Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) juve600 válasza Atti1112 (#9300) üzenetére


juve600
nagyúr

sztem el

(#9302) Atti1112 válasza juve600 (#9301) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Köszi mindenkinek aki segített ! További szép napot !

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#9303) stratova válasza juve600 (#9294) üzenetére


stratova
veterán

Ez a fejlesztik / nem fejlesztik téma addig érdekes, amíg:

1. Kb. 2-3 éven belül akarod fejleszteni.
2. Nem lesz drága a lapba a RAM.
3. Erős lapot és gyenge procit keresel, amit később fejleszteni akarsz.

FM1-be is tehet később egy használt Athlon II 651K mellé (max.) HD 7870-et, vagy annak megfelelő kártyát.

(#9304) Atti1112 válasza stratova (#9303) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Nem,nem .Nem lesz fejlesztés,belátom ,az marhaság volt.Lehet mégis FM1 ? Nem tudom....Csábít,hogy akkor nem kell bele vga és nem romlik el a vga-n a venti stb.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#9305) Cobra69


Cobra69
csendes tag

Sziasztok fórumozók szeretnék egy kis segítséget kérni most raktam össze az uj gépemet
lap: Asus P8B75-V
cpu: i5 3570
vga: HD 7850 2GB
ram: 2x4GB 1600Mz

A problémám a következő BF BadCompani 2-n történő szingle jéték közben ( 1024x768-as felbontás ) a gép töbször is lekapcsolt. AZ AIDA64 szerint játék közben a cpu mind a négy magja 40% körül mozgott a hőmérséklet peddig 55-69 C fok között szoba hőmérséklet 22C a ház thermaltake commander GSIII. Mivel laikus vagyok a témában kérem mondjátok meg ez normális??? :F Mert a régi 2,9-es intelt nem tudtam semmivel így felheviteni.

(#9306) Matyó83


Matyó83
tag

Sziasztok!

Vettem egy phenom 8450-es procit amit egy asrock N61P-s lapba szeretnék belerakni. Vagyis belemegy, csak nem indul el a gép. Minden pörög-forog, de képet nem ad. Mi lehet az oka uraim? Valami javaslat esetleg?
Bios frissítve lett. No name táppal ami 450w.. lehet gyenguszka? alaplapi vga van benne/rajta.
pls help me! :R

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9307) MZperX75 válasza Matyó83 (#9306) üzenetére


MZperX75
addikt

1. hibajelzés csipogás?...mikor bekapcsolod az alaplap hibajelzést ad mi a hiba.
Ha nem ad akkor.
2.ellenőrizd d a VGA-t!
Ha van tápcsatijaVGA-nak azt is kösd rá,ha alaplapi VGA-t akarsz róla meghajtani,de előtte volt benne VGA,akkor reseteld a lapot vagy próbáld egy VGA-val elindítani.
Ha ez sem megy...
3.ellenőrizd a memóriát a slotban,esetleg van rá lehetőséged tedd át másik slot-ba.
4. Táp? rendben van csatlakozik rendesen?
5. szar valami szar CPU-d,bár akkor nem pörögne fel.

szedd szét újra ellenőrizd és tedd össze ,a CPU és a hűtője közé paszta kötelező

ja a CPU-t mikor betetted,ellenőrizted hogy nincs kitörve vagy elhajolva láb?

[ Szerkesztve ]

(#9308) Matyó83 válasza MZperX75 (#9307) üzenetére


Matyó83
tag

1: Nincs csipogás
2: Alaplapi van, csere előttig ment. Rá van kötve az alaplapra minden.(lentébb irtam a vga kérdést)
3-4-5: Minden rendesen csatlakozik mindenhova. Ha visszarakom a régi procit akkor megy rendesen minden. De most semmi. Nem csipog, meg semmi. Csak felpörög. (pasztázva is van!) :R

Fogalmam sincs mi lehet a gyíkja. :W

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9309) Matyó83


Matyó83
tag

Jah! néztem a lábakat és mind áll mint a lóf*** a hidegvízben. :R

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9310) MZperX75 válasza Matyó83 (#9309) üzenetére


MZperX75
addikt

Az alaplap elvileg tudja Phenom-ot megnéztem,szerintem még biost sem kell frissítened.[link]
mi volt benne előtte?
Valahogy biost frisíts,ez a z egyik. :U

5000Ft-os procit jól bevásároltad ,szerintem fake.

olcsón Phenom2 is belemegy ......FM2+ -os lapodban.

Ez egy X3-as CPU lappal együtt láttam akcióban 13.000Ft-ért evel a lapban.
mennyit adtál érte?

Még egy régi XP Athlon X2-5000+Black-el is jobban jártál volna mint ezzel a CPU-val.

DDR2-800-as ramokkal van? ha visszateszed a régi procit a lapon állíts minden alapra a biosban.
utána ismételd meg a cserét ;)

[ Szerkesztve ]

(#9311) Matyó83 válasza MZperX75 (#9310) üzenetére


Matyó83
tag

úgy emlékszem athlon64 3200+. vagy ilyesmi. A bios frissitve lett arra amit az oldalon találtam a legutolsóra. Akitől vettem annak ph addikt a minősítése... 8 pozitiv és 0 negativja van.. az a baj, hogy max 20K van a gépre cpu+vga párosra. Nem egy bivaly gép lesz összerakva játékra... ;)

Szerk: Nem N68-S, hanem N61P-S

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9312) MZperX75 válasza Matyó83 (#9311) üzenetére


MZperX75
addikt

úgy nem egyszerű

(#9313) Matyó83 válasza MZperX75 (#9312) üzenetére


Matyó83
tag

irtam hozzá még. :B

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9314) Matyó83 válasza MZperX75 (#9310) üzenetére


Matyó83
tag

minden alapon van a biosban..csere előtt ezzel kezdtem...meg a frissités is resetelt mindent. :K
(az a gond, hogy nem előttem van a gép, hanem 200Km-rel arrébb...)

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9315) Matyó83 válasza Matyó83 (#9314) üzenetére


Matyó83
tag

*If you use AM3 / AM2+ CPU on AM2 chipset motherboard, the system bus speed will downgrade from HT3.0 (5200 MT/s) to HT1.0 (2000 MT/s), but the CPU frequency will not be influenced.

Ezt forditsa le nekem valaki legyenszives! szerintem itt van elásva a kutya.. :W

Megvan... (a fordítás!) gyanítom ezzel lesz gond. :F

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9316) boxos23


boxos23
aktív tag

Hali.

Az öcsém gépébe van egy asus M2N68-AM SE2 lap és gy Athlon x2 6000+ 2x3100mhz cpu (AM2) gyári hűtőjével.
Semmi tuning csak netezik a gyere,tudjátok a (Facebook) :)
Egyszer gondol egyet a cpu és felmegy 70-75 fokra, a hűtés felpörög és a gép leáll.
Ezt mi okozhatja???
Paszta van alatta rendesen ahogyan illik.Nem poros nem csapágyas a hűtő sem.
most is hogy irok nektek 2900-3000rpm körül mozog, és 49 50 fokot mutat a cortemp progi.
Valami ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#9317) sgamez


sgamez
tag

Üdv!
Egy új konfig lenne, a 2 lehetőség közül melyik jobb teljesítményű? Amd A4 3300K vagy Intel Celeron G540?
:R

(#9318) stratova válasza boxos23 (#9316) üzenetére


stratova
veterán

Szia! Facebook elég szépen tudja terhelni a procit pl ha valamilyen Flashes játékot is űz öcséd. 6000+ 3:0 GHz nem sem mai csirke 89-125 W TDP-s simán két vállra fektetheti a gyári hűtőt folyamatos terhelés alatt. A lap Phenom II-vel bezárólag elég sok újabb kisebb fogyasztású (csak példának Athlon II X4 250e 3.0 GHz 45 W, de nem csak e procit lehet így kordában tartani) procit támogat. Kereshetsz frissebb akár 3-4 magos procit is, ami már nem ennyire melegedős, vehetsz jobb hűtést, vagy a legolcsóbban úgy ússzátok még ha csökkentitek a mostani feszültségét amíg még stabil.

(#9319) MZperX75 válasza stratova (#9318) üzenetére


MZperX75
addikt

Vagy van valami progi ami egyfolytában fogja a gépet 30-40% CPU-t majd még hozzájön explorer.
Nálam XP-n több spyware és vírus csinált hasonlót 80-100% ban fogta a gépet az nem csoda gyári venti kiad.
boxos23
1. dolog bioszb vedd le a szorzot 24-25X -re így 2500Mhz indul a jószág nem melegszik annyira.
2 ctr-alt delete ,milyen programok fogják a gépet?
3 na ezeket kiiktatni.

[ Szerkesztve ]

(#9320) boxos23


boxos23
aktív tag

Köszönöm a gyors és érthető válaszokat.
A szorzót már lejeb vettem most jelenleg 2700mhz-n megy a kicsike,de még mindig kazán.
A feszkót még megpróbálom lejeb venni ha megtalálom hogy hol kell.Mert a biosban nem enged csak két lehetőséget választni.
Esetleg erre valami progi nincs mint pl az easy tune 5?? Ami nekem nem jó mert kékhalál volt vele :)
Valami máss?
Köszi

(#9321) MZperX75 válasza boxos23 (#9320) üzenetére


MZperX75
addikt

Üresjáratban mennyin pörög a proci,10%-nál magasabban akkor valami használja folyamatosan a Windowsban.
A feladatkezelőben nézd meg!
ott ki tudod jelölni és kikapcsolni ha valami ismeretlen program vagy exe fogja.
XP vagy Win7?

XP-nél voltak olyan vírusok amik megfogták a gépet és pörgették feleslegesen a jószágot.

(#9322) stratova válasza boxos23 (#9320) üzenetére


stratova
veterán

BiOS-ban Advanced/CPU configuration/Processor voltage. A stabilitást Prime 95 Small FFT-vel tesztelheted, ha nagyon melegedne lődd le a tesztet. Ha bírná fél/egy órán át nem lenne rossz de majd elválik a mindennapi használatban is (pár játék érzékenyebb az instabil beállításokra mint prime). 55-63 fok a megengedett maximuma hivatalosan, modelltől függően (teszt előtt nézhetnél egy CPU part numbert pl. ADV6000DOBOX)
Ha ezt nem ismered CPU-zben beazonosíthatod a procit.

(#9323) troll81


troll81
addikt

Sziasztok szeretnék érdeklödni h az amd athlon ii x2 lehet e unlokolni és ha igen mi lesz belöle ?köszönöm a segitséget :F

(#9324) solfilo válasza troll81 (#9323) üzenetére


solfilo
veterán

Nem lehet unlockolni, így marad Athlon II X2. Natív két magos lapkára épülnek. (Regor)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#9325) troll81


troll81
addikt

az athlon ii böl van deneb lapkás is elvileg amit lehet unlokolni Athlon II X2

(XXXXX AC) 2 ér
2 x 512 KB L2 cache
-i L3 cache Deneb 3. és 4. mag 6 MB L3 cache ez lehetséges e vagy ki kell fogni nagyon ? :)

(#9326) solfilo válasza troll81 (#9325) üzenetére


solfilo
veterán

Ha van is deneb lapkás, akkor szerintem az elég ritka lehet. Nem láttam még 2*512 L2 cache-es Athlon II X2-t. Ugyanis azt jelezni kell a dobozon is valahogy, mert a Regor magonként 1 MB L2. Phenom II X2-esek épültek 4 magos lapkákra.

Legegyszerűbb, ha CPU-Z-vel megnézed, milyen az Athlon. :)

itt csak Regor magosat láttam, bár nem néztem meg az összeset: katt

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#9327) sgamez válasza sgamez (#9317) üzenetére


sgamez
tag

Erre valaki?

(#9328) Alastair' válasza sgamez (#9327) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én az Intelt venném.

Alister from Hell

(#9329) boxos23


boxos23
aktív tag

Azt kérdezném még hogy valaki használ e Phenom x2 555 BE cpu-t 4 magosítva??
Mennyire melegszik?? A gyári hűtése birja hűteni rendesen???
Mert le szeretném cserélni az E8400 cpu-m de ijesztő a 65w fogyasztás után, 120w fogyasztás?
Mennyire gáz ez a proci??
Azt mondják az E8400-et veri ha megy a négy mag??
Érdemes lecserélni a jó intelt??Én csak játékra netezésre és film nézésre használom??
Játéknál számit a 4 mag??

(#9330) Alastair' válasza boxos23 (#9329) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha megy a 4 mag, rendesen veri az E8400-est, én is azt cseréltem, X4 955-re.
Gyári hűtő nem lesz elég ha tuningolni is akarod

Alister from Hell

(#9331) tajati


tajati
aktív tag

Üdv!
i3 2100T procihoz jó ez az alaplap? a prociban lévő hd2000 gpu-t kezeli?
Köszönöm előre is üdv t.

(#9332) Alastair' válasza tajati (#9331) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Igen és igen.

Alister from Hell

(#9333) tajati válasza Alastair' (#9332) üzenetére


tajati
aktív tag

értem köszi

(#9334) ((UFO))


((UFO))
tag

Sziasztok abszolút amatőr vagyok ezért nem ér nevetni....
Intel core 2 duo E6550 egy GA-8VM800M-775 ös alaplapban és az istenért sem indul el mint a proci mind a külön külön megy lehet,hogy ennek a procinak nagyobb tápegység dukálna??? :F

"Ne légy gonosz" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=((UFO))

(#9335) stratova válasza ((UFO)) (#9334) üzenetére


stratova
veterán

Sajnos az alaplapod nem támogatja ezt a processzort (ezért szerepel N/A a BIOS verziószám helyett a sorában). A legerősebb támogatott CPU a Pentium D 945, csak arra meg nem érdemes költeni. Csereérett a platform.
Ha valaki emiatt nevetne, az őt minősítené.

[ Szerkesztve ]

(#9336) boxos23 válasza Alastair' (#9330) üzenetére


boxos23
aktív tag

Nem gyári lenne hanem a mostani hűtőm mert az kompatibilis az am2 re
Asu[link]s Silent Night

Ha ez elég ahoz hogy a 4 maggal féken tartsa a phenom x2 555BE procit akkor cserélem az E8400 et.
Nem tudom tuningal elég lenne e ez a hűtés??
Még annyi hogy tuning nélkül is veri 4 maggal az E8400-et???

(#9337) ((UFO)) válasza stratova (#9335) üzenetére


((UFO))
tag

Köszönöm szépen a gyors választ! :R

"Ne légy gonosz" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=((UFO))

(#9338) Alastair' válasza boxos23 (#9336) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Szerintem bőven jó rá a hűtő. Ha megy a 4 mag, mindenképp erősebb mint a 8400. 2 magon gyengébb, 3 mag kb egyezik a 8400-el.

Alister from Hell

(#9339) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Külön hűtős topicot nem láttam így a legközelebbi úgy gondolom ez a fórum lesz.
A gondom az, hogy 2 napja észrevettem, hogy fura hangos nem is kerregő hanem ilyen pakk-pakk-pakk-pakk hangja lett a prociventinek.
Mondom mi a fene.
Leginkább gépigényesebb játékok alatt vettem észre, de nem tulajdonítottam neki sok mindent, ház ventije is megszokott őrülni és csinál olyat hogy hangos lesz egy ideig majd mintha misem történt volna vége. Mindig betudtam annak nem épp mai csirke egyik venti sem.

Azonban tegnap óta főleg a World of Tanks alatt kilép a gép az asztalra...hoppá mondom ez mi. Majd előfordult később megint. Mondom felrakom a HW Monitort és megnézem.
Procinak alap járaton írja ezt a 30 vége fokokat mondom korrekt...max meg 68 és 96 fok között... mondom heeee :Y ????

Most nem tudom mi lehet a baj, mert volt szállítva a gép 1 hónapja, hosszú történet szervízben volt mert passz volt mi a baja...szóval lehet elmozdult a hűtő?!! Elég nagy darab a drága.... lehet kilazult a foglalatból vagy fejtetőre állíthatták és a paszta már nem tapad ahogy kéne???
Kérdésem az lenne, hogy ha szerintetek csak szedjem le, pasztázzam újra és vissza....akkor milyen hővezetőzsírt ajánlanátok ( ha lehet egy iponos linket kérnék, köszi ) ... vagy szerintetek a lapátok ,,pakkogása" miatt elhasználódott eléggé már a hűtő ventijei és nem képes a jó melóra már???
Néztem fordulatot 720-40en pörög alapon, ekkor csendes és mikor játék után nézem akkor ilyen 840-50et pörög, ekkor ,,pakkog" keményen.

Szerintetek?? Előre is köszönöm!!! Jah igen ha hűtőcsere akkor mit ajánlotok minnél költséghatékonyabb de nem ultragáz kivitelben?? ( lga775 core quad q6700 ).

Köszönöm!!! :R

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9340) stratova válasza Brian_GT (#9339) üzenetére


stratova
veterán

Szia!

Pasztának MX2,3,4, hűtős téma erre.
Tisztításhoz használhatsz izopropil alkoholt vagy acetonmentes körömlakklemosót is ha az van otthon.

[ Szerkesztve ]

(#9341) Brian_GT válasza stratova (#9340) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen miután írtam nézegettem a pasztákat...hát van ára :) LEtisztítani szinte mindig sikerült eddig papírzsepivel vagy papírtörlővel, szóval azzal nem lesz gond. Csak remélem a pasztázás megoldja...félek, hogy lehet a hűtő leszorítók is elöregedtek lehet és nem feszíti rá eléggé, ezért alapon még jóó de terhelésnél már gond van.

Majd kiderül, veszek pasztát azt go. Olcsóbb változatban amire azt mondjátok jó paszta? Megmondom őszintén 2000Ft egy pasztára mikor 6 egy hűtő amin van alapból kenve :) Kissé arányban sok. Tudom hogy jó paszták csak most nem igazán tudnék ilyenre ennyit költeni.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9342) Pttypang válasza Brian_GT (#9341) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze vannak olcsó verziók is, viszont ha maximáis eredményt szeretnél, akkor érdemes kiadni rá a 2k-t :)
[Alapból a teszkó edisönös pasztákból olyan 500huf egy pakk :) ]

Everybody lies.

(#9343) Matyó83


Matyó83
tag

Sziasztok.

Visszatértem ezzel a problémával. Nem találjuk a bus speed-et a bios-ban. Hol lehet? Reményeim szerint ezzel a módosítással elindul a gépezet, csak nem találom ezt az opciót a biosban. :W

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9344) Brian_GT válasza Matyó83 (#9343) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát csak emlékeztetőül ugye az a lényeg nálad, hogy AM2es alaplapban használsz egy AM2+os vagy AM3as procit. Ugye sok alaplap fel van készítve, hogy vigye az újabb procikat de az alaplap akkor sem fogja tudni amit az igazi AM2+ vagy AM3as lapok, de vészmegoldásnak jó amíg tudsz venni újat.
Ezért, neked megengedi, hogy használd benne de nem az új alaplapban kihasználható HT 3.0 sebességgel, hanem csak HT 1.0val.
Viszont cserébe a procid sebessége nem változik szóval ha 3000Mhz akkor annyin ha 2.6 akkor annyin fog menni.

Jelen esetben be kell menned biosban a CPU részhez és ott 1x meg kell nézned, hogy HT 1.0t ír e ki valóban, illetve auto módban a helyes proci sebességet kellene írnia, ha nem manuálisan be kell állítani.

Ezt fejből így meg nem mondom neked, de ha megmondom milyen proci és alaplap egy user manualból kiderül.

Én ennyit tudok segíteni, meg megmondom mi merre, de valszeg nálam lesznek pengébbek is proci terén, én is épp egy pasztázás ügyben járok erre :)

UP: Ahogy olvasom, ezzel remélhetőleg elindul a gépezet dolog, én úgy tudom szerény tudásom alapján, hogy pl egy proci csere után nem tudja szegény gép mekkora erővel induljon...ezért kell BIOS-ba belépni...de én úgy tudom amint belépsz a biosba ő már generál egy sebességet neki, most hogy az pont jó e vagy sem az mindegy, de anélkül hogy bármit állítanál csak kilépsz mentéssel és mennie kellene a gépnek.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9345) Matyó83 válasza Brian_GT (#9344) üzenetére


Matyó83
tag

Hali!

Köszi a gyors választ. De sajnos nem vagyok beljebb.. A biosig el sem jut a gép az új procival sajnos és nem tudom, hogy miért. :W
Kerestük a HT opciót a régi procival, de nincs benne. Végigmentünk az egész bioson, de sehol. Minden át lett kapcsolva, hogy mi változik, vagy mi nem..de semmi sem hozta elő a HT opciót. Ennyi van a bios-ban a cpu biszkálásnál. Ha nem jó a link cserélem... ;)

:R

A lap egy asrock N61P-S az új proci meg egy phenom 8450-es darab.

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9346) Brian_GT válasza Matyó83 (#9345) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ááááálljunk meg csak...őő ha jól értem akkor ez most amit linkelsz is a régi procival van, az újjal el sem juttok a biosig. Akkor ott más gond lesz.
Lecsipogni nem csipog le a gép ha indítjátok??? Ha nem csipog semmi de nincs kép semmi akkor csak azt tudom mondani mégsem tudja kezelni a procit a gép.
Vagy érdemes lenne utánajárni, hogy sok alaplap csak azután kezel felsőbb kategóriás procit ha előtte átesett egy bios frissítésen.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9347) Matyó83 válasza Brian_GT (#9346) üzenetére


Matyó83
tag

Megáltaunk már mi is vagy 3 napja.. :C :W

Igen a link a régi procival van..és az újjal el sem jutunk a biosig. Nem csipog. Elindul minden(felpörög a vinyó és a ventik is!) De se kép se hang... :W Bios frissités megvolt! ;)
A lap cpu support listában ez a proci nincs benne, legalábbis az "ID" modell szám oszlop alapján nem szerepel benne... Ez lehet a gond?? :F

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9348) Brian_GT válasza Matyó83 (#9347) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát ha bios frissítés megvolt és nem csipog le akkor az azt jelenti maga a gép jól van összerakva igen.

Szóval gyanus, hogy ez a proci és alaplap páros nem lesznek jóban.
Elég hihető hogy ha nincs benne a támogatott procik között akkor ott a baj.

Ha még friss próbáld meg kicseréltetni vagy valami...mond meg nem kompatibilis a lappal és hát benéztétek...ha normálisak megértik, sőt akkor kérj olyat ami tuti jó bele. Vagy nem új proci volt?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9349) Matyó83 válasza Brian_GT (#9348) üzenetére


Matyó83
tag

Használtan vettük itt ph-n. a kolléga megbizható szerintem.. :R adott rá próba garit is. irtam már neki h gyik van a procival és vissza is veszi ha nem jó. szóval akkor ez a verzió marad. :W

Nagyon szépen köszönöm a segítséget Uraim! :R
Akkor keresek olyat ami belemegy a lista alapján. :R
Szép napot!

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9350) juve600 válasza Matyó83 (#9347) üzenetére


juve600
nagyúr

ha nincs benne a listába akkor hiába frissited a biost, nem fog menni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.