Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) arkades válasza KSparrow (#15500) üzenetére


arkades
aktív tag

Persze, én is úgy gondoltam, hogy csak a burkolata különbözik. Lehet, hogy mégis megtartom :K

Каждый дрочит как он хочет.

(#15502) Next Win ® válasza #43960832 (#15499) üzenetére


Next Win ®
tag

Nekem előlap nem kell, sem gombsor, sem semmi ilyesmi. :) Hátlap és alsó-felső rész kellene. :) Felső nem fontos ,ha aranyszínű a többi része. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#15503) #43960832 válasza Next Win ® (#15502) üzenetére


#43960832
törölt tag

Az előlap válaszom T0rnad0-nak ment, bocsi.
Aranyszínű. Bár én barnának látom. :)

(#15504) pszili8


pszili8
aktív tag

Nekem volt 6280-am régen,még amikor újnak számított,5 irányú a gombja semmi különbség nincs,csak a 6288-nak más az előlapja.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#15505) arkades válasza pszili8 (#15504) üzenetére


arkades
aktív tag

Akkor megtartom. Csak bosszantott volna, ha ilyen öszvér lett volna a telefon.

Каждый дрочит как он хочет.

(#15506) pszili8 válasza arkades (#15505) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én nagyon szerettem,volt benne 3g,akkor még nagynak számító kijelző,bővíthető,sajnos minisd-vel,nagyon jó videókat csinált(akkori mobilokhoz képest).

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#15507) arkades válasza pszili8 (#15506) üzenetére


arkades
aktív tag

Tetszeni, nekem is nagyon tetszik, ráadásul mindene tökéletesen működik :K

Каждый дрочит как он хочет.

(#15508) KSparrow válasza arkades (#15507) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem valahogy kevés, amit tud. %310-esem hamarabb volt, megszoktam a jack fülest. vagy nem is az, csak lenne benne valami extra. de semmi. a slide lötyög, fényes, könnyen karcolódó műanyag ház, sima S40...

ami viszont érdekes, régebben videózgattam a telefonommal, ma meg már félévente ha egyszer. de másnál se. vagy azért, mert megszoktam, hogy van, éés fölösleges, vagy ez is csak egy divat volt, mint pl a cserélhető előlap? (meg most az érintősökre a szilikon tok(bár ennek értelme is van legalább))

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15509) KSparrow válasza KSparrow (#15508) üzenetére


KSparrow
senior tag

na tessék, meglátszik az E61 hatása: lenyomtam a shift-et, mint a telefonon a funkciógombot, hogy számot írjak. az előbb 5310 akart lenni. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15510) arkades válasza KSparrow (#15508) üzenetére


arkades
aktív tag

Igen, a tudása valóban kevés a mai viszonylatban de nekem valahogy mégis tetszik. Nagyon szeretem a nagy telefonokat :K A legjobban annak örülnék, ha megint lehetne kapni Sharp telefonokat. Mármint komolyabbakat.

Каждый дрочит как он хочет.

(#15511) KSparrow válasza arkades (#15510) üzenetére


KSparrow
senior tag

persze, én is jobban kedvelem, ha van fogása a telefonnak. E70, N90, N91, E61-- mind kiváló ebből a szempontból. Emlékszem, amikor megvettük az 5310-est, akkor azt hittem, elhagytam, mert a zsebemben még a K300i-t kerestem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15512) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Krikettütő! :Y

(#15513) golya32


golya32
aktív tag

2760 szép tmobilos érdekel valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15514) arkades válasza KSparrow (#15511) üzenetére


arkades
aktív tag

Na igen. Az N90-93 is nagyon tetszik. Amúgy meg szinte 100%, hogy augusztus végén megy az asszony Finnországba egy hétre. Már készül a lista ;)

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#15515) draco31


draco31
veterán

Nem tudom ez mennyire illik ide, de biztosan nem mai darab.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15516) golya32 válasza draco31 (#15515) üzenetére


golya32
aktív tag

az igaz de ez csak pda.
Nekem még van TungstenW (i710) na az telefon is.

Viszont tetszik és licitáltam rá:)

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15517) draco31 válasza golya32 (#15516) üzenetére


draco31
veterán

Drukkolok! :)
Megvan még az EF81? Nem kell vissza, csak kérdezem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15518) pszili8 válasza draco31 (#15515) üzenetére


pszili8
aktív tag

Szép ez a clié,régóta tetszik olyan futurisztikus :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#15519) KSparrow válasza arkades (#15514) üzenetére


KSparrow
senior tag

na az jó lesz. :D odamegy ruhákkal, majd haza egyet se hoz, mert nincs hely a telefonoktól.. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15520) arkades válasza KSparrow (#15519) üzenetére


arkades
aktív tag

Úgy legyen :R

Каждый дрочит как он хочет.

(#15521) golya32 válasza draco31 (#15517) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen meg van, benne van a gyüjteményben, de az nem eladó, nagyon tetszik :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15522) Bernyo022


Bernyo022
csendes tag

Sziasztok!
Telefon gyűjtőket keresek. Lenne pár telefon amit szívesen elajándékoznék olyan telefongyűjtőknek, akiknél biztosan nem a kukában fognak kikötni a telefonok.
Akit érdekel az privátban írjon.

(#15523) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Sziasztok!
Viccen kívül most egy olyan készülékre taláktam amit vétek lenne napi használatra befogni.Hátha érdekel valakit egy szuper 5110.Nem ritkaság,de ilyen állapotban...Üzemképes,valószínüleg még megbontva se volt mert még a gyári Pannonos matricák sértetlenül takarják a csavarok fejét.Most függetlenítettem és tettem rá egy novi fóliás előlapot.Karc és repedés sincs rajta.

(#15524) Next Win ® válasza Don Pityu (#15523) üzenetére


Next Win ®
tag

Mennyiért válnál meg tőle ? :) Milyen színű ?

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#15525) KSparrow válasza Don Pityu (#15523) üzenetére


KSparrow
senior tag

a matrica melletti csavar már nem eredeti. :(

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15526) LaciGSM válasza Bernyo022 (#15522) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Szia. pár telót szívesen fogadnék a gyűjteményembe!!

várom válaszod!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#15527) Don Pityu válasza KSparrow (#15525) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Szerintem eredeti,fekete csakhát ugye egy C3050-el készült a fotó... :R

(#15528) draco31


draco31
veterán

Ilyet is lehetett kapni régen? Mi mindenre gondolt az ericsson régen!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15529) draco31


draco31
veterán

Kicsúsztam az időből. :B

A "ritka" szóra van pár érdekes találat az ismert aukciós oldalon. De lehet csak nekem érdekesek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15530) Don Pityu válasza draco31 (#15529) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Rezgő hívásjelzés...Én már azzal is megelégednék a szóbaálna a Vodás kártyámmal. :((

(#15531) Earl_Muttley válasza Bernyo022 (#15522) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem nekem nekeeeeem! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#15532) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sziasztok!

Ericsson T68m-emet szeretném belül megtisztítani.

Tud valaki segíteni ebben? Én nem kívánok nekiesni konyhakéssel és sebbenzinnel.. :DD

A VI kerben lakom, de a XI ben dolgozom...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15533) golya32 válasza Polarstar (#15532) üzenetére


golya32
aktív tag

Kalapács jobb, csak az összerakás problémás :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15534) Polarstar válasza golya32 (#15533) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kalapácsban én is jó vagyok :K , de ez most annál bonyolultabb...

:R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15535) 477il4


477il4
tag

Csak igy kellene .
:R

(#15536) Polarstar válasza 477il4 (#15535) üzenetére


Polarstar
nagyúr

ÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Ezen most elképedtem!

Ez még egy szőke nőnek is megy!

Csavarkészletem van a Hello Kitty-s biciklimnek. Van ruhacsipeszem is, és műanyag levélbontóm is!

:C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15537) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Iso raz.Tegnap nem voltatok valami aktívak hátha nem mindenki látta...
Sziasztok!
Viccen kívül most egy olyan készülékre taláktam amit vétek lenne napi használatra befogni.Hátha érdekel valakit egy szuper 5110.Nem ritkaság,de ilyen állapotban...Üzemképes,valószínüleg még megbontva se volt mert még a gyári Pannonos matricák sértetlenül takarják a csavarok fejét.Most függetlenítettem és tettem rá egy novi fóliás előlapot.Karc és repedés sincs rajta.A csavar is eredeti csak a kép rossz,C3050-el készült. :B

(#15538) draco31 válasza Don Pityu (#15537) üzenetére


draco31
veterán

Attól hogy naponta barakod ugyanazt, még nem fog jobban érdekelni senkit. Aki itt olvas, az vissza fog olvasni hidd el.
Ezzel csak azt éred el, hogy eröszakosnak fognak tartani, és akkor rakhatsz majd ki bármit, nem fognak veled foglalkozni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15539) Don Pityu válasza draco31 (#15538) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Rossz az aki roszra gondol.Tényleg nem ez volt a cél.Tegnap tényleg nem láttam itt sokakat akik szoktak írkászni... :R

(#15540) KSparrow válasza Don Pityu (#15539) üzenetére


KSparrow
senior tag

azz, hogy nem írnak rá, nem azt jelenti, hogy nem is olvassák. csak szimplán azt, hogy a telefon annyira nem képvisel semmilyen értéket, hogy még így se, hogy nincs megbontva, nem kell senkinek. nekem is megvan, nekem csaádi, szóval marad is, de még a tartaalék-alkatrész dobozban is van egy, az meg inverz kijelzős. piacon s, ha 100 ft is, otthagyjuk.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15541) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

JÓ!

[ Szerkesztve ]

(#15542) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Más téma!
Van egy nem igazán üzemelő 1011-em aminek szeretném megbikázni az aksiját,hátha akkor valami történik...Találtam is egy régi szakadt 198 töltőt /11.valamennyi V/ami elvileg jó mert összeérintve a két szálat szikrázik.A szikrázós végét egy szikszalaggal ráragasztottam a + a másikat a - oldalra.Ez így jó lesz vagy hívjam a tűzoltókat? ;] :F Mennyi ideig hagyam így?
Köszi! :o

(#15543) golya32 válasza Don Pityu (#15542) üzenetére


golya32
aktív tag

Bikázáshoz 12V kell és max 10s ig kell az akkura rányomni, tapasztalatom szerint..
Ha 10s nél tovább adsz neki áramot, akkor melegedni kezd az akku és romlik az élettartam.
Bikázás mély-merülésben lévő akkuknál ajánlott, sajnos van amikor már az sem használ.. :K

Azért a polusokat ne cseréld fel!

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15544) Don Pityu válasza golya32 (#15543) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

A frac egye meg ezt a féltéglát,vagy én csináltam rosszul vagy eszi a fene az egészet,de még melegedni se melegszik.Amúgy melyik a + ?Egyébként távközléstechnikai műszerész a végzetségem.Vajon mért nem dolgozok benne...

(#15545) draco31 válasza Don Pityu (#15544) üzenetére


draco31
veterán

A telefon érintkezöinél sincs jelölve a telefonban, hogy mi micsoda?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15546) Don Pityu válasza draco31 (#15545) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

De igen.Fel van tüntetve a +és -.A töltőnek azt a végét csatlakoztattama +hoz amelyik csípett,de semmi,kakukk. :W

(#15547) KSparrow válasza Don Pityu (#15546) üzenetére


KSparrow
senior tag

mert fordítva kell. de ezt nem lehet így vaktában vsinálni. rá kell mérni, hogy mennyit ad le. az a drót, ami meg van jelölve, az a -. az kell az akkura a - -hoz. a másik meg a + -hoz.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#15548) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Amúgy a 2110-em kijelzője aksi nélkül is felvillan töltőre téve.Nem kén ennek a nyomorult 1011-nek is bevillanni? :F

[ Szerkesztve ]

(#15549) Don Pityu válasza KSparrow (#15547) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Nem látok a dróton semmi jelölést...Csak a telcsin.

(#15550) Don Pityu válasza KSparrow (#15547) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Most fórdítva csináltam mint eddig és bekapcsolt,vagyis villog a kijelzőn a"selftest failed" önteszt sikertelen felirat.Ez mit jelent? :C

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.