Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) salgado


salgado
tag

hát az lenne hogy szeretnék valami háborús-harcigépes szimulátort ,de lehetőleg az ujabbak közül mert én ebben analfabéta vagyok.
ha tudtok lécci mondjátok meg a cimét.
utoljára c64-en játszottam az ACE-vel az akkor nekem nagyon bejött!

(#2) Gergello válasza salgado (#1) üzenetére


Gergello
addikt

IL2: Sturm Kovik 2. világháborús
F21
F22 meg van millió egy ilyen F akárhányas....

(#3) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Lock On

(#4) salgado


salgado
tag

köszi!
na mindjárt utna nézek ezeknek a gémeknek!:)

(#5) Flashback


Flashback
addikt

Nekem valami olyan kéne ami, jól irányítható joyal! Modern repülők vannak benne és jó Multi része van!!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Flashback válasza Flashback (#5) üzenetére


Flashback
addikt

zuuuuuummmmmmmmm

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

Ha jól irányhítható és easy game nemtudok segíteni de ha valami relisztikus kell akkor 2- tudok ajánlani igaz minda kettőt megemlíteték már
1.Lock-on(Sugárhajtásu gépekkel kell randalírozni szerény véleményme szerint nemegy túl izgalmas gamma)
2. IL2 forgottanbattles+ace expansion pack+pacific fighters csak ennek a 3-kombójával tudsz onlne játszani de ez zsííír
3. Egy kevésbé harci repsim deazért baromkodni lehetvele Flightsimulator 2004

(#8) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

(#9) Sanyo válasza Flashback (#5) üzenetére


Sanyo
senior tag

Modern: Lock On, bár a multi része a megjelenés óta köhög, maximum 4-5 játékos lehet egy szerveren. Grafika nagyon jó, gépigénye még nagyobb, az élvezeti értéke is elég magas. :)

Multi rész jó: ugyan nincsenek benne modern gépek, de az Il-2 és addonjai a -szűk családi körben végzett közvéleménykutatásom szerint- legjobbak, ha online szeretnéd összemérni a tudásod másokkal. A grafika itt is nagyon jó, a gépigény közel sem annyi mint a Lock On-nak (bár a szép grafika egy jó közepes gépet feltételez), multiban pedig egyszerre 64 pilóta szelheti az eget (és egymás gépét).

(#10) Flashback


Flashback
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek!
Egy kis online hent valamikor?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11) kolja


kolja
tag

Nem modern nem realisztikus de a legcugibb:

AIRFIX DOGFIGHT

Modellröpcsikkel kell randalírozni egy házban... :C
Szórakozásnak hatalmas!!!

kolja

Nem élteni sok fulcsaság ...

(#12) Sanyo válasza Flashback (#10) üzenetére


Sanyo
senior tag

Töltsd le innen a Hyperlobby klienst: Bővebben: link és regisztráld magad. A ''General room''-ban rengeteg dedikált dogfight szerver van, azokon nyugodtan kipróbálhatod magad. Ha eddig nem repültél online, eleinte nem sok sikerélményed lesz. ;]

[Szerkesztve]

(#13) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

És az IL2-t nemrég bővítették 128 playeresre legalábis láttam párolyan servert aminek 128 slotja van... És ismételten hangsulyoznám ,hogy ha hiperlobbín szeretne játszani akkor nemárt neki ha megszerzi a forgottan battles-t az ace expansion pack-t és a pacific fighterst és kőkeményen 2db patch is kell. Sajna az ace expansion packot magyarországon nemfogjatudni megvenni.

Warez meg ugye itt nincs sneki nemhasznál :)

[Szerkesztve]

(#14) capafog23


capafog23
őstag

:D Blacksmiley gyorsabb volt nálam

(#15) Sanyo válasza BlackSmiley (#13) üzenetére


Sanyo
senior tag

Pontosan, a népek 3.04m verziót használnak (Forgotten Battles+Aces Expansion Pack+Pacific Fighters és erre még két patch), szóval nem egyszerű...

(#16) Obeliszk


Obeliszk
csendes tag

Ugyan nem szimulátor, de szerintem nagyon élvezetes a Secret Weapons Over Normandy. A pcdom-on olvashatsz róla, érdekes módon a játékosvélemények sokkal jobbak, mint a teszterek.

A vámpírok fél egykor b@szn@k!

(#17) BlackSmiley válasza capafog23 (#14) üzenetére


BlackSmiley
tag

Apropó Cápa valamelyik nap montad hogy repülünk este aztán nem jöttél nah mind1 azért aprítottam a ruskikat nélküledis ;]

(#19) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Fly 2 ! csepet régi aszem 2000-res game de nem ilyen csillivilli sugárhajtásos gépek vannak benne hanem rendes szémlygépek stb stb irányitani is jól lehet Joy-al ! multija nincs aszem !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#22) Flashback válasza kolja (#11) üzenetére


Flashback
addikt

Ismerem, még annó sokat nyomtunk vele!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#23) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

Akkor már az FS2004 ahoz legalább van egy csomó repülő addon még csili vili sugárhajtásu gépis :) én azt a játékot ha játszom csak a DC-3 miatt teszem meg

(#24) Flashback válasza BlackSmiley (#23) üzenetére


Flashback
addikt

NAh ez lett volna a köv. kérdésem! A FS2004!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#25) BlackSmiley válasza Flashback (#24) üzenetére


BlackSmiley
tag

Mi? várom a kérdést válaszolokisrá ha tudok de bökjedki :DD

(#26) capafog23


capafog23
őstag

Blacksmiley-nak nagyon megy ez a téma :C

[Szerkesztve]

(#27) BlackSmiley válasza capafog23 (#26) üzenetére


BlackSmiley
tag

Off:mak az off-ja jaaa jaaa jaaa fasza téma ;]

(#28) mobal


mobal
MODERÁTOR

battlefieldek. monnyuk ez fps de van benne repcsi és jó az :) és az iránytás se nehéz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29) Flashback válasza mobal (#28) üzenetére


Flashback
addikt

Ismeren, de nekem szimulátor beállítotságú progi kell

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30) Flashback válasza BlackSmiley (#25) üzenetére


Flashback
addikt

Minden érdekel, repcsik, belső nézet, fizika, kapcsolók...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#31) BlackSmiley válasza Flashback (#30) üzenetére


BlackSmiley
tag

Hát mondjuk az fs 04-ben elég idétlen a belső nézet sztem illetve van 2 belső nézet van egy virtual cockip ami elégjó lehet nézelődni stb és van egy most megnem mondom neked a nevét ott lehet beálítani teszem azt az auto pilotának az irányát emelkedési szögét motorokat beizítani és van egy szépkis külső nézet ainek a kameráját tudod körbe körbe felalá forgatni :) Fizikálya elég érdekes a játéknak 747-el olyanokat meglehet csinálni ,hogy arra aztmondom ,hogy az igen ha ügyes vag talán feltudod írn vele az egekre a nevedet :)) szóval emtudom mennyire realisztikus nem vezettem még 747-t tény de kétlem ,hogy ilyenekt kibírna. így most ennyi jutott eszembe erről a játékról. Továbbra is az IL2-t preferálom bár abba lövöldözni kell de ott jó a gép fizikálya megkell tanulni a controllst és mehet a buli! :) persze azért vanottmég ezaz

(#32) Flashback válasza BlackSmiley (#31) üzenetére


Flashback
addikt

Köszönöm szép. Nincs valakinek eladó progija? IL2+kieg., FS04?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#33) Flashback válasza Flashback (#32) üzenetére


Flashback
addikt

Írjon e-mailt akinek van!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#34) Sanyo válasza Flashback (#33) üzenetére


Sanyo
senior tag

A CD Galaxisban biztos van, az Il-2 és a kiegészítők (leszámítva a Pacific Fighterst, ami 9900 pénz), 2500 helyi valutáért megvehető. :) Sajnos az Aces Expansion Pack nem kapható szép országunkban.

[Szerkesztve]

(#35) Flashback válasza Sanyo (#34) üzenetére


Flashback
addikt

Néztem. De nekem mind kéne. Akkor marad az hogy e-mailt írjon akinek megvan mind...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#36) BlackSmiley


BlackSmiley
tag

Na én küldtem mailt neked csak elfelejtettem megemlíteni ,hogy a forgottan battles-ban nemtudok segíteni :S az valami 3000 Ft cd galaxisnál.

(#37) 7/6


7/6
csendes tag

Lock onra érdemes beruházni! Jó kis sim.
A Microsoft Flight Sim. '04-nek elég érdekes a fizikája! A repcsik nem gyene hogy mit kibírnak, bár alapból erősre tervezik őket de szvsz egy dupla csavart 600km/h-nál azért már necces lenne megcsinálni. Bár a fene tudja... :F

Sunday morning

(#38) Frakk válasza Flashback (#30) üzenetére


Frakk
tag

Az én kedvencem a Falcon 4.0.
Igaz, hogy nem mai játék (asszem az enyém 98 óta van meg), ezért pl. a grafikája korántsem olyan szép mint a Lomacnak, de legalább nem kell hozzá egy erőmű. Persze nem csak ezér tudnám ajánlani, hanem mert jelenleg ez az egyetlen (reális) F-16 szimulátor, és öregsége ellenére rengeteg kiegészítőt lehet hozzá ingyen letölteni, amik pl. a grafikáját (persze nem csak azt) is egész szépen feljavítják. Másrészt (bár ez nem saját tapasztalat), a fegyverzet, meg az avionika reálisabb mint a lomacban (még mielőtt valaki leszólna, hogy ez nem is igaz meg stb. mondom: én nem játszottam Lomaccal, csak azt tudom, hogy a Falcon avionikája nagyon reális, de a Lomacról én nem hallottam ilyen jókat). A harmadik (és szerintem ez a legfontosabb) a Falconban nem kézzel előre megszerkesztett küldetések vannak, hanem a gép realtime szimülál egy egész hadjáratot, amiben saját ízlésünk szerint választhatunk feladatot, és repülés közben sem csak az a néhány egység van a terepen, hanem több száz repcsi, és még több jármű és ember a földön. Mivel bármelyik repüléstervbe belenyulhatunk, és persze a saját repülésünknek is van befolyása, ezér rajtunk is múlik a hadjárat alakulása.

Az alap verzió Korebán játszódik, de letölthetünk más helyszíneket is (pl.: Balkán, Irak stb.)

(#40) wittman válasza Frakk (#38) üzenetére


wittman
aktív tag

Jól beszélsz Frakk!
Sajnos a Lomacnak azért tényleg nem olyan ''élethű'' az avionikája, bár sorra jönnek ki a valóságoshoz hasonló újítások, pl kijött a LockOn: Flaming Cliffs és abban a SU-25T-ben kihegyezték az avionikát sőt a repülési élethűséget is ''rendbetették'' és mellé az A-10-est is rendbehozták! Úgyhogy lehet megvenni a gyári LockOn cd-t a cd-galaxisban 2490-ért, mert az kell hozzá, ja meg hardver, de az keményen.
Nekem még mindig egy ős a kedvencem a Jane's F-15Eagle, mert abban is az avionika nagyon élethű! Bár a grafika szegényes, de ügyes kis programokkal ki lehet hegyezni, hogy mai korszerű kártyákon is fusson és ne csak 3dfx-kártyákon.
Bővebben: link

[Szerkesztve]

www.vmh59.hu

(#41) c4-eXp válasza Frakk (#38) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Tényleg jó kis játék a Falcon, bár én már elég rég játszottam vele. Az avionikája nekem nagyon reálisnak tűnik, valamint a fegyverzetkezelés is az. Szóval arra senki ne számítson, hogy 10 perc után már fogja tudni kezelni az összes rakétát, meg a bombákat, mint más ''színvonalas repülőszimulátorokban''. De megéri a fáradtságot a tanulás, mert tényleg f@sza játék. Nekem még az tetszett benne anno, hogy egy sz@ros 800-as cerkán is vígan elment 1024*768-ban. Mondjuk gondolom az új kiegészítővel,a bms-sel már nem nagyon menne. :DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#42) Drift_Elek23


Drift_Elek23
aktív tag

nekem vmi SZIMULÁTOR kéne amihez nem muszály jostyck! :DDD

A tuning a lelke mindennek

(#44) west válasza Drift_Elek23 (#42) üzenetére


west
őstag

flight simulator x?
de azota mar biztos talaltal... :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#45) ollie válasza Drift_Elek23 (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

MALÉV

***

(#46) west válasza ollie (#45) üzenetére


west
őstag

lol :C
es milyen jo a grafikaja

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#47) m.zso


m.zso
aktív tag

Enemy Engaged 2. Jó kis helikopterszimulátor.

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#48) m.zso


m.zso
aktív tag

[link]
[link][link][L:http://www.tok2.com/home/avionics/eech2/splash4.jpg][L:http://www.gamershell.com/static/screenshots/11007/246507_full.jpg][L:http://www.tok2.com/home/avionics/eech2/rah66-cockpit2.jpg][L:http://img245.imageshack.us/img245/8720/14667b30d8d2b57ace7deyv8.jpg][link][/L][/L][/L][/L]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#49) fekeandras


fekeandras
őstag

strike fighters gold.600ft+pk ért meg lehet rendelni az eredetit.

(#50) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sziasztok!

Aki tud, az legyen szíves ajánljon valami jó kis repülős játékot.

Elég fontos lenne a szép grafika, és az elfogadható fizika.

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.