Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Repotec router (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Abbath


Abbath
csendes tag

Hali,

Mostanában tervezek adslhez routert vásárolni és jó pár tesztet végigböngésztem már. Eléggé nehéz választani, mert mire az ember eljut odáig, hogy azt mondja valamelyikre, hogy ez biztos jó lesz kiderül, hogy melegszik, egy hét után disconnectelget, nem elég jó a sebessége, kompatibilitási gond van vele stb. :U
Nagy sokára azért kinéztem egyet: Repotec RP-IP3014
Akinek ilyen van, vagy Repotec-kel van tapasztalata az legyen szíves ossza meg velem, vagy ha esetleg valami más stabil, jó tűzfalas routert tud ajánlani...

Üdv:
Abbath

(#2) Gismo


Gismo
addikt

Micronetet is nézhetsz, mert elég jók! de repoteccel sincs semmi gond!

(#3) Dr.Momo válasza Abbath (#1) üzenetére


Dr.Momo
tag

Én dolgoztam annó repotec-el, (kb 10 darabot üzemeltem be) ebből 1x volt csak gond, nem lehetett pingelni a routert bellülről... Aztán műtöttem egy darabig (reset, kihúz, bedug, megint reset, másik slotba bekötve a kliens stb.) végül az is felállt. Nem hallotam róla később, hogy szarakodnának. Az ára alapján szerintem megéri...

(#4) Gismo


Gismo
addikt

akkor ezexerint ezt is érdemes venni!

(#5) Gismo


Gismo
addikt

De hol lehet venni?

(#6) Gismo


Gismo
addikt

 

(#7) manocska válasza Gismo (#2) üzenetére


manocska
csendes tag

Sziasztok!

Nekem micronetes routerem van. Csinál olyat, hogy bizonyos időközönként levág a netről. Először csak egyszer kétszer, de most már egyre gyakrabban. A router áramtalanítása után áll vissza a net.. Mi lehet ennek az oka?

Több embert megkérdeztem és hardveres hibára gyanakszanak...

Előre is köszi!

Gismo, tudnál segíteni a konfigurálásban?

meno mano

(#8) Gismo válasza manocska (#7) üzenetére


Gismo
addikt

Sajnos nem mer még csak SWITCH-em van a Micronet-éktől, de routert is tervezek!

(#9) steve@prhw válasza manocska (#7) üzenetére


steve@prhw
őstag

Ki a szolgáltatód?
Megvan olyankor a WAN IP-je a routernek? Nem lehet, hogy valamiért nem kezeli jól a dinamikus IP-t?

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#10) manocska válasza steve@prhw (#9) üzenetére


manocska
csendes tag

UPC... megy minden, de időközönként levág a net... akkor rossz, amikor elkezdek egy töltést...

meno mano

(#11) baleb válasza Dr.Momo (#3) üzenetére


baleb
csendes tag

Hi Momo

Nekem repotec rp-ip2014-es routerem van de nem tudom beállítani segítenél?

(#12) Gismo


Gismo
addikt

Lehet manapság még repotec routereket vételezni?

(#13) Ghost Dog válasza Gismo (#12) üzenetére


Ghost Dog
csendes tag

Szevasztok !

Én 2004. 09. óta használok RP IP 3014-es routert. Azért vettem meg anno ezt az ismeretlen márkát mert csak ez az egy volt sulinetben olcsón ''komoly'' tudású eszköz.
Az első példány amit elhoztam kifogástalanul működött 3 napig, aztán bemondta az unalmast.
A másodikat még most is használom semmi gond nem volt vele. Szvsz jó kis vétel volt jó használható.
És most már elég olcsón kapható is:[link]

[Szerkesztve]

Mint délceg harcosra gondoltam rád és szablyád rizsföldet gyomlál?

(#14) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Skacok!

Kölcsönbe került hozzám egy IP3014-es router. UPC-vel használnám, és ha rácsatlakozom, beregisztrálom a MAC-et, utána egy webcím pingelése működik csak.
Mit kell állítanom ahhoz, hogy szörfözni is tudjunk a neten, legalább 2 gépen :)?

(#15) LaMotta válasza LaMotta (#14) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Sikerült a dolog... De legalább előhoztam egy 2 éve süllyesztőben lévő topikot :D...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Repotec router (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.