Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#471) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

sziasztok! nekem még mindig egy nokia 6510-es telóm van :C
-most augusztusban lesz 5 éves.. hibátlanul működik max térerő, kb 5 napig birja(de már egy új aksival ami most kb 1 éves) ..kicsit már karcos meg kopott meg párszor már leejtettem mostanában de még mindig müködik nem úgy mint egy mai teló... egyszer kicsúszott a zsebemből és egy 15 fokos lépcsön lement :DDD ..darabokra esett szét az elölap oldalából egy darab kitört a hátlap tartó pöcke eltört aksi kiszállt vagy 3 méterre ...öszeszedtem, összeraktam bekapcsoltam és jó :) ennek már vagy 2 éve és azóta se fagyott vagy szart be !..eddig ez a legjobb telefonom amit vettem az fix ! ..ami még nagyon bejön benne hogy az elölapját leszedve(Xpress on vagy mi :DDD ) van hat db kis kék szinben pompázó ledecske ami olyan rohadt jól világít hogy sok zseblámpa mehet a búsba :DDD akinek ilyen telója van még az tudja miröl van szó :) ... respect nokai 6510 :R :))

Gebriel hu az nagyon karaj kis teló ! ennek nem titán vagy milyen fém borítása van vhol ? :F

[ Szerkesztve ]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.