinni a rendes kártyádat is, nehogy meglepetés érjen, ugyanis ez egy prepaid kártya, amit néhány helyen nem fogadnak el. Volt már pár központi hiba is, ami miatt órákig nem lehetett vásárolni vele.

(#1683) tigri44


tigri44
tag

Sziasztok! Regisztráltam az ingyenes linkkel (ezúton is köszönöm :R ,elvileg már úton van a kártya :) .Addig míg megjön a Simple alkalmazásban megadnám a virtuális kártyát a visszatöltéshez. Ez lehetséges? Tudnátok mondani euro tölésű magyarországi ATM-et ha euro kp. szeretnék felvenni?

(#1684) sajti_pajti válasza tigri44 (#1683) üzenetére


sajti_pajti
tag

OTP-nek van kettő Budapesten (V. ker. Deák Ferenc utca és Babér utca a Duna Plázánál.)

[ Szerkesztve ]

(#1685) nutfile válasza Maximus43 (#1651) üzenetére


nutfile
aktív tag

egyrészt értem a problémádat, másrészt nem.
értem, mert ez így tényleg fos és nem igazi kriptodevizázás, ugyankkor
nem értem, hogy azért mert előre nem olvastad el, hogy hogyan működik, miért a revolut a hibás?
ahhoz meg, hogy egy másik oldal elfogad-e prepaid kártyát, mi köze a revolutnak?? (pl. coinbase oldalán is fent van, hogy ők nem fogadnak befizetést prepaid kártyáról...

(#1686) tigri44 válasza sajti_pajti (#1684) üzenetére


tigri44
tag

Köszi a tippet, ki fogom próbálni, közben megjött a kártya, vissza kell esetleg jelezni hogy megérkezett vagy csak vásárlással aktiválni?

(#1687) sajti_pajti válasza tigri44 (#1686) üzenetére


sajti_pajti
tag

A mellékelt leírásban minden benne van, én már nem emlékszem.

(#1688) viharhozo válasza Maximus43 (#1655) üzenetére


viharhozo
addikt

Amerikaba leginkabb azert nem tud betorni, mert nem hagyjak neki. Nem ugy van, h en most eldontom, h piacra lepek, aztan szevasztok. A Revolutnak is eloszor az Optimal Paymentstol (Paysafecard, Skrill, Neteller) kellett megszabadulni (rajtuk keresztul kaptak a Mastercardot az elejen). Ugyanis egy indulo fintech csak ugy nem fog bankkartyat kapni a ket nagytol.

Ket eve eleg aktivan hasznalom, es sztem kulonb egy banktol. Pozitiv es negativ ertelemben egyarant. Egyreszt lehet szinte teljesen ingyenes (nem tudom, van-e vmi akcio aktualisan az elso kartya dijara), ennek banknal azert vannak komoly feltetelei. Szinten komoly extra, h egy ideje ingyen toltheto hitelkartyarol, csodalom, h erre nem ugrottak ra tobben. Igazabol a cegnek csak a vasarlasbol van penze, aki nem vasarol, azon penzt bukik. Emiatt nekem az elejetol voltak ketsegeim a modell fenntarthatosagaval kapcsolatban, es ezek a mai napig megvannak, bar pozitiv, h mar van vmifele nyereseg a cegben. Ahogy nezegettem, a fo beveteluk megis a premium/metal lett, tehat csak a kartyajutalekbol nem lehet megelni.

Ami miatt megse bank, az epp az ufsz. hianya. Allitolag ha nagyon sok penzt raksz fel, akkor kapsz konnyen elerheto ugyintezot, de egyebkent annyira kevesen vannak, h nagyon korulmenyes barmit elintezni. Emiatt marad ez hasznos ugyeskedes, de nem elso szamu szamla.

Ha januartol lesz vegre bohockodasmentes forintfeltoltes, az valszeg azert komoly lokest ad neki itthon.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1689) L4mie válasza viharhozo (#1688) üzenetére


L4mie
veterán

Ha jól értem, ha lesz dedikált forint, akkor simán lehet majd pénztárcaként használni?

Nekem most az a cél, hogy hónap elején topuppoljuk asszonnyal mondjuk fejenként 20k-val és így tudjuk használni mint egy közös pénztárcát.
Mostani állapotában áfolyamon bukhatunk nem?
Mert felöltjük mondjuk 100 euróval fejenként, és ha hufban vásárolunk akkor bukunk majd valamit, azon kívül ha mondjuk gyengül a forint?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1690) betyarr válasza L4mie (#1689) üzenetére


betyarr
veterán

Ha jól értem, ha lesz dedikált forint, akkor simán lehet majd pénztárcaként használni?

így van.kérdés mikor jön el ez az idő.volt már szó ez év áprilisáról is,de aztán halasztották a dolgot.most ez év végét célozták meg,hogy elérhető lesz.de,hiszem,ha látom.
egyébként nagyon jó dolog lenne,mert ingyenes lenne a feltöltés,ellenben a tw-vel.igaz ott is ingyenes,ha valaki ingyenesen tud utalni.

(#1691) szabi__memo válasza betyarr (#1690) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tw-ről van értelme Revoluthoz utalni? Akkor már tw-n is tartható

(#1692) hedgehog válasza L4mie (#1689) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ha most HUF-os kártyával feltöltitek 100 €-ral, és azt "visszaváltjátok" HUF-ra (vagyis HUF-ban fizettek), akkor a számlavezető bankotok szerinti árfolyam, és a bankközi árfolyam (=amin a Revolut vált) közötti különbséget bukjátok.
Ez ugye erősen bankfüggő, nálam a KHB-nál ez kb. 10 Ft / €. (330 Ft-ot kér a KHB az €-ért, a Revolut pedig 1 €-ért 320 Ft-ot ad).
Ráadásul az árfolyam később is mozoghat, ha pl. a forint erősödik, akkor jársz rosszul, mert akkor a Rev egyre kevesebb forintot fog adni az euródért. (hacsak nem váltod át rögtön a feltöltött eurót forintra, mert akkor persze nem változik az árfolyam)
Mi ezért küzdünk az ilyen Simple-s refund-trükközéssel meg hasonlókkal, hogy ezt az árfolyamveszteséget minimalizáljuk.

-- aka p3d3str1an

(#1693) betyarr válasza szabi__memo (#1691) üzenetére


betyarr
veterán

talán annyi,hogy a revolutnak van virtuális kártyája is.az egy kicsit biztonságosabb,ha online vásárolgat valaki.

(#1694) hedgehog válasza szabi__memo (#1691) üzenetére


hedgehog
senior tag

le se merem írni, hogy én a Google Pay miatt tartom a Revoluton a TW helyett

-- aka p3d3str1an

(#1695) goldister válasza hedgehog (#1694) üzenetére


goldister
tag

Én azt nem értem, hogy az Otp az ukránoknak már rég elérhetővé tette a gpay, nekünk meg miért nem?

[ Szerkesztve ]

(#1696) L4mie


L4mie
veterán

Szuper, köszönöm a váalszokat.
Akkor a második kártyával megvárjuk a dedikált HUF-ot és akkor boldogság lesz, régóta kérdéses a közös bankszámla, úgy hogy azért maradjon némi függetlenség is, de így megúsznánk a közös számla költségét, ami nagyon jó lenne :K

BTW: megjött a kártya, sima borítékban :( de nagyon menő a csomagolása :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1697) brainticket válasza goldister (#1695) üzenetére


brainticket
aktív tag

gondolom mert a google elérhetővé tette Ukrajnában a google payt, Magyarországon meg még nem.

[ Szerkesztve ]

(#1698) brainticket válasza L4mie (#1696) üzenetére


brainticket
aktív tag

azt továbbra se értem hogy akartok egy revolut accounttal két névre kártyát kérni :F

(#1699) L4mie válasza brainticket (#1698) üzenetére


L4mie
veterán

Egy néven lesz két kártya, de szerintem ez nem probléma.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1700) KTU válasza L4mie (#1699) üzenetére


KTU
addikt

Mert a Revolut-nál olyan sokba kerül a kártya, ill olcsóbb szerinted a második, mint másnak az első?
:F

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.