Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) golya32 válasza selenge (#9286) üzenetére


golya32
aktív tag

Enyémet amit Sainttól vettem napi szinten használom, a belseje 8910i 3-4 napot megy, és nagyon jól bírja, de tokban hordom.
Köszönet érte neked Saint :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#9302) selenge válasza pszili8 (#9299) üzenetére


selenge
tag

pff, "Pinusz" de szép :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9303) pszili8 válasza selenge (#9302) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ja :DDD Mondjuk egy 0-ástól nem vennék ennyiért semmit.árul 2db 8910-et is..

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9304) selenge válasza pszili8 (#9303) üzenetére


selenge
tag

nem értem ezeket az idiótákat, akik ilyen hülye nevekkel akarnak eladni több 10ezres cuccokat... én már megtanultam, hogy csak olyantól veszek, akinek normális nickje van

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9305) KSparrow válasza pszili8 (#9303) üzenetére


KSparrow
senior tag

nem azért de azt a képet a kóláról áttam már. sztem ez Teflon02. komolyan.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#9306) csoda120


csoda120
tag

Ma este kicseréltem az S45i kejelzőjét mert be volt törve.Egy S45 volt a donor.Qvára utálom ezeket a pattintós siemenseket,elég nehéz szét pattintani őket anélkül,hogy az ember megsértené az éleit :W :(((

8850,8910 annyira nagy téma,hogy már kezdem sz@rul érezni magam,amiért nekem egyikből sincs :( :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#9307) k. válasza SyntaxeError (#9251) üzenetére


k.
őstag

Apukám első telefonja!
Mi meg kidobtuk.... Ha akkor tudtam volna mekkora királyság:D

(#9308) KSparrow válasza csoda120 (#9306) üzenetére


KSparrow
senior tag

háhá nekem már mindkettő van. ;] ;] :P amúgy ha nagyon rosszul éreznéd magad8850 miatt írj pirvit! van egy.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#9309) csoda120


csoda120
tag

Ment...Kiváncsi vagyok,most sikerül-e majd megeggyeznünk :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#9310) zorzy4


zorzy4
őstag

anevemearl Itt egy t39. Végfokos de ennyiért megéri. [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9311) zorzy4


zorzy4
őstag

Megnyertem a garmin aukciót! :DD :DD :DD

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9312) KSparrow válasza zorzy4 (#9311) üzenetére


KSparrow
senior tag

yeee! :))

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#9313) selenge válasza zorzy4 (#9311) üzenetére


selenge
tag

gz!!! megkérdezhetem mennyi lett a vége? engem is érdekelt volna, de nem licitáltam rá... :)

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9314) Gaborpecs válasza pszili8 (#9303) üzenetére


Gaborpecs
újonc

Ö volt az Amigo vagy mi volt a neve,csak gondoom kitiltották vmiért.engem egyszer átbaszott pont egy ilyen 8850el.

(#9315) zorzy4 válasza selenge (#9313) üzenetére


zorzy4
őstag

2250ft

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9316) Gaborpecs válasza pszili8 (#9299) üzenetére


Gaborpecs
újonc

egy is izelitö az értékelésiböl.
[link]

(#9317) Magnum_ válasza Gaborpecs (#9316) üzenetére


Magnum_
nagyúr

korrekt története van.

I humbly and respectfully decline™

(#9318) KSparrow válasza Gaborpecs (#9314) üzenetére


KSparrow
senior tag

jaaaa Amigo001! jaja. tudtam, valahonnan ismerős a coca cola. :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#9319) golya32


golya32
aktív tag

Vatera futárral NE küldjetek semmit 17.-én feladott telefon még mindig nem ért oda..
Futárszolgálat meg nem elérhető

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#9320) pszili8 válasza Gaborpecs (#9314) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ismerem Amigot,mint felhasználót,látni szoktam az aukcióit,már régebben venni akartam tőle vmit,de az értékelések láttán meggondoltam magam.Most így beugrott,hogy pinusz=amigo,ő árulta ezeket a termékeket...
Csoda:szerintem nem edd magad amiatt,hogy nincs 8850-ed meg 8910-ed,pont azon gondolkoztam,hogy 5év múlva tele lesz a vatera 8850-nel,meg 8910-el,és a nagy klasszikusok amik most is ritkák elfelejtődnek...Sokan pl a Siemens SL45-öt sem nézik sokba,pedig milyen korszakalkotó,telefon,hihetetlen mennyit tudott akkor,1Gb-ig bővíthető,java,mp3.Nekem legalábbis egy időben ez a teló volt a mániám,van is hozzá,dokkolóm,sztereó füles,mono füles hangerőszabályzóval,korabeli Sandisk 64megás MMC,1 gigás mmc.Egyébként gratula az s45-höz,nekem a párja is megvan az ME45,a belsejük full ugyanaz,csak az előlap más.
Golya32:pedig milyen megbízható,és milyen drága... :DDD

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9321) golya32 válasza pszili8 (#9320) üzenetére


golya32
aktív tag

Jaa igazad van nekem most is van sl42 és ME45 mindkettő nagyon szép állapotban.
Anno még a westelnél vettem az első sl45-t 100e volt előfizetéssel, szerencsére a cég megvette nekem.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#9322) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#9310) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszi, már rá is tervezek állítani egy vaterás ismerőst.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#9323) Magnum_ válasza pszili8 (#9320) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Dehogy lesz tele a vatera azokkal, plane nem korrekt eldnyokkal.. :N

I humbly and respectfully decline™

(#9324) csoda120 válasza pszili8 (#9320) üzenetére


csoda120
tag

Igazad van :K
Hisz most mindenki 8850 és 8910 lázban ég,mindenki felvásárolja őket,így tele lessz a piac,na meg egy idő után unalmas lessz.
Az enyém S45i egy simából vettem ki a kijelzőt.Gyönyörű olyan bézs színű :B
SL45 van 2db-om,de egyik sem működik
ME45 most egy sincs ,2hete adtam el 3db-ot 3k-ért (hibásak voltak)
Nálam jelenleg az SL55 a favorit,mióta megvan minden nap a kezembe veszem és nyomkodom egy keveset.Nagyon dúrva,hogy ilyen pici telefont tudtak alkotni akkoriban és még nem is kényelmetlen.Próbáltam vele sms-t írni és egyszer sem nyomtam félre,adtak egy törést a gomboknak,amitől könnyebb sms-t írni :)
Neked is gratula az SL45 "csomagodhoz" hozzá való dokkolót még nem is láttam :Y
Na igen ugyanaz csak az ME45 csepp,por és ütésálló,ezért is kedvelték/kedvelik annyian az emberek.

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#9325) Magnum_ válasza csoda120 (#9324) üzenetére


Magnum_
nagyúr

majd 5 év mulva megnézzük, mennyi normális 8850 meg 8910 lesz. már most nagyon kevés normális van.

I humbly and respectfully decline™

(#9326) pszili8 válasza csoda120 (#9324) üzenetére


pszili8
aktív tag

Egy pár kép róluk:


Ez már betegség?

Ennek a dokkolója tényleg arra való amire kitalálták,rá lehet kötni töltőt,adatkábelt,LAN kábelt ha modemként akarod használni.
Saint:Ebben neked van igazad,normális biztos nem sok lesz,már most sincs,csak ki lehet fogni.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9327) zorzy4 válasza Earl_Muttley (#9322) üzenetére


zorzy4
őstag

Fix ár csak meg kell venni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9328) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#9327) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Már találtam is egy embert, örök hálám minolta azért hogy szóltál.

Jah még régebben ment egy Pm, olvastad?

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#9329) golya32


golya32
aktív tag

kicsit off, nem tud valaki esetleg megbízható helyről peugeot partner szívódízelt közepes állapotban?
Most hogy emelik a benya árát be kell valamit újítani..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#9330) pszili8 válasza golya32 (#9329) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nekem Peugeot Expert 1,9td van,lehet nemsoká eladó lesz :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9331) ligeti8 válasza golya32 (#9329) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Mi is ilyet keresünk :D
Elég dzsuva a magyar kínálat, mondjuk nálunk a plafon 500 ...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#9332) pszili8 válasza ligeti8 (#9331) üzenetére


pszili8
aktív tag

Haszongépjárművekre nincs regadó,szval megéri kintről behozni.Itt ütik-vágják a céges autót,nem foglakoznak vele,majd lesz másik :(((

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9333) arkades


arkades
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy Nokia 7210-be jó-e a 3220-as kijelzője?

Каждый дрочит как он хочет.

(#9334) selenge válasza golya32 (#9329) üzenetére


selenge
tag

én hajtottam 1,7es szívót, ne akarj, igaz citroen volt, de ugyanaz a konstrukció tudtommal, napi 6-700km-t mentem vele. gondjaim vele:
1, 180cm feletti embernek rohadt kényelmetlen (én 196vok, szenvedtem benne mint állat)
2, gyenge mint a harmatos xar, völgyídon az emelkedőn 100at alig akarta tolni (jó, ez nem egy kifejezetten megkímélt darab volt de:)
3, rengeteget eszik, mert az erő hiányában magas fordulatszám kell hogy tudj előzni, gyorsulni, még a rengeteg motorfékkel ellensúlyozva is 8-9lityót nyakalt

ajánlom mindenképpen az utána érkező generációt, a hdi motor jó, erős, keveset eszik (5-6 liter) mert 3másik ilyen volt a flottában, volt olyan ami 800ezret futott és a motorhoz nem kellett még hozzányúlni (az más hogy kuplung, váltó többször cserélve lett :D)

akkor már inkább corsa combót vegyél, az 1,7es szívó elég jól megy és 7literrel (az is volt nálunk)

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9335) pszili8 válasza selenge (#9334) üzenetére


pszili8
aktív tag

A fogyasztást a cipő nehézsége határozza meg :DDD A váltóról ne is beszéljünk,nem tudom ki találta ki ezt a bowdenes megoldást,nagyon pontatlan.Pl.az én expertemmel ha 90-100-al megyek akkor 5l-t fogyaszt,ha 130-140 akkor 8l.Ilyenek a francia autók,faternek volt céges kocsija egy citroen "szara" 1.9td normál tempónál 5l,ha tolta neki 150 körül akkor 9-10l.Ugyanez a megboldogult Audi A6-osunk 100-110 körül 7l,150-160 körül 7,5-8l,az csak mellékes,hogy 180-nál a légy fingását meg lehetett hallani olyan csendes volt.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9336) selenge válasza pszili8 (#9335) üzenetére


selenge
tag

de egy sima szívót ne hasonlíts össze a td-vel... a turbo rengeteget számít, pont 2liter körül...

tudom, hogy a láb i8s számít, ha nem kellett előzni, akkor mindíg 2,5-3ezernál váltok (ugyanígy a 2000es 136lovas vectrámban is-amit nehéz megállni :) )130nál max lejtőn ment többet amúgy:)

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9337) pszili8 válasza selenge (#9336) üzenetére


pszili8
aktív tag

Igen ,valamit valamiért :)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9338) KSparrow válasza arkades (#9333) üzenetére


KSparrow
senior tag

szerintem nem., de nem biztos. a 7210be a 6110 3120 3100 stb a jó, a 3220 az 6020 meg 6021. lehet hogy jó, de sztem nem (a 7210 kikapcsolva fekete a másik meg fehér. persze egy próbát megér, de sztem nem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#9339) selenge válasza pszili8 (#9337) üzenetére


selenge
tag

mindenesetre hdi-t de mindenképpen tdi-t ajánlanám, nme kerül sokkal többe, vagy mint írtam a corsa vagy a kadett combót, azok elnyűhetetlenek

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9340) arkades válasza KSparrow (#9338) üzenetére


arkades
aktív tag

Hát köszi, ez sajnos nem jó hír :(

Каждый дрочит как он хочет.

(#9341) csoda120 válasza Magnum_ (#9325) üzenetére


csoda120
tag

Normális igen,lehet kevés lessz,de kintről behozott felújított rengeteg :)

(#9326) pszili8 Nyugi gyógyítható :D Nekem még csak 2db van,de egyik sem működik,neked mind a 4db szuperál??Amúgy gratula hozzájuk,szépek nagyon :K

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#9342) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ericsson T10est keresek.

Állapot szín mindegy, működnie se muszáj, de flippje legyen.

Esetleg jöhet T18 is...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#9343) Magnum_ válasza csoda120 (#9341) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én felujitott 8910-eket se nagyon látok.... de én mondjuk nem értek hozzá.

I humbly and respectfully decline™

(#9344) pszili8 válasza csoda120 (#9341) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az SL45i meg egy Sl45 műxik rendesen,az egyik biztonági kódos,1 próba van,a 4ik ami szét van robbantva,az nem jó már,azon tanultam meg,hogy kell szétszedni okosan az sl45-öt :DDD .Ja a biztonsági kódost telefondobáló versenyből mentettem.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9345) csoda120 válasza Magnum_ (#9343) üzenetére


csoda120
tag

Én arra utaltam,amiket Kínából rendeltél Te is... :)

Mi a különbség a sima és az i-s verzió közt?Na és mi a titka a szétszedésnek,hogy ne sérüljön? :U

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#9346) pszili8 válasza csoda120 (#9345) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az i-s verzió ritkább,annyi a különbség,hogy az i tud java progikat futtatni,de a sima verzióra rá lehet rakni az i-s szoftverét és úgy abban is lesz java.Nekem is java-s a sima verzióm.A szétszedésben nincs semmi titok,itt van ha érdekel.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9347) selenge


selenge
tag

basszus, talátam egy újonnan 30ezres kávéfőzőt :D lol
bocs az abszolute offért :)

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#9348) csoda120 válasza pszili8 (#9346) üzenetére


csoda120
tag

Köszi ez hassznos lessz számomra :R

Facebook: szerelem a négyzeten

(#9349) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Azért nem csak a telókból vannak retro különlegességek, érdekesség képpen nézzétek meg ezt az első szériás Walkman-t 1981-ből!
[link]
Már véget ért az árverés amikor megtaláltam, de valami eszméletlen áron, 1025USD-ért (217.000Ft) ütötték le! :Y :Y :Y
Szóval ezügyben is érdemes mindenkinek körülnézni otthon! :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9350) selenge válasza Stimpy001 (#9349) üzenetére


selenge
tag

nagybátyámnak van egy hasonló sonyja...
egy minidisc player mitér manapság? :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.