Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) golya32 válasza csoda120 (#10399) üzenetére


golya32
aktív tag

Te adod meg az időt, átlagban 21nap.
Ha lejár leveszi a 10ft-t és újra felrakhatod.
Nézd meg a mailjaidban hová kell utalni, mert új cég vette meg a vaterát és mindenkinek egyedi számlaszámot adott amin fizetnie kell, ha meg nincs meg a mail akkor írj nekik újra.
A kódod már nem számít, csak a számlaszám!!!
Cég neve: Allegroup.hu kft

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#10402) csoda120 válasza csoda120 (#10399) üzenetére


csoda120
tag

Kicsit rendet raktam a szekrényemben,mert elég nagy volt a felfordulás :D
Ha valakit érdekel a telefonjaim közzül valamelyik,akkor írjon,mert szortírozok...Nokiák,Ericssonok kivétel :D
Pl Panasonic G50,X100 1500ft/db Fórumtársaknak 1000ft/db A G50-hez van töltő,de nem reagál,lehet csak akksi,nem tudom.X100 nincs töltő,így nem tudom,hogy működik-e

Előtte

Utánna

(#10401) golya32 Igen ez az allegroup cég van,ez írta,hogy van egy sorszámom vagy mi és azt írjam a közleménybe...

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10403) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Saint Saint....Sajnálom, hogy feladod.
Szerintem nem vagy drága. 8210 est elkezdheted felújítgatni de inkább rendelj kínából....
8850 black ennyit ér dokkolóval, szerintem korrekt hogy nem cseszi át a népet hogy eredeti.
A 8910 esnek meg kell a védőár, ráadásul a szépet ha olcsón adod akkor még aszt hiszik gagyi.

Ezzel a hsz-el nem rontani akartam az üzleted...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#10404) KSparrow válasza csoda120 (#10399) üzenetére


KSparrow
senior tag

az 1:30-as szőnyeges a legjobb :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10405) Magnum_ válasza ligeti8 (#10403) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem is veszem annak. sose basztam át senkit, ott van korrekt módra a fekete 8850-nél, hogy felújított.. nyilván nem innen várom az vevőket, mert itt a topicban inkább a 200Ft-ért sokat elv dominál. de a hirdetésben is szerepel: nem mindenáron eladó.

I humbly and respectfully decline™

(#10406) zorzy4 válasza Magnum_ (#10405) üzenetére


zorzy4
őstag

Úgy gondolod? Én azért nem röstellek kiad 8-10000ftot egy különleges darabért lásd benefon q 10000ft nokia 2300 8000ft, benefon track 8000ft, panasonic x68 11000ft. Mondjuk ezek után egy 8xxx sem adnék többet de ez az én logikán. Attól valakinek megérheti.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10407) Magnum_ válasza zorzy4 (#10406) üzenetére


Magnum_
nagyúr

úgy gondolom. nem írtam neveket. nem rád gondoltam. ha magadra vetted, vegyed. de hadd ne kelljen már magyarázkodnom.

I humbly and respectfully decline™

(#10408) csoda120 válasza KSparrow (#10404) üzenetére


csoda120
tag

Jaja,ahoz már tényleg nagyon nagy mázli kellhetett :))

(#10406) minolta5 Többek között rám gondolt ;)

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10409) Magnum_ válasza csoda120 (#10408) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igazból senkire se gondoltam, mert egre többen vagyunk és ez az általános ebben a topicban téma részemről lezárva, itt kb még soha nem adtam el semmit, annak ellenére, hogy mindig mindent piaci ár alatt adok.

egyébként felesleges ilyenket irogatni.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10410) csoda120 válasza Magnum_ (#10409) üzenetére


csoda120
tag

Ne haragudj,hogy ilyeneket írok,de Te tényleg ennyire komoly és diplomatikus olykor lekezelő vagy?Ezt nem számonkérési vagy bántó széndékkal írom,de nekem kicsit fura.Na de nem vagyunk egyformák... (szerencsére) Az meg,hogy nem attál még el itt semmit sem sorry.Mint ahogy megtetted,menni kell vaterára,majd ott megveszik!Én sem attam még el itt semmit sem (fórumon) de nem zavar,megyek vaterára,majd ott megveszik.Jah és mostmár én is befejeztem,csak gondoltam leírom a véleményem!!!Amit remélem megengedsz...

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10411) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Lehet hogy lesz felajánlás:

Philips Azalis (x2)
Siemens CF62
És egy másik illető meg még kőrbe fog nézni.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10412) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Dupla.

De épp jókor: Az Azalis felajánlójával már a címcserénél tartunk.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10413) Magnum_ válasza csoda120 (#10410) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köfi :R

I humbly and respectfully decline™

(#10414) golya32


golya32
aktív tag

Saint minőséget ad, és ennek ára van,de ez így jó!
Gaborpecs is drága, de kifogástalan a minőség.

Jobban örülnék, ha több ilyen ember lenne mint Ök, sajnos egyre kevesebben vanak, ez az élet minden területére igaz. :(((

Én már adtam el itt is, meg a többi fórumon is.
Vatera se rossz, de ott inkább vásárolni szoktam, aztán ismerősöknek meg eladom..

Sajnos egyre többször tapasztalom, nagyot változott a hozzáállás, mindenki olcsón akar venni, ez még megoldható, de utána, nem rajtam kell hatalmasat keresni.. :O

Törzsvásárlóim vannak akiknek nyomott áron adok mindent, de már ott sem működik mindig a korrektség.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#10415) zorzy4 válasza Magnum_ (#10407) üzenetére


zorzy4
őstag

Isten ments hogy úgy tűnjön vitázni akarok, sőt én is egyet értek a minőség nem mennyiség kérdésében. De ez van sajna mindenhol, nem csak itt, nagyon ritka ha 3000ft-nál többért tudsz eladni valamit. Mivel vagy nincs 18 az illető vagy bérből és fizetésből él. És nem vettem magamra :N . Fórumtalálkozóra jössz?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10416) golya32 válasza zorzy4 (#10415) üzenetére


golya32
aktív tag

IGEN, egyetértek veled ez van lassan minden területen!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#10417) #43960832 válasza csoda120 (#10399) üzenetére


#43960832
törölt tag

Én lassan 40 ezret fizettem a vaterának az eladott termékeim után, de ennek többszörösét megkerestem ott. Máshol meg (pl itt) a kutya nem nézi/nem szól hozzá a hirdetéshez. Egy jó aukciómnak 1500 látogatója van egy hét alatt. (különböző ip-ről)

(#10418) KSparrow válasza golya32 (#10414) üzenetére


KSparrow
senior tag

én is az olcsóság híve vagyok(ha valami olyan, nem röstellem kiadni a pénzt, természetesen, pl 8850, vagy 8910) ugyanakkor sok mindennel voltam már úgy, hogy esetleg kihagytam egyet-egyet, majd nem sokkal később(pár hét, hónap, de természetesen év is lehet, változó) belebotlottam egy másikba. 3300-t is kerestem régóta, aztán volt a piacon. és olcsóbban hoztam ki egy jó és szép darabot, mintha azonnal megvettem volna az elsőt. sokszor jobban jártam azzal, hogy vártam. (6100-t is vehettem volna, de nemrég kaptam egyet tök ingyen, és semmi baja) ;]
meg olyan is van, hogy jobban megér megcsinálni., pl az 5510esem. 500-ért vettem Minoltától, majd egy másikat 500-ért vettem piacon. összebarkácsoltam egy jót, a rosszat sikerült elbizniszelni (ha nem ment volna, lett volna alkatrészem) és vettem egy előlapot, és meg olt oldva. 7210est is vehettem volna drágán használtat, kijelzőhibásan vettem egyet 600-ért, és kis várakozással és Ligeti8 támogatásával sikerült megcsinálni, új közkeret, új előlap, kijelző volt a 6100-ból, a gombsor volt egyedül, de nemrég az is lett. meg 8210est is láttam 5000-ért, én meg egy ezresért vettem piacon, és jó. (jobb előlap kellett rá, ennyi)
szóval sokszor van, hogy jobban megéri megvenni az olcsót, és kicsit foglalkozni vele. én ennek a híve vagyok, szeretem kipucolni a telefont, meg szeretek vele bíbelődni. persze az is jó, ha újként szerzel egyet (és kétség kívül magasabb a piaci értéke) de 6670-est akartam régóta, nemrég lett egy dobozos, kitettem,. és ennyi. nem is használtam. kisebb volt a varázs számomra, mintha mondjuk 2-3 hétig kellett volna rá előlapot vadászni vagy valami.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10419) csoda120 válasza #43960832 (#10417) üzenetére


csoda120
tag

Ebben is igazad van,de szerintem ez amiatt van,mert van bevétele,így tud költeni a reklámokra és ezáltal van ismertsége.Ha a PH is ilyen felkapott lenne akkor itt is ugyanúgy el tudnád adni a dolgaidat.Szerintem... :U
Mint nagy vaterás.Regisztrálni akarok.Megvan a bankszámlaszám ahova utalni kell a 100ft-ot,ír egy kódot amit be kell írnom a közleménybe,de a névhez mit kell írni kinek utalom a pénzt?Vatera? :F

(#10418) KSparrow Rokonlélek :DDD :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10420) Earl_Muttley válasza csoda120 (#10419) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én is olcsóságpárti vagyok. Mert nincs annyi pénzem, h mindent drágán megvegyek, de sztem nem vagyok egyedül itt.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10421) #43960832 válasza csoda120 (#10419) üzenetére


#43960832
törölt tag

Vatera.hu Kft.Én ezt írtam amíg utalással fizettem, de már régen a vatera online banki felületét használom és internetkártyával fizetek.

Amúgy meg biztosan leírták a regisztrációkor küldött emailben. (szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#10422) #43960832 válasza KSparrow (#10418) üzenetére


#43960832
törölt tag

Ezzel teljesen egyetértek. Valahogy megvan a "varázsa" ahogy összeáll a kezeid alatt a teló. Én még ezenkívül annak is híve vagyok, hogy ha csak lehet teljesen felújítsam a telót. Van persze a másik kategória, a nagyon ritka telefonok (és itt nem 8850-re meg ilyenekre gondolok, amivel tele van a net), na azokra összekaparnék egy nagyobb összeget is. Esetemben ez 5-10 ezer ft, főiskolás vagyok, nem tehetem meg, hogy 20-30 ezreket költsek egy gyűjteményben álló telóra.

(#10423) Magnum_ válasza zorzy4 (#10415) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ugy beszéltük, mennék. de most nincs még kitüzött idöpont ugye?

I humbly and respectfully decline™

(#10424) KSparrow válasza Magnum_ (#10423) üzenetére


KSparrow
senior tag

de, a Jövő hét vasárnap.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10425) zorzy4


zorzy4
őstag

Sikerült kifüggetleníteni, a samu n105öst :DD , kész csoda. Jövő héten megpróbáltatom a pana p341et is. Ennek a fickónak van valami univerzális kábele.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10426) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na fejlemények:

CF62 felajánlójával dumáljuk még a dolgokat.

Azalisok felajánlója hétfőn feladja a telókat.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10427) pszili8


pszili8
aktív tag

Ma történt velem egy érdekes dolog,vaterán egy srác leütötte a 6510-em szerdán,fel sem vette a kapcsolatot velem eddig,de ma már pozitívval értékelt.Legszívesebben most adnék neki egy +-t aztán visszaraknám a telót,csak ugye a jutalékot ki kell fizetni... ;]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#10428) #43960832 válasza pszili8 (#10427) üzenetére


#43960832
törölt tag

Mi volt a kikötés hány napon belül fizessen? Szerda csak 2 napja volt.

(#10429) pszili8 válasza #43960832 (#10428) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nálam nincs kikötés kiírva,de mostmár ki fogom írni.Nem utalt,fel sem vette a kapcsolatot,és már értékelt.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#10430) DjCsabiC


DjCsabiC
csendes tag

Sziasztok, sikerült hozzájutnom egy új 8110i-hez, viszont most kéne bele egy aksi.
Már túl sokat töltöttem a net előtt ezügyben, csak agliában találtam hozzá, viszont az lenne a kérdésem nincs e valakinek jó aksia 8110-hez.
Köszi!

=FRC= DjCsabiC

(#10431) pszili8 válasza DjCsabiC (#10430) üzenetére


pszili8
aktív tag

Sajnos elég nehéz már 8110-hez akkut találni,legalábbis itthon. Olvasgattam a Club Nokia újságokat és azt írják a 8910 természetes titán,és fekete színben kapható,a 8910i mattfekete színben kapható.Idéznék a 8910i leírásából: "A Nokia 8910i azok számára született,akiknek a stílus az első.Minden más csak másodlagos,legyen szó akár kezelhetőségről,vagy árról.Nekik viszont keresve sem tudnék testhezállóbb választást találni.A 8910i tökéletes kiegészítője bármelyik méregdrága öltönynek" :)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#10432) arkades válasza pszili8 (#10431) üzenetére


arkades
aktív tag

Azért azt ugye nem felejted el, hogy ezt mikor írták?

Каждый дрочит как он хочет.

(#10433) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ezek az eddigi felajánlásaim:

ACER
LG B1200
Philips Azalis 238 x2
Siemens CF62

És még van aki előkeresi nekem, hogy mije van, pl. a B1200 felajánlója is írt, hogy van még.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10434) pszili8 válasza Earl_Muttley (#10433) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az Acer érdekel,ha az amire gondolok.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#10435) Earl_Muttley válasza pszili8 (#10434) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Milyen érdekelne?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10436) pszili8 válasza Earl_Muttley (#10435) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem tudom a pontos típusát,de ha kék vagy narancs átlátszó előlapos akkor érdekel.Úgy néz ki mint az Audiovoxom,nézd meg az oldalon.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#10437) Earl_Muttley válasza pszili8 (#10436) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez sztem ujabb lesz.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10438) KSparrow


KSparrow
senior tag

na megnéztem mennyire kompatibilis egymással a 6670 és a 7610. totál. kijelző, de még a gombpanel is. (más ugyebár a kiosztás, de megy. ) meg az is kiderült, menne a 7610esem(a gombok pittyegnek,a 112 is kimegy, de a kijelző vak. a cucc jó, mert a 6670-nel ment, de a 7610-zel nem ment a 6670 kijelzője se. szoftver, vagy a 7610 kijelzővezérlő-ICje szállt el?
mondjuk a legegyszerűbb az lenne, ha lenne egy törött kijelzős 7610esem, és megoldódna minden.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10439) fullextra válasza csoda120 (#10419) üzenetére


fullextra
tag

Vaterán, vigyázni, vigyázni, vigyázni!!
2-3-4éve teljesen más morál uralkodott.
pár hónapja megint elkezdtem, és valami káosz ami ott megy. a licitálók/vásárló jelöltek fele kb. komolytalan.
olyanok vannak például, hogy elég virgoncan licitál az aukció teljes időtartama alatt, majd megnyeri, és aztmondja, hogy hát ő nem vett semmit tőlem, és egyébként is külföldön volt...
aszittem falnak megyek...

amióta voltak ezek a tv-s promóciói, v(at)era, aki a férje dolgait adja el, meg yuki(wookie), aki lezuhant a lufival, nos szvsz. ezek miatt boldog-boldogtalan beregisztrált, és most játszótérnek használják.

aki, nem fizet, kertel, mesél, telefont nem veszi fel, ígérget, eltűnik, nem válaszol, adj neki egy határidőt a fizetésre, ezt a levelet továbbítsd a vaterának is, ha nem teljesíti határidőn belül a tranzakciót, akkor írd be neki szépen, szigorúan a negatívját!

jaa, és mindenképpen add meg, hogy pl. 90%-on aluli pozitívval rendelkező ne vehessen részt!

(#10440) csoda120 válasza fullextra (#10439) üzenetére


csoda120
tag

A TV káros hatásai :)) :DDD
Köszi az infókat,tanácsokat! :R Megfogadom őket :K

Facebook: szerelem a négyzeten

(#10441) zorzy4 válasza fullextra (#10439) üzenetére


zorzy4
őstag

Ja és a vaterán vigyázni a hisztis eladókkal. Mer azt hiszik, hogy ami 2000ft-os sem ér azt 10000ért lehet eladni, ha jelzed, hogy a felét sem éri de megvennéd egy reális áron akkor meg letilt. De még egy év múlva is ott árulgatja......

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10442) zorzy4


zorzy4
őstag

Eladom a bang end olufsen ericssont , ára 8000ft (én 10000éert vettem) Csak pesten, posta nincs.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10443) Magnum_ válasza zorzy4 (#10442) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez az, amit mutattál nekem is? hogyhogy? ilyen nincs tul sok..

I humbly and respectfully decline™

(#10444) zorzy4 válasza Magnum_ (#10443) üzenetére


zorzy4
őstag

De valahogy nem kell, és én inkább a kétsávosokat szeretem.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10445) fullextra válasza zorzy4 (#10441) üzenetére


fullextra
tag

Telefonokat, műszaki cikkeket, mindig 1Ft-al indítom, minimál ár nélkül, pár (5-7)napra.
Így a reális, valós értékükön kelnek el, és nem is kell sokáig hirdetni. :B

(#10446) #43960832 válasza fullextra (#10445) üzenetére


#43960832
törölt tag

Ugyanígy csinálom. Meglepő, hogy mennyit adnak egyes dolgokért...

(#10447) .bruszli. válasza fullextra (#10439) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerintem ez általános,sajnos. Itt sem volt ennyi csaló meg játszadozó hülyegyerek 2-3 éve...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#10448) KSparrow


KSparrow
senior tag

22 ikon a mobiltörténelemben:
:C

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#10449) .bruszli. válasza KSparrow (#10448) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Vitaindítónak jó ez a link... ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#10450) KSparrow válasza .bruszli. (#10449) üzenetére


KSparrow
senior tag

:F

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.