Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) #43960832 válasza zorzy4 (#10847) üzenetére


#43960832
törölt tag

És veszi a töltést a GD92 akku? Nekem van egy GD90-es új akku de annyira új, hogy nem veszi a töltést. :DDD

Btw hol szoktál piacolni?

[ Szerkesztve ]

(#10852) selenge


selenge
tag

nah, nem retro, de vettem egy acer m900-at... :D márcban kapom meg, de már nagyon várom

mpx300asom ról kiderült, hogy végfokhibás... alaplapot kellene szereznem egy nem létező telefonhoz.. haha

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10853) KSparrow válasza selenge (#10852) üzenetére


KSparrow
senior tag

keresd meg azt, aki cserélni akart e90-re!

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10854) selenge válasza KSparrow (#10853) üzenetére


selenge
tag

az már lefutott..

de talán lesz donor...

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10855) #43960832 válasza selenge (#10852) üzenetére


#43960832
törölt tag

Tuti olyan végfok van benne, mint az MPX 220-ban. Nem lehetetlen ám végfokot cserélni. :)

(#10856) selenge válasza #43960832 (#10855) üzenetére


selenge
tag

alaplapot kell benne cserélni, azon van a végfok... nem úgy van mint a többi mpxnél sajna...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10857) KSparrow válasza selenge (#10856) üzenetére


KSparrow
senior tag

hőlégfúvóval majdnem mindent lehet. Lehetetlen nem létezik.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10858) zorzy4 válasza #43960832 (#10851) üzenetére


zorzy4
őstag

Veszi. Most tesztelem, hogy hány napig bírja. Ha nem veszi a töltést hagy a töltőn akkor is, előbb-utóbb beindul. Piacolni össze vissza, ahol,a közteresek hagyják őket.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10859) pszili8


pszili8
aktív tag

Kemény betűbillenytűzet->[link]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#10860) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Mai találkozó KSparrow-al:
Gyüjtéményembe jött:

SE T68i
SE T100
Sony J6

Mindhárom tökéletesen működik.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10861) #43960832 válasza KSparrow (#10857) üzenetére


#43960832
törölt tag

:K Én is erre gondoltam. Gondolkozok rajta, hogy el kéne indítani egy végfokcserélős-projectet, de nem tudom, hogy nyereséges lenne-e így, hogy mindenki fél évente új telót vesz.

(#10862) Phülöp


Phülöp
addikt

Tanmese, avagy hogyan NE rendeljünk külföldről:

A MotoMing-et tervezem külsőleg felújítani.
A készülék felnyíló flip-es, füstszínű plexi a flip, amit egy átvezető kábel köt össze a készülékkel.
Amit rendeltem:

- 1 db komplett ház,
- 1 db plexi flip,
- 1 db átvezető kábel,
- 5 db stylus (ennél kevesebbet nem lehet).

Ma megjött a csomag, és a döbbenet kiült az arcomra: a komplett házba beletartozik egy plexi flip, egy átvezető kábel és egy stylus. Ráadásul a rendelt flip tartozéka még egy átvezető kábel. :U

Most van feleslegbe:

1 db plexi flip
2 db átvezető kábel
5 db stylus

Internetes vásárlás előtt kérdezni, kérdezni, kérdezni!

:D :D :D

PS: ha valaki közületek MotoMing A1200-t akar felújítani, szóljon bátran,. van hozzá pár cuccom... :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10863) csoda120


csoda120
tag

35 perc! :Y Lehet keveset írtam? :U :W :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10864) KSparrow válasza #43960832 (#10861) üzenetére


KSparrow
senior tag

egyértelműen nem. kivéve, ha retro ericssonokra állsz rá, de azzal is az a baj, hogy megcsináltatni nem éri meg túlzottan, mert amennyiből meglenne, lehet másikat kapni a piacon. egy-két régi telefonnál jó lenne ha valaki megcsinálná, de nem úgy, mint főállású végfokcserélő-szakmunkás :) hanem mintegy hobbiként. szal ha mondjuk egy GSM-szervizes a régi szép idők emlékére, illetve mert van cucca hozzá, megcsinálja, az oké, de egy marhadrága hőlégfúvós forrasztót beszerezni csak erre(60-90 000 között mozognak, asszem) egyáltalán nem éri meg. kicsi lenne a célközönség.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10865) KSparrow válasza csoda120 (#10863) üzenetére


KSparrow
senior tag

hé! ezt úgy volt, hogy ha van valamibizniszünk, akkor elküldöd! :DDD
komolyan, olvass a privátok elejére... :D ;] ;]
mi van az Ngage-n72 cserével?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10866) #43960832 válasza KSparrow (#10864) üzenetére


#43960832
törölt tag

Hát ezaz, arra meg nem éri meg fentartani, hogy havi 2-3 db-ot megcsináljak. Jelenleg egy végfok is 1-2 ezer ft legalább.

Érdekes mennyire jellemző bizonyos Ericssonokra és Nokiákra a végfokhiba, de egyetlen Panasonic-kal sem találkoztam még ami végfokos volt.

[ Szerkesztve ]

(#10867) csoda120 válasza KSparrow (#10865) üzenetére


csoda120
tag

Tudom :D Ha pszli8 nem mutat ráerre akkor én bolond oda is adtam volna :W :DDD Zsibin kb 500ft-ért vettem... :)) :DDD
Nem tudom még mi lesz,mert most vettem egy dobozos nem működőt,átrakom a billfóliát és akkor lesz 2 működő és egy sw hibás (gombok kicsit megbolondultak :D )

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10868) selenge válasza #43960832 (#10861) üzenetére


selenge
tag

miért, te ki tudnád cserélni a végfokot nekem? megérne párezer ft-ot ha igen :D

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10869) #43960832 válasza selenge (#10868) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nem csináltam még végfokcserét, jelenleg nincs is hozzá eszközöm, mindössze csak elgondolkodtam, hogy érdemes lenne-e elkezdeni. Bár van hőlégfúvóm, de félek, hogy az inkább ártana az alaplapnak, mint használna. Míg egy áramköri lapról le tudod szedni a sérülékeny alkatrészeket (kondik, műanyag-elemek) fúvás előtt, addig egy mobil alaplapján meglehetősen szűk a hely...

(#10870) selenge válasza #43960832 (#10869) üzenetére


selenge
tag

jaaaa, csak mert úgy beszéltetek a végfokcseréről, mintha számotokre ez mindennapi rutincucc lenne, amit csukott szemmel álomból felkeltve fél kézzel simán... :d nah jó kicsit túlzok :DD

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10871) #43960832 válasza selenge (#10870) üzenetére


#43960832
törölt tag

Na jó bevallom, igen. :DDD Csak neked nem akarom kicserélni, mert már amúgy is itt van 12db MPX300 végfokhibával...

(#10872) KSparrow


KSparrow
senior tag

ez mekkora már... ( az aukció címe a kiakasztó)[link] :DD :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10873) selenge válasza #43960832 (#10871) üzenetére


selenge
tag

akkor meg toll a füledbe :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10874) Earl_Muttley válasza selenge (#10873) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Érdekel még a CD920? Ha igen dobj rám privit

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10875) selenge válasza Earl_Muttley (#10874) üzenetére


selenge
tag

ment privi...

van egy samu v200am, még nem teszteltem, de ha érdekel priviben lehet érdeklődni :D csere is érdekel

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#10876) meroly


meroly
veterán

Régebbi tetra telefonokat nem tud szerezni valaki?
Pl ezt a THR880i-t?

Impossible is nothing

(#10877) arkades válasza meroly (#10876) üzenetére


arkades
aktív tag

Nagyon nehéz dolog. Van egy ismerősöm a Tűzoltóságnál, neki rágtam a fülét egy időben emiatt, de azt mondta, hogy sajnos nem tud :(

Каждый дрочит как он хочет.

(#10878) meroly válasza arkades (#10877) üzenetére


meroly
veterán

Ja igen, működőt nem, mert ugye ezek sim nélkül is mennek, tehát ha szerezne az ember egyet simán lehetne lehallgatásra használni, stb, stb.
De esetleg egy hibásat?! :DDD

Impossible is nothing

(#10879) meroly válasza arkades (#10877) üzenetére


meroly
veterán

Egy ilyen URH-s se lenne rossz.

Impossible is nothing

(#10880) KSparrow válasza meroly (#10879) üzenetére


KSparrow
senior tag

hehe. Nekem egy olyan volt, ami Motorola és a rendőrautókba volt. fóliás volt, színes de nem
kellett, eladtam egy ezresért. kicsit bánom, mert szép volt.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10881) meroly válasza KSparrow (#10880) üzenetére


meroly
veterán

:Y

:O

Elvetemült. :D
Típusra emlékszel?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10882) KSparrow válasza meroly (#10881) üzenetére


KSparrow
senior tag

mer? nekem nem kellett. nem tudom már de valami nagyon speckó darab volt. nem tudtam beindítani se.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10883) Earl_Muttley válasza meroly (#10876) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Egyik ismerősömnek VAN, de hasznlja vmi rendör ismerőstől kaptak kettő, s használják egymás közt.

Igen, Tetrás Nokiáról van szó.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10884) KSparrow válasza meroly (#10881) üzenetére


KSparrow
senior tag

sajnos nem találtam meg, pedig asszemfelírtam. lehet valamikor lelek róla fotót. de az csak véletlen lesz, keresni nem állok neki, szorri, no idő, no erő.
Tetra telókat lehet találni expresszen, de olyan árban vannak, mint egy használt n82, vagy egy 6650 proto. (20ezer fölött)
Anevem:

igen, ezek Tetrások. a motorola is az volt, elpasszoltam, mert 1: Nem Nokia, 2: mert elvileg illegális a cucc közembernek.
egyébként a 6250 tertáját használják a Nokiánál (THR valami, a pontos típust nem tudom. )

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10885) Earl_Muttley válasza KSparrow (#10884) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aha, értem.

Te hol vetted, ha nem titok?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10886) meroly válasza Earl_Muttley (#10883) üzenetére


meroly
veterán

Ezt most nem mondod komolyan?
Ez illegális :B

Meghát ha nem DMO-ban (direct mode operation) használják, akkor a diszpécserközpont rögzíti a beszélgetést is. Legalábbis a szabvány szerint, aztán hogy Mo-n ez mennyire működik, azt nem tudom....

KSparrow: ilyesmi volt?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10887) Earl_Muttley válasza meroly (#10886) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Csak a kiváncsiság hajt, kell a fenének. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10888) meroly válasza Earl_Muttley (#10887) üzenetére


meroly
veterán

Majd kérdezz már rá, hogy hogy használják? Érdekel a dolog.

Impossible is nothing

(#10889) KSparrow válasza meroly (#10886) üzenetére


KSparrow
senior tag

nem, nem ilyn volt, nagy autós konzolos valami.
anevem:
ha netán nem kell nekik, nekem kéne :P
am. asszem illegális.
hogy lássátok, jóságos vagyok:
keressen meg privátban aki akar egy olcsó 2300-t. (nekem van, és nem olcsón. nem adom el, de tudok egy másikat.)

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10890) Earl_Muttley válasza meroly (#10888) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nos amit én tudok az illetőékről:

Rendőr ismerős adott nekik 2 db működőt a flottából, h egymás közt tudjanak beszélgetni.

Olyan Nokia volt mint amit linkeltél.

Nem az én bajom, bár a teló kinézete miatt irigykedem...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10891) csoda120


csoda120
tag

Valaki meg tudja nekem mondani,hogy vaterán hol tudom megnézni,hogy mennyit kell befizetnem a 6%-ok után...? :F

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10892) meroly válasza Earl_Muttley (#10890) üzenetére


meroly
veterán

Sárgulok az irigységtől én is emiatt.... nekem is lehetne egy rendőr ismerősöm. Amúgy a TETRA rádiókat csak és kizárólag "céges" célokra használhatják, úgy tudom a magánbeszélgetés tiltott. Arra ott vannak a tényleg flottás telefonjaik...

KSparrow: 2300 is kéne.... :U

Impossible is nothing

(#10893) Earl_Muttley válasza meroly (#10892) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem tudom hogy jött össze nekik...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10894) arkades válasza meroly (#10878) üzenetére


arkades
aktív tag

Sajnos hibásat sem tud. Valami rejtélyes oknál fogva nagyon szigorúan számon tartják ezeket a készülékeket. Azt azért nem hinném, hogy olyan illegális dolgok lennének, inkább az, hogy magán személy ilyet nem vásárol, mert minek? Használni nem nagyon tudja. Ezek inkább csak gyűjteményes darabok lennének. De most, hogy előkerült a dolog, hétfőn megint elkezdem zaklatni az ismerős hölgyet. :K

Каждый дрочит как он хочет.

(#10895) csoda120 válasza arkades (#10894) üzenetére


csoda120
tag

Csak fel ne jelentsen zaklatásért :DDD :P

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10896) KSparrow válasza meroly (#10892) üzenetére


KSparrow
senior tag

irj privit, mert gépen van linkem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10897) arkades válasza csoda120 (#10895) üzenetére


arkades
aktív tag

Nem fog :B

Каждый дрочит как он хочет.

(#10898) Pastika


Pastika
tag

Nah megjött a BB9700. Nagyon komoly, elegáns cucc és nem spórolták ki a tartozékokat sem. Megrendeltem a BIS-t, holnap rápakolom a hivatalos OS6-ot aztán megnézzük hogy hasít.

(#10899) meroly válasza arkades (#10894) üzenetére


meroly
veterán

Várom a fejleményeket ;)

KSparrow: ja neeem, a 2300 is csak álom egyelőre.

Impossible is nothing

(#10900) narancsnn


narancsnn
senior tag

Valakinek nincs egy ericsson töltője? Természetesen nem sajàt hanem felesleg;)
Meg régi motorola sem ártana!

Amúgy a régi táska telók mennyit érhetnek?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.