Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Club válasza mikado (#47) üzenetére


Club
őstag

Igen, a progit tesztelésnek alávetem majd:)

(#52) Club válasza Lidi (#49) üzenetére


Club
őstag

Csúcsidőben igen.
De ugye a vodánál pl volt ez a rock&roll díjcsomag(nemtudom, mostanara asszem már nem lehet újonnan előfizetni rá).
Hétvégente hálózaton belül ingyen dumálsz.
Ezt megvette néhány tényleg sokat beszélő emberke, meg néhány hibbant elmebeteg.
Az utóbbi avval szórakozik hogy tök idegeneket zaklat.
Egy ste akár 10-15 találoma kiválasztott számot is.
Evvel élvezkedik(beteges).
Persze ezt csak addig teszi, míg valaki valamilyen úton-módon rá nem jön.

Azt biztosíthatom, hogy pl a fent említett zaklató ilyet nem csinál többet;]

(#53) acer_ válasza Club (#52) üzenetére


acer_
aktív tag

Miért? :) Már két méterrel a föld alatt van? Vagy elvetted a R&R kártyáját? :)

Amugy ez a blackballer jónak tűnik..

(#54) Pötyi


Pötyi
őstag

Otthoni vezetékes telefonunk analóg. NEM ISDN. Ennek ellenére simán elküldte a számot, ha mobilt hívtunk vele... Ez tuti, mert én is láttam, ha jóanyám hívott fel...

Aztán 2000-ben előfizettem ADSL-re. Valószínüleg valamit átkapcsoltak a központban, mert azóta nem látszik... :D

QNX is cool!

(#55) Varga Csaba válasza sziszegőII (#48) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Mondjuk én egy ex-gumicsizmagyár (NOKIA) telefonjától nem lennék annyira elájulva. (Bár a mostani gumicsizmáik már egész pofásak, nemrég néztem a weblapjukat) :DD :DD :))) :)))

Érdemes olyan céget választani aki a mobilkorszak előtt is foglalkozott már elektronikával és nem a strandpapucsról váltottak át a mobilgyártásra :C:C:C

Az, hogy léteznek olyan elmebetegek akik abban élik ki magukat hogy 70-es körzetszámú mobilszámokat hívogatnak poénból, egy újabb jó érv arra, hogy miért ne válasszam a Cs(V)odafont... ''és te, hogy vagy.....'' :( :( :( BRRRRRR

Engem, ha valaki zaklatni akarna telefonon simán felvenném és elbeszélgetnék a pácienssel (mindig megértően viseltettem az elmeháborodottak iránt..)
Amikor zavarhatna a hívás akkor meg úgyis ki van kapcsolva a telefonom. :)

Hívószám kijelzése:
A mi 3-assal kezdődő telefonszámunkat is csak az ASDL bekötéséig jelezték ki a mobilok, azóta se kép se hang...

Üdv

[Szerkesztve]

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#56) mikado válasza Club (#51) üzenetére


mikado
tag

Én már sikeresen őrületbe kergettem vele néhány ismerősömet, mivel notoriusan nem kuldtek szamot. Pedig elhireszteltem, hogy nem fogadok anonim hivast... :C

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#57) Chris'o75


Chris'o75
tag

Sziasztok!!

Ha jól emlékszem a vonalas Új központok úgy vannak beállítva hogy alapból nincsen szám kijelzésed, és kérned kell ennek feloldását!!
Hogy mit pöröltem Ancimmal hogy kérje mert mindig rejtett számról hívott :Y
Szerintemmm...!

:C

10 féle ember létezik a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem

(#58) Chris'o75 válasza Varga Csaba (#55) üzenetére


Chris'o75
tag

Jahh és máshol is lehetnek örültek nem csak a Vodá-nál :D
sajnos mindig találnak maguknak játékszert....:O

10 féle ember létezik a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem

(#59) papaya


papaya
senior tag

Bocsi, de nem volt időm végigolvasni a hozzászólásokat , symbianos telókra(7650,3650,6600....stb.) rengeteg ''hívásszürő'' progi létezik ...Black baller ,Black Lister...stb. Szóval engem is zaklattak névtelenül én ezeket a progikat használtam , belehet állítani hogy pl:rejtett számoknál foglaltat jelezzen,vagy egy konkrét szám blokkolását, de nem csak hívást lehet velük blokkolni , hanem sms-t meg mms-t is :) szerintem nagyon hasznos ilyen esetekben !:C

(#60) balpis válasza Varga Csaba (#55) üzenetére


balpis
őstag

> Hívószám kijelzése:
> A mi 3-assal kezdődő telefonszámunkat is csak az ASDL bekötéséig jelezték ki a
> mobilok, azóta se kép se hang...

Valahol valaki valamit elcseszett. Ha zavar, hivd az ugyfelszolgalatot (tudom, maceras :((), s kerd a visszaallitasat. Lehet, azt fogjak mondani, hogy irasban kerted, valahol ezt jelolted be, s csak irasban lehet a modositast is kerni... A szuleimnel igy jartam, veletlenul egy adatkeresnel nem x-eltek be allitolag (vagy rosszul) valamit, s azota nincs hivoszamkijelzes. Kellene irjak helyettuk egy levelet...

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#61) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Szerintem a mobilszámokat csak úgy lehet letiltani, ha letöltesz rá egy programot, ha okos telefonod van
Androidra rengeteg ilyen van Windows Phone-ra még nem és állítólag Iphone-ra sem (de lehet csak én vagyok laikus)

A lényeg lényegében lényegtelen

(#62) fecer válasza zsof Nokia (#61) üzenetére


fecer
csendes tag

Csak 9 évvel késtél le a témáról... :) okostelefon még a látóhatáron sem volt...

[11 éve újonc, az mi ? :)]

(#63) Phobion


Phobion
őstag

A mai nap hívott egy privát szám, nem is értem miért vettem fel... , mindenesetre miután felvettem senki nem szólt bele 1-2 mp elteltével olyan hangot lehetett hallani mint amikor tárcsázunk egy számot, majd ezután letettem. Valakinek volt már ilyen esete? :F

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#64) pruzsi válasza Phobion (#63) üzenetére


pruzsi
őstag

Nekem már volt,ügynökség,a sz.gép véletlenszerűen hív aki felveszi azt kapcsolják egy ügyintézőhöz.

(#65) Fecogame


Fecogame
veterán

Fateromat folyton hívogatja egy rejtett szám, ha felveszi, akkor levon neki egy percnyi költséget, a hívó pedig azonnal kinyomja.

Ez hogy lehetséges? Tiltani szolgáltatói alapon elvileg nem lehet. Nokia 100 pedig szerintem nem tud ilyen funkciót.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#66) kispx válasza Fecogame (#65) üzenetére


kispx
addikt

Ezt honnan tudja, hogy emiatt vonnak le pénz tőle?

(#67) Fecogame válasza kispx (#66) üzenetére


Fecogame
veterán

*102# hívás előtt, majd pedig utána. Blue Mobilos, szóval meg tudja így nézni az egyenlegét.

Tudakozó tényleg meg tudja mondani a rejtett számot, hogy ki hívott?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#68) kispx válasza Fecogame (#67) üzenetére


kispx
addikt

Nem.

Bár 2012-es volt a doksi, amit kigugliztam, ott az szerepelt, hogy a *102# ingyenes. Meg tudnád nézni, hogy hívás nélkül, két egymás utáni *102# is ingyenes?

(#69) Fecogame válasza kispx (#68) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, ingyenes. Napi szinten nézem ezzel az egyenlegem :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#70) PofaJenö válasza zsof Nokia (#61) üzenetére


PofaJenö
senior tag

A Lumián már van . :K

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#71) Csorosz válasza PofaJenö (#70) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Ez senem magàn senem rejtett. Ha beàllitod egy telefonkönyvben nem lévő számot sem fogsz fogadni.
Engem most hivott a titkos imádóm. Épp szarni indultam. Hát meghallgatta közelről. Nagyon közelről. ;)

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.