Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#798) skylinelaca válasza meroly (#797) üzenetére


skylinelaca
senior tag

máris, csak a képfeltöltés nem működik nálam... szokás szerint.. de a listát addig leírom... Nokia: /8310/: ő a második 8310 es a családban, az első sajnos a kocsiba maradt és feltörték és ellopták :(( teljesen jól működik csak kicsit kopott. /6510/: a tesó , őt kb 2 évvel ezelőtt láttam meg gsm boltban az árpád híd egyik gsm boltjában, majd hosszas nézegetés után megszereztem magamnak ,kitűnő állapotban és teljesen jól működően! /6310i/: nemrég került hozzám, nemtudom retrónak számít-e, jól működik de a kijelzőjén 2 pixelsor nem működik, szerencsére pont olyan helyen van ami a menüben a legtöbb helyen nem zavaró! /5210/: ő a második 5210-esem, az első az teljesen fullos volt, dobozzal mindennel, de szerencsére megszereztem hozzá az eredeti karpántot! /3510/: egy barátom által jutottam hozzá, teljesen jó állapotban , anyni ahibája hogy az alsó billentyűzetet megvilágító led hiányzik belőle, szrencsére beszerezhető mert az alsó 2 led egy külön alkatrészen van. /3410/: ő a 3. (!) 3410 esem. az első rossz volt , a másodikra nem emléxem h mi lett vele, ez a 3. pedig tökéletes. 1500 ft volt vaterán mert westek-es volt, de csak addig amíg hazajöttem :) hibátlan az előlapja is. /3310/: na ő nagyon régi akkor vettük mikor megjelent, és azóta is nálunk van és semmi baja sincs!! Az utolsó egy alcatel 715, sajnos vodás, de 2 kártyám van az egyik vodás, de gyakran élek még vele :) nagyon jó telefon főles az a @ a hátulján ;) ph-n szereztem be úgy 2 éve azóta nálam van. Irigylem Algieba-t ,hogy van neki 2 7650 ese is... nekem egysem volt , de volt két 3650-esem és egy 3660-asom is :) szeretem ezeket a telefonokat... jó őket használni még ma is!

Üdv: Laca

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.