Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23040) KSparrow válasza meroly (#23039) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem is ugyanígy van az alkatrészes dobozban. az 86 órás, de ázott, tuti. ment, de meghalt. Lehet eladom, ha ilyen jó árban megy :DDD

Én se akartam érintőset, de be kell valljam, a 808 megváltoztatott. Nem volt jó tapasztalatom velük sajnos, amit most eltettem N97 mini, abban is rettenet a rezisztív. De a 808 az szuper. Nem isteníteni akarom a telefont, de nagyon kényelmes. Persze, nem mondom, könnyű rajta elgépelni, és menet közben nem lehet, nézni kell, (ebben jobb volt az E90, csukva simán írtam rajta amit akarta, közben beszlgettem és mentem előre..:D ) de a rendszer stabil, netezni kényelmes, szép a képernyő, HDMI-vel kiteszem a képet TV-re és úgy nézem a sorozatom, és tovább is bírja.
Én egyelőre csak a vakon gépelést hiányolom belőle.
Nekem az a bjom, hogy nincs normális telefonom, másodtelónak. N95 túl szép, N95 8gb T-mobilos, N97 mini szintén, 5230 Vodás, 3720 most volt (bár bevált, elketyeg egy hétig, igénytelen kis kütyü), a mostani R320-asom akkuja bizonytalan... Nem könnyű az élet :D Hiába van 215 (?) :DDD Azt se tudom, hány darabom van :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.