Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Szóval rendszerhűtő kéne a gépbe, de az a lényeg, hogy halk legyen (<21 dbA) és világítson. Utóbbi különösen fontos, mert a házamat át fogom varázsolni. Szóval ha van valakinek valami ötlete, az please írjon be.

Előre is kösz.

U.I.: Mi a véleményetek a Cooler Master TLF-R8-ről? Csak azzal az a baj, hogy a zajszintje 25 dbA:(

(#2) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

veszel 80ft-ért 1 potit, és egy titan ledes hűtőt...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Mosqu!to
addikt

vagy ha dizájnt akarsz akkor 1 hét múlva tudok szerezni vantech nxp 201-es előlapi ventil szabályzó panelt:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Potit hol lehet kapni? És hogy kell felszerelni a rendszerhűtőkre (bocs, hogy ilyen láma vagyok:()?

(#5) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mennyiért?

(#6) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt


Ventillátor szabályozó panel! (max 4 venti)
fekete és ezüst színben
Maximum 4 ventillátort lehet vele szabályozni egyszerre
5.25''-os slotban elfér

márkás, világít a tekerők körül, stb... és 5500-6000 ft.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

kapni nemtom hol lehet.... amúgy fogod, és rádugod a tápkábelre, amiről lejön 1 poti, és megy tovább mint tápkábel... nehéz, mi?:))

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

ja, nézd meg a topic-át is! (Vantec nxp-201 kerestetik)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) PWR


PWR
aktív tag

ha leszabalyozok egy led-es ventit, a fenyeröre nem lesz hatassal?

Üdv

(#10) Starsky72 válasza PWR (#9) üzenetére


Starsky72
addikt

csökken a fényerő

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#11) HiperG válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


HiperG
addikt

GlacialTech Silent Breeze széria ;]

(#12) Mosqu!to válasza Starsky72 (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

tapasztalat? akarom mondani neked ilyened van?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#13) Alvin_ti4200 válasza HiperG (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Miért ne lenne jó a Volcano9? Le van csavarva minimumra: 1800 rpm. Csak világítós hűtő kéne, mert átlátszó oldalú házat fogok szerezni, és ahhoz kéne, de mindenképpen halk kéne. Ja, és még valami, tudtok ajánlani olyan házat, aminek átlátszó az oldala és marhára hangszigetelt? Mert eddig csak a Chieftec Dragont láttam ilyen téren és az egész jó volt.

(#14) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


Mosqu!to
addikt

akkor ne habozz, ch dragon rulz!! nekem is az van, és isteni a codegen után!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


Mosqu!to
addikt

pontosabban 1etlen bajom van vele. a táp alatt, alaplap felett van 1 merevítő. nos ezt pont abba a csíkba sikerült tenniük, ahol a csavarhúzóval szedem le a procihűtőt:( szal ált ennél a résznél bénázok, de amúgy faxa!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Codegen suxx:( Nekem most Acrop házam van Acorp táppal, és mindössze annyi bajom van vele, hogy a Palominonak 1,75V helyett 1,8-at ad a procinak. És milyen a hangszigetelése a zárt Dragonnak?

(#17) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Azt úgyse szereli mindennap az ember

(#18) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ja, és találtam egy megfelelő rendszerhűtőt, még a zajszintje is elfogadható (21 dbA), a neve: Thermaltake ''Blu-Eye''. A kódja A1640. Nem tudja vki, hogy hol lehet itthon kapni, mert a Wentiltech terméklistáján nem láttam? Szerintetek ha felhívom őket, tudnak hozni? Mert asszem ők a hazai disztribútora a Thermaltake-nek.

(#19) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nekem nem plexi oldallapom van hanem acél(alap) és elég jól szigetel. ráadás nagyon jó a hűtése! megérte kiadni rá ennyi pénzt!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#20) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#18) üzenetére


Mosqu!to
addikt

wntiltech jelenleg semmit nem tud hozni, mert a határon valamit b*szaxanak a vámmal, és ott állnak a kamionjai.. azt mondták hogy leghamarabb jövőhéten jönnek cuccok, és ha kell, akkor szerzek neked ventit onnan!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#21) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Gondolod? Mert nekem ez az Acorp szinte egy az egyben átengedi az összes hangot. Akkor asszem megvan a karácsonyi ajándék:))

(#22) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nekem a silver van, ott az oldallapon van 1 hűtő(total kussban van) ás az pont a vga-t hűti, és ez a heat pipe-nak pont jól jön:) amúgy az ára:
kisker brutto, midi, 25000 ... nem a legolcsóbb, de megéri. ha nem kell oldalra venti, akkor más színben 21-22 e ft..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#23) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is van ismerősöm, úgyhogy be tudok menni, mint céges csávó. Egyébként díjmentesen hoznál onnan cuccot? Úgy értem a bruttó áron kívűl kéne vmi pluszt fizetnem?:))

(#24) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#22) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem kell oldalra venti, fekete kéne és olyan, aminek oldalt átlátszó a lapja (már láttam ilyet). Ebben van táp?

(#25) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


Mosqu!to
addikt

az oldallap hogy átlátszó legyen az + 15e ft.. de ezt csak külön tudod megvenni rá. táp nincs benne, hol élsz? ennyi maga a chieftec táp is:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#26) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#23) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én onnan úgy tok szerezni hogy netto+10%(hogy elhozza nekem) és ha másnak kell akkor 1 kicsit én is rászámolok:) szal brutto alatt kapom meg a cuccokat, viszont garit csak nála tudom érvényesíteni, de erre még soha nem volt példa..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#27) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#25) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És mi a franc kerül azon 15 ezerbe?

(#28) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#27) üzenetére


Mosqu!to
addikt

chieftec igényes plexi oldallap:) sztem olcsóbb ha te moddolod!:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#29) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#28) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És én hogy moddolom?Mert nem nagyon értek az ilyesmihez:U

(#30) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#29) üzenetére


Mosqu!to
addikt

húú.. hát rengeteg ilyen írás van neten, és itt a fórumon is van millió számra aki már csinált ilyet. szerintem vagy keress rá, vagy nyiss neki topicot, és tuti leírják...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#31) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#30) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Thanxx. Még egy kérdés: Mi a véleményed a Thermaltake Xaser III házakról?

(#32) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#31) üzenetére


Mosqu!to
addikt

durvajó, csak fizesd meg! 40.000-nél kezdődik..:((( én is azt vettem volna ha tehetem, de evvel is maximálisan meg vagyok elégedve! amúgy ahoz a házhoz kapsz ajándékként: 6 venti, ventil szabályzó: ez úgy ha nincs benne akkor kb 15-18000 minusz lenne, de nem lehet nélkülük kapni:(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#33) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#32) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha jól tudom, akkor mindegyikből van táppal rendelkező változat is. Sajnos 60 körül vannak. A lényeg, hogy az oldallapja átlátszó legyen.

(#34) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ezeket néztem a Thermaltake-től:
[L]http://www.thermaltake.com/products/lanfire/vm2000.htm[/L]
[L]http://www.thermaltake.com/products/xaser3/vm3000a.htm[/L]
[L]http://www.thermaltake.com/products/xaser3/v1000a.htm[/L]

Nagyon durvák (sajnos az áruk is:().

(#35) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#33) üzenetére


Mosqu!to
addikt

aztis rádfizettetik ott...
a fekete Tt plexivel: 42990
a fekete Tt plexi nélkül: 33990
ezek wentiltech árai.... ja, mellékesen most volt nemrég 1 topic miszerint ezt a fajta házat nem lehet kapni jelenleg Mo.-n...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#36) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Mosqu!to
addikt

na ebből amit én mondam az a legalsó... szal a többi még drágább

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#35) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Csak 43 rugó az Xaser III, akkor lehet, hogy az lesz. Nem tudsz mondani egy belépési nevet és jelszót (nyugi, nem élek vele vissza:DD), csak hogy néha meg tudjam nézni az árlistát?:B

(#38) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#35) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És ez azt jelenti, hogy nem is fognak hozni?

(#39) erdoke válasza Mosqu!to (#32) üzenetére


erdoke
titán

7 venti + a szabályzó egy termisztorral (vagy diódával? Olyan régen láttam...:D).

A legjobb aláírás a héten

(#40) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#37) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ehem ez a 43000 netto ár, és tudtommal te bruttóba tudsz szerezni. amúgy most ütöttek épp az orromra hogy nem tudok sokmindent hozni onnan, mert mivel nem neki, és a cégének kell, és nekem keveset tesz rá, ezért ha tudok is onnnan valamit szerezni, akkor brutto ár környékén. amúgy a honlapot én ''megtörtem'' magamnak, és csak pass kell... de az árlistát baromi régen nem frissítették:( (valszeg mert nem volt azóta áru...)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#41) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#38) üzenetére


Mosqu!to
addikt

x... majd kiderül jövőhéten remélhetőleg

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#42) Mosqu!to válasza erdoke (#39) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hol láttad? csak nem az van neked? ;] vagy modding tuning kiállítás?(én ott láttam:P)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#43) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ja, és még egy kérdés, hogy az alaplapomhoz (Gigabyte GA-7VAX) melyik hűtő illik jobban?



VAGY:

(#44) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Mosqu!to
addikt

html-t te mért akarsz képnek berakni? :DD

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#45) erdoke válasza Mosqu!to (#42) üzenetére


erdoke
titán

Az van, és 34-ért vettem. :t Igaz, táp nélkül. 2000A, plexi oldallappal.

A legjobb aláírás a héten

(#46) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akarom mondani:

[L]http://www.zalman.co.kr/images/0311/NB47J_b2.gif[/L]

ILLETVE:

[L]http://www.zalman.co.kr/images/0212/nb32jb1.gif[/L]

(#47) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ja amúgy nem az alaplapodhoz kell illenie hanem a csipszethez, és 1értelműen a kék! (47-es..)
kérdést megelőzve a varázspálcánál lehet kapni, és a pixelnél, ~900, ~1100 ft-ért.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#48) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#46) üzenetére


Mosqu!to
addikt

jóóóólvan, zúzzuk a modemeseket ;] szerencse h adsl-em van:P

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#49) Mosqu!to válasza erdoke (#45) üzenetére


Mosqu!to
addikt

akkor toszód meg, honnan van neked ennyiért ilyen? hozzá' má' nekem is ilyet ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#50) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#49) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is hozhatna, hogy a róka vigye el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.