Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1023) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv!

Gondolkodom én is egy ilyen kártya vagy számla beszerzésén, de előtte lenne pár kérdésem.
Mivel nekem itthon nem lehet számlám mert egyből megterhelik, így muszáj vagyok kifele nézegetni.
Hogyan tudok ilyet igényelni?
Azt tudom, app-ban regisztráció, személyi stb elküld..
De ehhez kell itteni számla is amihez kötik, vagy minden nélkül tudok ilyen kártyát igényelni?
Néha kellene 1-1 utalás vagy vásrlás, de már unom meg gondolom mások is, mikor megyek hozzájuk hogy te utald már át nekem ezt ide meg oda vagy ha szeretnék valamit, akkor adjam meg az ACC-om másnak, hogy le tudja ő bonyolítani a vásárlást.
Szóval engem az érdekelne röviden, hogy megy e hazai kártya nélkül is ez, illetve milyen múdon tudok rá pénzt feltenni.
Bemegyek xy bankba, ide meg ide szeretnék utalni ennyi pénzt azt annyi.
Vagy hogyan megy ez?

Előre is köszi a választ.
Beleolvasgattam az elejétől, de már megakadtam a TW meg PP meg minden dolgon, mikor írva volt hogy kell vagy nem kell, mert minek bevezetni másik céget is a dologba stb..

Tehát nekem egy számla / kártya kéne amiről tudok utalni, esetleg fizetni mert az ittenieket mindig megterhelik, és muszáj felmondanom őket mert se nem tudnak nekem utalni meg én se, hiába tennék fel rá pénzt, azt elnyelik. :(

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.