Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) herdsman83


herdsman83
tag

Gyerekek! Van egy kis gyűjteményem, fiatalságom legszebb darabjaiból,
Most EGYBEN eladó lett... Tudom, hogy ez nem hirdetési topik, de ha már így alakult, szeretném, ha olyan kezébe kerülne, aki tudja értékelni hogy mik ezek, és nem kutyasétáltatós telefonnak vesz meg... Gondoltam, itt találom az illetőt, és nem az apró rovatban...
Szóval akkor mesélek. ;)

- Siemens SL45
Tudjuk mi ez... Benne még a gyári 32mb-os MMC. :) 94 rongyomba volt. :) Használt de nem leharcolt állapot, az eleje nagyon szép, antennája se törött, de az akksi 10 percet bírt, amikor utoljára feltöltöttem, szóval az cserés... Most töltőn van, talán reggelre megnyikkan, minden esetre telefonáltam vele, működik a mai napig, szekrényben meg nem romlott el, csak az akksi halt ki.
2db hálózati töltő és egy autós töltő, valamint gyári headset jár hozzá!!! Független, eredeti borostyán ledes... ;)

- Nokia 8310
Olcsón megúsztam, alig 70 ezerből. :D Mai napig használtam cseretelefonnak, amikor adtam-vettem a sajátomat, szóval mindennapi használatra alkalmas!! Használt, de kultúrált állapotú kék-fehér elő-hátlap, illetve egy új, utángyártott de kifejezetten "élethű" piros-szürke ház, valamint töltő jár hozzá. Független, magyar...

- Motorola V60
Használtan vettem, 60-ért. :) Az alu-titán házas flip-es státusz vas, szintén használtam még fél éve pár napig, szóval tip-top. Magyar nyelvű, független, DOBOZOS :), töltővel és leírással...

- SonyEricsson T68i
Az első tényleg színes itthoni gép SE változata, használtan csak 50 volt. :) Ez egy kopottas, de elfogadható állapotú, oldalsó csúszkája lötyög, joystick is megvan, csak pl az akksiról az SE felirat lekopott, stb... Angolul tud de független! Töltőm nincs hozzá külön, de adok egy donort még az Ericsson változatból, harcos állapotú narancs házzal akksi nélkül. :) Töltést vesz, de állt egy éve, lehet edzeni kell rajta, hogy virítson, de valahol van fotóm, hogy szuperál, szóval nem halott a szerkezet csak állt és most fél óra töltés után se pörög... akksi a bánata, biztos.

- Motorola F3
A legendás kőbalta, E-ink kijelzős csoda. :) T-mobile függő, töltővel kínálom, vegyes körettel. A kijelzőn van egy karc de alapvetően nagyon kulturált állapotban van, 1-2 hónapja még másodtelefon volt, hibátlan, hetet elmegy az akksija. :)

- SonyEricsson K600i
Az első SE videotelefon, előlapi kamerával. Ugyan az, mint a K750, csak fix 32MB memóriával, fix fókuszos kamerával és 3G-s. Dobozos, minden tartozékával, még a Saturnban vettem 0-osan, jelenleg használatban van, hibátlan. Pár év használat után persze vannak rajta karcok, de nem a kutya szájából esett ki, 2 napot elmegy az akksija is.

- Nokia 3210
Nagyon szép, elölről. :) A hátlapon van egy kis repedés. Töltést nem vesz, de próbálkozhatsz, mert adok hozzá akksit. Megboldogult nagypapa tulajdona volt, vannak persze rajta karcok de elölről tutkós, szerintem gyönyörű vitrin töltelék lehet. :)

És egy gurmé fogás a végére:

Nokia Medallion 2
- színes kijelzős medál, amire infrán küldhettél pár a képet... 75 rongyért. :D Voltam olyan állat, hogy hordtam is, a medál szép, de a bőr nyakpánton látszik hogy használva volt. Adtak hozzá óraszíjnak való bőrpántot is, na az tip-top! Persze hogy mutatta az időt. Meg persze hogy a töltő csipesze is megvan. kb 3 éve hordtam utoljára, most pihen a töltőn, de passz, hogy magához tér-e, műszaki baja semmi.

Na aszongya, nézzük az cehhet:
SL45 3e, 8310 3e, V60 4e, T68i 2e, F3 2e, K600i 5e, 3210 0,5e :), medallion 1,5e.

Az összese: 21.... Na jó, legyen 20.000 HUF.
Apránként eszembe sincs kiárulni, szükségem van most egy korszerű telefonra, ami persze 2 év múlva annyit fog érni, mint ezek közül bármelyik...... tehát tessék jól járni.
Most nincs még egy órám fotózni, aki komoly érdeklődő, jöjjön el, és nézze meg a portékát, igyekeztem mindent leírni, hazudozni nincs okom, mert megnézed és ugyanezt fogod látni. Alkut nemár... :) Budapesten vagyok, érdeklődni privátban lehet!

[ Szerkesztve ]

(#11102) herdsman83


herdsman83
tag

ELNÉZÉST, MÓDOSÍTOK!
Tekintettel, hogy most körbejártam a lakásban szerte-szét töltődő kincseimet, elégedetten nyugtáztam, hogy minden él-virul, és tölt!!! Ebben nem voltam biztos, amikor az árat írtam és ennek fényében idiótának érezném magam, ennyiért megválni tőlük, szóval módosítanék...

SL45 4e, 8310 3e, V60 4e, T68i 2,5e, F3 2e, K600i 5e, 3210 1,5e, medallion 2,5e.

...azaz 24,5... kerekítve 24.000 HUF, ennyi a fent felsorolt armada, egyben.

[ Szerkesztve ]

(#11103) #43960832 válasza herdsman83 (#11102) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nem gondolnád, de egyenként gyorsabban elmenne. (Persze nem itt.)

(#11104) arkades válasza #43960832 (#11103) üzenetére


arkades
aktív tag

Szerintem itt is vennének belőle. Én például a V60-at rögtön elvinném.

Каждый дрочит как он хочет.

(#11105) arkades válasza herdsman83 (#11102) üzenetére


arkades
aktív tag

Ment pü.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#11106) kadam4


kadam4
tag

Ma végre összeraktam az olimpifont! :DD

KÉP

[ Szerkesztve ]

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11107) Earl_Muttley válasza kadam4 (#11106) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nagyon szép!
Gratula!
Mennyibe volt?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11108) #43960832 válasza arkades (#11104) üzenetére


#43960832
törölt tag

A hsz-em lényege nem ez volt.

(#11109) arkades válasza #43960832 (#11108) üzenetére


arkades
aktív tag

Akkor mi?

Каждый дрочит как он хочет.

(#11110) kadam4 válasza Earl_Muttley (#11107) üzenetére


kadam4
tag

Köszi!

Igazából, nem került szinte semmibe.
Előlapot és a dokkolót már korábban kaptam, a tulajdonosa kért cserébe egy - egy tábla Tibi csokit.
Mobilt akartam venni, már majdnem meg is vettem, mikor szólt ismerősöm, hogy neki van egy, csak az külsőleg elég leharcolt, meg antennája sincs. Aztán nekem adta.
Szerencsére antennám volt hozzá egy új.
Billentyűzetet meg tegnap sikerült bele szereznem 400-ért.

Pici hibája, hogy az akku hátulján van néhány apró karcolás. Sajnos azt még nem tudtam cserélni, de idővel az is meglesz.
De nekem már így is nagyon tetszik.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11111) Earl_Muttley válasza kadam4 (#11110) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor jó üzletet kötöttél. :)
És működik is?

Am az a pár karc nem nagy gond sztem.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11112) kadam4 válasza Earl_Muttley (#11111) üzenetére


kadam4
tag

Akku picit gyenge, de működik rendesen.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11113) zorzy4 válasza kadam4 (#11106) üzenetére


zorzy4
őstag

Szép, nekem volt több olipifonom de az öt karika nem volt egyiken se?!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#11114) kadam4 válasza zorzy4 (#11113) üzenetére


kadam4
tag

Ezt már én is néztem.

Nem tudom hogy van ez. Én amiket láttam már többnyire kék előlaposak, azokon nem volt rajta az öt karika, egyszer viszont találkoztam egy fekete színűvel, azon meg láttam a karikákat.

Lehetséges hogy szín szerint így adták ki őket?

Vagy ha valaki tudna róla valamit, az leírhatná, mert érdekelne.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11115) KSparrow válasza kadam4 (#11114) üzenetére


KSparrow
senior tag

olimpiról kb semmi infó nincs. az se tuti, ki kapta, mert vagy az olimpikonok, vagy a sima emberek is vehették ugye a korlátozott számban. de az is kérdéses, ki adta ki, és összesen mennyi van belőle. a kék pl 1xxx sorszámú, az enyém fekete és 0435. a tied is nullávan indul, nem?
amúgy nagyon szép darab, grat!
az a baj, hogy sokban cserélték a panelt. az enyémben pl én csináltam, mert van egy karcmentes 2110esem, amiben i volt, meg ez, ami nem volt i-s. viszont a karcmentesen a bill. OQZ-s, (mmint ezek a nullán vannak, azaz ez a sima gombsora) és nem passzolt a panel. az olimpiban meg i-s gombbal volt sima, szóval ment az előlapcsere, így van egy 2110i olimpifonom, meg egy 2110-em matt állapotban.

ma megérte kimenni, leltem egy 6111-est, amiben végre jó a szalagkábel, át is műtöttem az enyémbe, így van egy szép és jó 6111-em is végre. találtam 6600 roncsot is, amiben a panel jó, nekem meg panel kellett, jó házam van, megvolt az átépítés, van egy jó meg egy BT és kicsit szoftverhibás, rozzant 6600-ám. Minolta kollégával piacoltunk, és leltünk egy Nokia 2100-t, egy 3200 Dummyt, me egy Motorola V80-ast, ami bekapcsolt, de a vezérlőgombok nem mennek sajnos, lehet tudok majd vele valamit kezdeni, még nem néztem meg.
a legjobbat meg a végére hagytam:
Nokia 2126, csak a Tracfone logo nélkül, egy-két mikrokarccal, szóval szinte zsír új!
a 2100 és a 6600 (roncs)alkatrésznek(pl kijelző) kell valakinek? (a 6600 megy, és asszem független, de nem megy a BT, és a fájlkezelőt nem nyitja meg)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11116) csoda120 válasza KSparrow (#11115) üzenetére


csoda120
tag

6600 középkerete és billpanele lehet érdekelne :U

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11117) kadam4 válasza KSparrow (#11115) üzenetére


kadam4
tag

Az enyém nem nullával indul. (sorszáma: 1070)

Majd megpróbálok utána érdeklődni. Megkérdezem majd azt az embert is, akitől az előlapot kaptam, meg egyik ismerősömet, aki régen a Westelnél dolgozott. Hátha tud valaki valamit.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11118) KSparrow válasza kadam4 (#11117) üzenetére


KSparrow
senior tag

jó lenne mert van 1-2 feltételezés, de rendes infó nagyon kevés. és sajnos ugye az átépítések miatt már lenyomozhatatlan.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11119) pszili8


pszili8
aktív tag

Én a Nokia 8110 rénszarvasos változatára vágyom amit 96 karácsonyán adtak ki.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#11120) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Mai piacozás eredménye:

Ericsson T18 jó akkuval, független nem végfokos. Magyar nyelvü.
És mint kiderült a T18 WIND is müködik, csak megyar nyelv nincs benne.

Olimpifon téma:

Én csak annyit tudok, hogy ezekte az Atlantai olimpia idején adtak ki, és bárki megyásárolhatta. 9999 darab készült belőle.
Mint most kiderült 2 szinben adták ki.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11121) KSparrow válasza Earl_Muttley (#11120) üzenetére


KSparrow
senior tag

nem hinném, hogy 9999 volt. ugyanis: 0000-9999 az össz. 10 000 db. és én eddig össz olyannal találkoztam, ami 1-gyel vagy nullával kezdődött. másról nem is hallottam.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11122) Earl_Muttley válasza KSparrow (#11121) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem egy ex-westeles mondta ezt, h ugy emlexik.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11123) kadam4 válasza KSparrow (#11121) üzenetére


kadam4
tag

Én is ezt hallottam, hogy 10 ezer db-ot adtak ki, de még csak olyat láttam, ami 0-val vagy 1-el kezdődött a sorszáma.

Valaki találkozott már 2000 vagy annál nagyobb sorszámú előlappal?

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11124) KSparrow válasza kadam4 (#11123) üzenetére


KSparrow
senior tag

igen, épp ez az, hogy én is még csak 0-ás és egyes szériát láttam. :F

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11125) Earl_Muttley válasza kadam4 (#11123) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ex-westeles ismi találkozott már, de 1 db-al.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11126) golya32


golya32
aktív tag

D880 átvezető kellene vagy eladó a teló hibás átvezetővel.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#11127) csoda120


csoda120
tag

Lehet lesz 7250-em :DD
Meg kaptam egy 6300-t betört kijelzővel,de működőképesen.
1500ft bele egy kijelző? :Y Tiszta olcsóság :) egy ház meg 2-3k.
4k-t ráköltök és van egy új 6300-m :))

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11128) csoda120


csoda120
tag

44db

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11129) Magnum_ válasza csoda120 (#11127) üzenetére


Magnum_
nagyúr

így kell csinálni. :K ráadásul annyiféle fajta (olcsó utángyártott) ház van 6300-ra, hogy nemigaz.

I humbly and respectfully decline™

(#11130) csoda120 válasza Magnum_ (#11129) üzenetére


csoda120
tag

Néztem Vaterán,Debrecenben a legolcsóbb és még helyben is van,nem kell postát fizetnem. :N

Na,de van egy nagy dilemma! :F Melyik színt vegyem? Szavazásra bocsájtom ezt a kérdést :D (nekem az arany tetszik a legjobban) :U

Fekete,ezüst
Arany

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11131) Magnum_ válasza csoda120 (#11130) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha raj vagy,a kkor kötelező az árány. ha nem, akkor nyilván fekete-részemről.

I humbly and respectfully decline™

(#11132) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Az arany túl giccses, ink az ezüst

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11133) KSparrow válasza csoda120 (#11130) üzenetére


KSparrow
senior tag

inkább a sima, ert azon legalább van Noki logo. piacon láttam aranyat, 14ezerért, de nem tűnt jónak.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11134) csoda120 válasza Magnum_ (#11131) üzenetére


csoda120
tag

Raj vagyok :DDD

(#11132) anevemearl Lehet,hogy giccses,de ettől szép :U

(#11133) KSparrow Minőségben vagy kinézetben nem tűnt túl jónak?

Még szerencse,hogy helyben van,így megkérem az eladót,hogy hozza el mind a hármat :)

Eddig:
2 arany (Saint,jómagam)
1 fekete (Saint)
2 ezüst (Anevemearl,KSparrow)

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11135) Magnum_ válasza csoda120 (#11134) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bocs, én nem szavazok az aranyra :D én a feketére voksolok :B

I humbly and respectfully decline™

(#11136) T0rnad0 válasza csoda120 (#11130) üzenetére


T0rnad0
addikt

A full fekete a legjobb :K

Z Fold 4

(#11137) csoda120


csoda120
tag

Új arány:

arany 1 (jómagam)
fekete 2 (Sint,TOrnadO)
Ezüst 2 (Anevemearl,KSparrow)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11138) zorzy4 válasza csoda120 (#11137) üzenetére


zorzy4
őstag

Fekete. Az ezüst lerágott csont a hifi cuccoknál is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#11139) KSparrow válasza csoda120 (#11137) üzenetére


KSparrow
senior tag

háát.. :D láttam kézbe fullfekete előlapot, nem rossz. az arany akkor jó, ha gyári, de amúgy ilyen mattos gagyi műanyag a közkeret, a feketével meg hülyén néz ki. a fekete se rossz (nem láttam az előbb, nem figyeltem) :DDD
:N
hát nem tudom. a fekete az egyáltalán nem rossz darab, vagy az, vagy a sima. amelyik élőben jó. a feketével azért vigyázz, passzoljon a színe. pl 5310 kék és piros nem passzol az előlapi műanyag keret színe a gombsorral, mer az fekete, a keret meg szürke. abból csak a full fekete a jó, (nekem az volt/van) de a 6300 mindkettővel jó lehet.
élben kell megnézni.
az aranynak nem is inkább gagyi, hanem ilyen bóvli-hatása volt, azaz akarna jó lenni, de csak csillog, és nincs mögötte érték. akkor már szerezz egy kilós aranyláncot hozzá, és csapasd a "cigányhifit" a nyóckerben.
a natúr az semmi extra, sokan használják a típust, tudásban és használati körben amúgy ez a telefon egy olyan 6230i-utód. ez kb olyan, azaz ha a natúrt veszed meg, te is egy leszel azok közül. van egy jó telefonod (ami felépítésében megegyezik a 3110Classickal, de ez ide nem lényeges), de semmi extra.
a fekete pedig valamilyen szinten magában hordozza azt a rejtett eleganciát, ami a Nokia telefonok nagy részében megvan. nincs meg a tucat-hatás, mégsem egy gagyi valami. csak arra figyelj, hogy ne legyen béna a festés, passzoljanak a színek.
ha tudod, nézd meg 3 fénynél, azaz napon, árnyékban, és lámpánál. ha passzol, a fekete a jó. ha nem, vagy gagyi hatása van, esetleg kopós a festés, akkor csakis a gyári(-féle) játszik.

ez de hosszú lett.. :DDD
Minolta5: az ezüst egy pár éve megy, a fekete most jön/jött be nemrég, még nem olyan unt darab, de az is kezd sok lenni.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11140) kadam4 válasza csoda120 (#11137) üzenetére


kadam4
tag

Én a feketét venném meg.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11141) kadam4 válasza KSparrow (#11124) üzenetére


kadam4
tag

Megkérdeztem akitől kaptam az előlapot, de ő sem tudott semmi konkrét dolgot mondani.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

(#11142) KSparrow válasza kadam4 (#11141) üzenetére


KSparrow
senior tag

kár. na mindegy, ha valaki tud majd valami infót az Olimpifonról, ne vigye a sírba.. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#11143) csoda120


csoda120
tag

Az arannyal jól egymagam maradtam :U :D

Mostmár kár számolnom.Fekete lesz :K Köszönöm mindenkinek a segítséget,szavazatokat :R

Láttam fehéret is,de az nem debreceni és drágább is,pedig az se lenne rosz :N

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11144) T0rnad0 válasza csoda120 (#11143) üzenetére


T0rnad0
addikt

A bronz is szép :))
Ha meg mindenképpen aranyat akarsz ,legyen ilyen :DDD

Z Fold 4

(#11145) csoda120 válasza T0rnad0 (#11144) üzenetére


csoda120
tag

Van egy régi stílusú beütése :K
Na ez az arany már tényleg túl giccses :DDD

Ismét bevásároltam :W
Nokia:6220,6230,5510
Ericsson T29,R520,T200
Samsung E350

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11146) csoda120


csoda120
tag

8800 rajongóknak ;] :P

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11147) selenge válasza csoda120 (#11146) üzenetére


selenge
tag

ehh, ez már beteg...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#11148) gaborba81 válasza herdsman83 (#11101) üzenetére


gaborba81
tag

Szép kis gyüjtemény :)

Nekem a lenti telóim vannak,mind működik,használom is őket.

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#11149) KrAt


KrAt
veterán

Eldöntöttem, hogy akarok használni egy 3210-es is a mindennapokban :)

Teló már valszeg lesz, viszont nincs valakinek valami szép eredeti elő-hátlapja és billentyűzete? :)

Más: összeírom, milyen régi telóim maradtak még meg, egyben ha valaki valami kis pénzért elviszi, nagyon örülnék neki :)

A lista: (nem tudom, mi működik, és mi nem, a többség működőképes volt, töltők is vannak össze-vissza)

- Siemens A35
- Nokia 2110
- Nokia 1610
- SonyEriccson W300
- Bosch Cartel SL2G2
- Nokia 3510i
- Motorola MC3
- Ericcson GA318 (akksi nincs)
- Philips Fizz
- Ericcson GH198 (szép)
- 2 db Alcatel One touch (asszem)
- Nokia 2010
- Siemens CFX65
- SE T100
- Ericsson R320 (akksi csak szigszalaggal marad a helyén)

Asszem ennyi :) Ha kell valami, írjatok privit!! :)

Cserébe jöhet minden, ami 3210 :)

[ Szerkesztve ]

(#11150) arkades válasza KrAt (#11149) üzenetére


arkades
aktív tag

Miért pont a 3210-es lett a kiválasztott?

Каждый дрочит как он хочет.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.