Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Héten elvileg jön egy két finomság, sőt inkább ma kellene itten lennie:
7270, 8850...
Majd jelzem úgy is ha itt lesznek,

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#6602) meroly válasza ligeti8 (#6601) üzenetére


meroly
veterán

7270-et jó sokáig használtam, imádtam :K

Impossible is nothing

(#6603) golya32


golya32
aktív tag

Nekem 7200 kell, esetleg valaki tud eladót?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#6604) golya32


golya32
aktív tag

8910 hez kellene ház alsó része 2db oldalsó gombbal, rugó és a rögzítőgyűrű.
Valakinek van elfekvő?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#6605) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Valaki tud olcsón egy nokia 6610 házat?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6606) pszili8


pszili8
aktív tag

Ma sem bírtam ellenállni,és vettem egy dobozos Siemens M65-öt :DDD Októberben sem fogok enni annyi telót veszek,nem is baj mert rám fér :N
anevemearl:előlap kell vagy ház?Sima vagy i?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6607) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Hello!
Sima (kamera nélküli)

Elö-és hátlap + bill.

Nagyon ramaty az egész de müködik.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6608) pszili8 válasza Earl_Muttley (#6607) üzenetére


pszili8
aktív tag

Előlapom van,használt,de gombsor nincs :(

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6609) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Mennyire karcos?

Hátlapod is van?

Milyen szinű?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6610) ligeti8 válasza Earl_Muttley (#6609) üzenetére


ligeti8
csendes tag

nekem van zsír billentyűm

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#6611) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

És mennyibe fájna nekem?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6612) ligeti8 válasza Earl_Muttley (#6611) üzenetére


ligeti8
csendes tag

500 forint plusz posta vagy eljössz érte

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#6613) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Hova?

Házad nincs?

Csere egy SE dokkolóra?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6614) pszili8 válasza ligeti8 (#6612) üzenetére


pszili8
aktív tag

8210-hez nincs véletlen gombsorod?
anevemearl:ezüst színű,kopott de nem vészes.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6615) ligeti8 válasza pszili8 (#6614) üzenetére


ligeti8
csendes tag

nincs

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#6616) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

pszili Egy képet kérhetek?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6617) golya32


golya32
aktív tag

Fujitsu siemens N500 GPS pda dobozosom van, érdekel valakit?
Csere retro telóra is érdekel, de csak nokia!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#6618) bwoay


bwoay
nagyúr

nnah, nagy küzdelem árán (SIM-re másolás, onnan tel.könyvbe, aztán átirkálás) sikerült migrálnom a telefonkönyvem a v60i-re, de mikor a T720i-t akartam hasonló módszerrel lekezelni, akkor kiderült, hogy annak csak 100 férőhelyes a telefonkönyve, muhháháhá! persze a neten szinte mindenütt 500-as kapacitásról regélnek, de mint utólag kiderült, az a T720-ra jellemző, az i változat memóriájából az MMS miatt akkora darabot csíptek le, hogy a kontaklistának csak 100 hely jutott. szuperjó. a retro korlátai.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6619) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Kinek milyen eladó ericssonja van?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6620) pszili8 válasza bwoay (#6618) üzenetére


pszili8
aktív tag

Neharagudj hogy ezt mondom,de a T720i sztem egy kalap sz*r.Alig van már belőle működőképes,de újkorában sem bírták sokáig.Fater vett egyet 2004-ben 60k-ért bírta egy hétig,aztán két hét szervíz,ekkor ment kb megint 1-2 hetet,aztán megint ment a szervízbe ezúttal 3 hónapra(!),fater elment érte beletette a kártyáját elindult aztán egyszer csak minden eltűnt se kép se hang.Na itt lett elege kis levelezgetés volt a voda igazgatósággal aztán adtak helyette egy Nokia 6100-ast ami akkor még 90k körül volt,akkor jött be,de nem akartak balhét. :N Nem csak fater telefonja volt ilyen.A v60i 100x többet ér.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6621) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#6619) üzenetére


Magnum_
nagyúr

neked ajánlottam fel ingyen A1018-at, de ha az ingyen telefonért se tudsz eljönni, akkor ha pénzt kérnék érte, még annyira se sikerülne :))

I humbly and respectfully decline™

(#6622) meroly


meroly
veterán

Bakker srácok ez a 6310i hihetetlen, egy hete pihen a táskámban és még csak egy pötty ment le. És igen, be van kapcsolva és sim is van benne. Meg néha nyomogatom.
Ilyen akku teljesítményt szeretnék a főtelefonomtól is! ;]

Impossible is nothing

(#6623) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#6621) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hello!

Ha a legfiatalabb gyüjtö volnál, akkor te se preferálnád a személyes talit.

Meg hosszu napom van kedden. Szerda csütörtök, csak borárosig jó csak a péntek jó lehel útig.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6624) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#6621) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hello!

Ha a legfiatalabb gyüjtö volnál, akkor te se preferálnád a személyes talit.

Meg hosszu napom van kedden. Szerda csütörtök, csak borárosig jó csak a péntek jó lehel útig.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6625) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#6621) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hello!

Ha a legfiatalabb gyüjtö volnál, akkor te se preferálnád a személyes talit.

Meg hosszu napom van kedden. Szerda csütörtök, csak borárosig jó csak a péntek jó lehel útig.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6626) meroly válasza Earl_Muttley (#6624) üzenetére


meroly
veterán

Nem hiszem hogy ez korfüggő lenne.... mér félsz hogy elüt és elveszi a pénzedet? :DDD

Impossible is nothing

(#6627) Earl_Muttley válasza Earl_Muttley (#6625) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Pedig csak 1x nyomtam meg a küldést...

Meroly: Mint a sajnos 3x elküldött hszben írtam, nincs idöm.
Meg anyám félt mindentöl, neki meg stílusa van, és kisérgetne.
Pedig mennék ft-re is..
Bár lehet hogy a gyüjtöktöl félt, mert szerinte aki ilyenre pénzt áldoz, az...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6628) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#6627) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én spec örülnék is, ha mutterod jönne, főleg, ha jó bőr :D :D

Mr.Roy: nagyon érzed te, hogy én milyen vagyok valójában, de azért örülnék, ha titokban tartanád az igazi énem ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#6629) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Te nem örülnél annak...

Második felére nem reagálok..

Bár megmutatom neki a képedet...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6630) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Saint: Megmutattam anyámnak a képed azt mondta túl machó vagy, és még az sem volt enyhítő körülmény hogy ingyen telókat adsz a fiacskájának. :)) :)) :DD :D :) :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6631) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Egyébként pénz beszél kutya ugat, értsd: Pénzért,elhozza vagy elpostázza.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6632) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#6631) üzenetére


Magnum_
nagyúr

általános szabály: a vevő megy az áruért.

I humbly and respectfully decline™

(#6633) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ha fizetem a pk-t akkor más a helyzet.

Anyámak tetszik a 8910.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6634) pszili8 válasza Earl_Muttley (#6631) üzenetére


pszili8
aktív tag

Te ezt honnan szedted? :DDD Apám besz*rok,ez a pizzafutárnál van így esetleg :N Általános példa erre a sültgalamb és a száj esete :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6635) Earl_Muttley válasza pszili8 (#6634) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Tapasztalat, bár mázlim lehetett.

Ha van időm megyek én Mucsaröcsögére is,de nincs idöm.
Azaz: Szünetek, Nyár, esetleg Fórumtali ha beengedtek.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6636) pszili8 válasza Earl_Muttley (#6635) üzenetére


pszili8
aktív tag

Sztem senkit sem zavarsz fórumtalin,sőt :)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6637) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ezek szerint teljes értékű tag vagyok, vagy csak hogy legyen kit kínozni, és kinek a kezdeti botlásain viccelödni? Második rész viccnek szánva.

A kezdeti botlásaimért bocs mindenkitöl.

Hol van és mikor?
Mert öseimet rábeszélem, hogy dobjanak el oda de 100 m távolság a helyszíntöl.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6638) fullextra válasza Earl_Muttley (#6631) üzenetére


fullextra
tag

13 voltam amikor az első 8800-ámat vettem, 120k-val átmentem a fél városon és megvettem/elintéztem magamnak ami kellett... :)

nem korfüggő, azóta elég sokat üzletelgettem mindennel, soha nem ütköztem személyesen csalóba, csak jó tapasztalataim vannak, bár voltak fura emberkék azokat már írásban és telefonon kiszűrtem...
szóval csak bátran, valahol el kell kezdeni, aztán később nem lesz ott mutter melletted, hogy megvédjen... ;]

(#6639) Earl_Muttley válasza fullextra (#6638) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

fullextra:

Sajnos nálunk apai nagymama még azt se engedi hogy egyedül járjak haza, de már erre szarnak a szülök. Neki van pénze, befolyásolja az egész családot.
Azt hiszi hogy itt pedofilokkal levelezek.
Anyám engedne mucsára is vonattal.
De nem így van.
De már kezdek sz..ni rá.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6640) Earl_Muttley válasza fullextra (#6638) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Egyébként az a baj hogy a család csak veszélyes hulladéknak hívja szeretett gyüjteményemet.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6641) KSparrow válasza Magnum_ (#6628) üzenetére


KSparrow
senior tag

naja. te Anevemearl kedves kísérőjével, én meg a te barátosnéddel lépnék olajra.. :DDD ;] de a gyűjteményem közelébe nem engedném.. :N
#6640) anevemearl:
nekem se kultiválták az elején, de most már hogy látják van ebben biznisz, nem zsörtökődnek annyit itthon, na meg úgy vannak vele, hogy ha 5 év alatt nem untam meg... a 8310, 8910i, 9110, stb meggőző tud lenni, de erre áldozni is kell. (és hozzá az árat itthon eltitkolni, vagy egy kicsit lejjebb hazudni- pl a Benefon ESC 13.000 :Y volt, apa úgy tudja, cseréltem :U )
én speciel jobban örülök, ha van velem valaik értelmesebb-szülő, vagy ismerős, mert akkor több szem többet lát. persze megoldom egyedül is (mint nyáron a Djuice-szerződést, vagy egész nyáron probléma nélkül voltam nyári munkkán fotósként a Blikknél), de magabztosabb vagyok, ha van velem valaki. mondjuk eddig ki volt nyalva a se**em, szal megszoktam a kényelmet, de a függetlenséget se bánom. ;) amúgy 19 leszek nemsokára. szal épp itt az ideje a függetlenedésnek. ha belegondolok, hogy van aki ilyenkor házasodik... :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#6642) Earl_Muttley válasza KSparrow (#6641) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Anyámról leszállni... :)

Engem viszont számontartanak, bár mint mondtam FT-n csak és kizárólag én.
Nálad se tolerálták eleinte, most már hogy állnak hozzá?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6643) Pastika válasza Earl_Muttley (#6642) üzenetére


Pastika
tag

Hát srácok sajnos ritkábban leszek itt mert beindulbaz állavizsgaidőszakom és tanulás ezerrel. De ha minden jól megy decemberre dr címet szerzek, úgyhogy szurkoljatok :K

(#6644) Earl_Muttley válasza Pastika (#6643) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Drukkolunk!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6645) golya32 válasza Earl_Muttley (#6639) üzenetére


golya32
aktív tag

Én ma voltam BP n de nem volt tali senkivel csak majdnem... :))

Csak akkor engedném a 13 éves a gyerekemet egyedül, ha etnikum mentes helyre megy!!
Még csak 10 éves a leányom de már mászkálgat egyedül, a telokat viszont mindig én veszem neki, de Ő inkább se párti, volt nálam 2 hónapja LG KU990i az se kellett neki.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#6646) KSparrow válasza Earl_Muttley (#6642) üzenetére


KSparrow
senior tag

talira simán engedtek, sőt, akarták is menjek, mert sehova nem megyek... mmint én metál zenét hallatok, metálkoncertre-na oda nem szívesen engednek (a Rammsteint nagyon bánom, hogy kihagytam, de ha majd Berlinben élek... :K ) de ha nagyon akarok, mehetnék, ilyen "igyuk le magunkat a sárga földig drogozzunk meg menjen egész nap a tuctuc zene"-partiból... hát azt messze elkerülöm... Amikor Berlinben kinnvoltam, iskolai szervezésű úton, és némely este szabad volt, elmentem egy ilyen partihelyre, de annyira béna volt, hogy szinte menekültem, aztán utána nem is mentem többet. helyette fogtam a fényképezőt, és egyszál magam bérlettel a zsebemben, felpattantam a metróra, és megnéztem a Brandemburgi kaput, az Alexanderplatzot, meg úgy csaptam egy általános esti városfelfedezést. ennél jobb kalandom sose volt. (na jó, a 2 hét Nürnberg lehet jobb volt, mint egyszál magyar... :P host családnál, délelőtt iskola, délután meg vagy program, vagy szabad, fele fele megosztva... na tuti kimegyek németbe ha itt végeztem a tanulással ;] )

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#6647) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#6635) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nincs időd? félre értés ne essék, de szerintem vannak nálad itt elfoglaltabb emberek.... nekem 12évesen az volt a dolgom, hogy suli után hazamentem, lerakni az oskolatáskát, aztán irány biciklizni, kosarazni, stb...

golya32: maj'legközelebb, ami késik...
a lány gyermek meg persze más kérdés.. húúúú, nekem ne legyen lányom, ugy félteném... :DDD

apropó! lehet, hogy megválok pár telefontól, mert lehet, hogy van vevő a pécsi lakásomra és kelleni fog a zsé mosogépre, stb.. de vigyázat, ez már a "gyűjtemény" legjava, ára is lesz ;]
(8910 és 6310i marad)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#6648) bwoay válasza pszili8 (#6620) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem haragszom, de azért azt talán leszögezhetjük, hogy az öreged kálváriája mit sem változtat az én telefonom állapotán. kb 4-5 éve vehettem haszáltan, és most szívesen használnám, persze csak ha senkinek nincs ellenvetése :U Ami pedig a v60i-t illeti: persze, ordít róla, hogy komolyabb készülék, de majdhogynem azzal a menüvel, ami a p7389-es timeportokban is volt. Ahhoz képest üditően hat a T720i menüje, pl a telefonkönyv/üzenet kezelés.

PS: amúgy én meg pont a Nokia 6100-ról vagyok rossz véleménnyel, annak a készüléknek kritikán aluli volt a hangminősége (mondjuk nem Panasonic VS3 szint, annál szvsz nincs lejjebb)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6649) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

golya32: Én sem megyk mindenhová szívesen, reggel 7-7.30 között utaztél a 38-as buszon?
Etnikumi járat. Lányodnak nem kell mobil? :Y Én 8 éves koromba mobilt kunyeráltam, fél év után összejött, egy Siemens C75.

KSparrow: Anyámnak kijelentettem hogy OTT AKAROK lenni az FT-n.
Berlin szép hely lehet, te meg jobb is hogy elkerülted az ilyen partyt, van egy haverom aki már alkoholizál, pedig egyel feljebb jár csak.

Saint: Mire hazaérek... Ezen a környéken te nem bicikliznél, kosárpálya játszótérrel egybekötve 5-kor zár,meg nem vagyok különesebben magas. Meg inkább a suliban vannak haverok. Meg jó jegy=hard cash, ami egy gyüjtőnek ugye nem árt.

Na lépek suliba.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6650) zorzy4 válasza bwoay (#6648) üzenetére


zorzy4
őstag

Meg lettem szólítva panasonic vs3mal. Na otthon megnézem hogy igazad van, de tapasztalatom, hogy a panák inkább a mezőny fölött vannak hangminőségre ami a nokiákról nem minden esetben mondható el.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.