Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laca.


laca.
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek van-e tudomása olyan honlapról esetleg van-e ismerőse, vállalkozása, ahol kisebb grafikai (PS, Illustrator, Corel bármi) munkákat lehetne vállalni.
Egyetemista vagyok, sokminden apró munkát csináltam már az egyetemen (kb. ingyen): újság címlap, plakátok, szórólapok, logo, webdesign. Szabadidőmben továbbra is szívesen foglalkoznék ilyesmivel, és jó lenne, ha még pézt is hozna a konyhára.

Ha bárki segítene ez ügyben, előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Váratlan macskának váratlan a szőre."

(#2) videogem1


videogem1
újonc

szia , nekem lenne kis munka a számodra, egy jp rendszerben kellene grafikát modositani, megvan hozzá a forráskod is

[

(#3) Racze válasza laca. (#1) üzenetére


Racze
tag

Tudom ajánlani az oDesk-et ([link]), itt rengeteg grafikai munkát lehet találni, bár óriási a felhasználószám, egy jó portfólióval könnyen lehet jó pénzt csinálni. Angol nyelvű, és paypal fiók is kell hozzá.És azt hiszem ez is egy ilyen oldal: [link]

[ Szerkesztve ]

****

(#4) swingstar válasza laca. (#1) üzenetére


swingstar
csendes tag

Itt is körülnézhetsz: http://kreanod.hu/

[ Szerkesztve ]

.oOo. Üdv: Marci .oOo.

(#5) Pe-Lev


Pe-Lev
újonc

Helló! Ha még aktuális az otthon végezhető grafikai munka ajánlatod, nekem kellene,ilyen jelegű vektoros tábla felírat. Ez új formátum és lehet Pest megyében többen is lennének megrendelők erre a feladatra.
Kérlek válaszolj.

(#6) Pe-Lev


Pe-Lev
újonc

Helló Mindenkinek!
Grafikai munkára keresek jelentkezőt, meg van a építési engedélyes tábla mérete, erre kellene a grafikai munka, mindenkit szívesen meghallgatok..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.