Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38011) quailstorm válasza #45553408 (#38010) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Moderátor létedre személyeskedsz, már megint. Gratulálok.
Most már a te homokozód, remélem örülsz neki. (mellékesen én aztán nagyon periféria és marginális voltam itt mindig is, szóval nagyon mellényúltál)

Rendőrös példád rossz. Üzleti döntéseket meg ne hozzál az életben.
Az, amit és ahogy csináltál ebben a topicban, az rossz szájízt okozott sok topiclakónak és hozzájárult az új hozzászólások számának csökkenéséhez.
Véleményem szerint ez ellentétes a topic érdekeivel és ilyen esetben én kétszer is meggondolnám mennyire éri meg bunkórendőrt játszani. (erről mintha már írtunk volna még az elején)
Az, hogy a HA!-n van retro kategória, meg gyakorlatilag a piaci igények kielégítése volt, csak kicsit furcsán sikerült eljutni a felismeréshez.
Vaterán is van retro, igaz mobilra még nincs, tehát akinek ez üzlet, az is rájött már hogy ilyen kell.

Szerintem végleg befejeztem az ide való posztolást, most már tényleg. Részemről a problémát úgy oldottam meg, hogy discordon retrózok, bár a PixelPipes nem fedi ezt a topicot, inkább az én érdeklődésemet. De biztos van olyan is, mint a topic, meg lehet csinálni is.

Mindenesetre a toxikus és bizonytalan környezet az nem olyan, amibe energiát fektetnék.

Bár amúgy az is igaz, hogy neked üzleti érdeked nem fűződik a PH!-hoz, tehát úgymond te nem szolgáltatsz, csak önkénteskedsz. Magyarul neked nem üzleti érdeked az elégedett fórumozó, vagy a fórumozók megtartása sem.

De amúgy tényleg, 1 bitesen, hogy mi a problémám, így utoljára:

Volt egy topic amibe szívesen jártam és amit szívesen követtem.
Lett belőle egy topic amibe már belenézni is csak félve tudok, mert random radírok jöttek mentek az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.